wotore 3 rambo viking

Krzysztof Waczyński awansował do finału turnieju WOTORE 3! „Rambo” pokonał w półfinałowym starciu na gołe pięści Adama „Vikinga” Biegańskiego.

LINK DO GALI WOTORE 3

Waczyński starał się wywierać presję na przeciwniku, jednak Biegański celnie atakował z dystansu. Pojedynek szybko trafił do parteru, gdzie z górnej pozycji bił „Viking”. Adam przeszedł do pozycji bocznej, „Rambo” wypadł jednak poza arenę i walka była kontynuowana w stójce. „Rambo” ruszył do przodu, a „Viking” został zepchnięty z maty pod naporem rywala. Waczyński celnie atakował sierpowymi, Biegański odpowiedział przejściem do tajskiego klinczu i kilkoma kolanami na głowę. Na głowie Waczyńskiego pojawił się duży guz, a znad łuku brwiowego „Vikinga” lała się krew. Adam odczuwał trudy tego pojedynku, Waczyński przejął inicjatywę i gonił przeciwnika po arenie z kolejnymi uderzeniami. Zmęczony i poobijany Biegański został zepchnięty do głębokiej defensywy, przez co coraz częściej wypadał z areny. Zegar pokazywał już ponad pięć minut walki.

„Viking” szukał parteru, ale Krzysztof nie dawał się wciągnąć w grę rywala. „Rambo” miał zdecydowaną przewagę, Biegański zaczął unikać walki. Uciekał od Krzysztofa, wypadał z areny i upadał na matę po atakach „Rambo”. W końcu sędzia zainterweniował i przerwał tę coraz bardziej jednostronną potyczkę. Krzysztof Waczyński w finale WOTORE 3!

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.

1 KOMENTARZ

  1. Jaki kraj taki Gustafsson, kondolencje dla tych, którzy stawiali pieniądze na te gale, bo faworyci już odpadli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.