Maciej „Siekierka” Stulin pokonał Piotra „Grubego” Więcławskiego w ćwierćfinale turnieju na gołe pięści WOTORE 3. „Gruby” został zdyskwalifikowany po nielegalnym kolanie na głowę w parterze, jednak Stulin zdecydował się oddać zwycięstwo Więcławskiemu.

LINK DO GALI WOTORE 3

Stulin zaczął bardzo ofensywnie, zaatakował niskim kopnięciem, ale już po chwili wypadł z ringu. „Siekierka” wpadł z powrotem na arenę i dalej napierał do przodu, ale nadział się na kontrę i „Gruby” przeszedł do ataku. Więcławski zaatakował nielegalnym kolanem na głowę w parterze, co spowodowało rozcięcie na głowie „Siekierki”. Maciej Stulin nie kontynuował pojedynku i zwyciężył przez dyskwalifikację.

W wywiadzie po walce „Siekierka” oznajmił, że oddaje zwycięstwo Więcławskiemu, aby ten mógł kontynuować udział w turnieju. Decyzja o wyborze kolejnego półfinalisty leżała po stronie organizatorów. Ci jednak nie pozwolili „Grubemu” z góry na dalszy udział, a trzeci półfinalista zostanie wyłoniony w losowaniu przegranych ćwierćfinalistów.

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.