Krzysztof Waczyński awansował do finału turnieju WOTORE 3! „Rambo” pokonał w półfinałowym starciu na gołe pięści Adama „Vikinga” Biegańskiego.

Waczyński starał się wywierać presję na przeciwniku, jednak Biegański celnie atakował z dystansu. Pojedynek szybko trafił do parteru, gdzie z górnej pozycji bił „Viking”. Adam przeszedł do pozycji bocznej, „Rambo” wypadł jednak poza arenę i walka była kontynuowana w stójce. „Rambo” ruszył do przodu, a „Viking” został zepchnięty z maty pod naporem rywala. Waczyński celnie atakował sierpowymi, Biegański odpowiedział przejściem do tajskiego klinczu i kilkoma kolanami na głowę. Na głowie Waczyńskiego pojawił się duży guz, a znad łuku brwiowego „Vikinga” lała się krew. Adam odczuwał trudy tego pojedynku, Waczyński przejął inicjatywę i gonił przeciwnika po arenie z kolejnymi uderzeniami. Zmęczony i poobijany Biegański został zepchnięty do głębokiej defensywy, przez co coraz częściej wypadał z areny. Zegar pokazywał już ponad pięć minut walki.

„Viking” szukał parteru, ale Krzysztof nie dawał się wciągnąć w grę rywala. „Rambo” miał zdecydowaną przewagę, Biegański zaczął unikać walki. Uciekał od Krzysztofa, wypadał z areny i upadał na matę po atakach „Rambo”. W końcu sędzia zainterweniował i przerwał tę coraz bardziej jednostronną potyczkę. Krzysztof Waczyński w finale WOTORE 3!

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.