Zawodnik walki wieczoru gdańskiej gali UFC – Donald „Cowboy” Cerrone jest zauroczony polskimi krajobrazami i kuchnią. Na dzisiejszym media day przed galą przewidywał wyniki kilku sobotnich walk, ale i tych z udziałem GSP czy Joanny Jędrzejczyk.

27 KOMENTARZE

 1. Materiał od DD dla MMARocks:razz:enn: W sumie dobrze widzieć, że oprócz Miszcza coś tam działacie dalej.

 2. skosztuje naszej dziewuszki to wtedy bedzie sie mogl wypowiedziec o pierozkach :beczka::fjedzia:

  Nie skosztuje, bo ma dziewczynę, więc żart nie na miejscu.

  Droga redakcjo, fakt, że mój wkład w ten serwis to jedynie wyłączony AdBlock, ale naprawdę miło by było gdyby wypowiedzi zawodników, szczególnie popularnych były tłumaczone. Tak jestem noga z angielskiego, tak pracuje nad tym, ale na razie połowy nie rozumiem. Po drugie przeczytać tekst jest szybciej niż odtworzyć film.

  Pozdro 🙂

 3. :wall:Mieli klimka, mają Skrzypka oraz Dubertową i innych , a wywiady po angielsku dalej od borowika .

  :siara::lol:

 4. Mieli klimka, mają Skrzypka, mają Dubertową i innych , a wywiady po angielsku dalej od borowika .

  :siara:

  Nie rozumiem w czym problem.

 5. Droga redakcjo, fakt, że mój wkład w ten serwis to jedynie wyłączony AdBlock, ale naprawdę miło by było gdyby wypowiedzi zawodników, szczególnie popularnych były tłumaczone. Tak jestem noga z angielskiego, tak pracuje nad tym, ale na razie połowy nie rozumiem. Po drugie przeczytać tekst jest szybciej niż odtworzyć film.

  Pozdro 🙂

  Tu tak naprawdę niewiele powiedział i tłumaczyć tego raczej nie ma sensu specjalnie. Przez ten szum wokół w ogóle nie wyhaczyłem fragmentu o pierogach. A Donald  powiedział, że coś tam jednak wie o Tillu(uśmiechnął się, że musiał robić takie akcje z "nic nie wiem o nim"), ale jego team go dobrze rozpracował. Pokochał zamek w Malborku i inne w Polsce, oglądał dokumenty i widział na mapach, że w Polsce dużo zamków, o PL tak naprawdę nie wiedział za dużo tylko kojarzył, że są zawodnicy z tego kraju. W walce Jodie – Karolina kibicować będzie tej pierwszej bo to jego koleżanka z teamu, na wieść o Błachowiczu zareagował tak jakby nie wiedział, że taki ktoś jest. Stawia na Bispinga i Asię. Lubi dawać dobre walki i często walczyć, może kiedyś jeszcze dostanie szanse na walkę o tytuł. Ogólnie widać, że miał wyjebane na wywiad i raczej walczy tu, bo była szansa walki i biłby się gdziekolwiek byleby mu dali walkę.

 6. Materiał od DD dla MMARocks:razz:enn: W sumie dobrze widzieć, że oprócz Miszcza coś tam działacie dalej.

  To materiał Magdy. Po prostu był scrum i ja zadawałem dalej pytania :).

 7. Nie skosztuje, bo ma dziewczynę, więc żart nie na miejscu.

  Droga redakcjo, fakt, że mój wkład w ten serwis to jedynie wyłączony AdBlock, ale naprawdę miło by było gdyby wypowiedzi zawodników, szczególnie popularnych były tłumaczone. Tak jestem noga z angielskiego, tak pracuje nad tym, ale na razie połowy nie rozumiem. Po drugie przeczytać tekst jest szybciej niż odtworzyć film.

  Pozdro 🙂

  Dzięki bardzo za twój wkład, naprawdę doceniam. Niestety przy tym weekendzie jest taki nakład pracy że lecimy na rezerwie i nie ma raczej szans na dorobienie napisów do wywiadów 🙁

 8. Nie skosztuje, bo ma dziewczynę, więc żart nie na miejscu.

  Spokojnie , trochę dystansu, nikt nie wysyła cowboy'a do agencji towarzyskiej 😉 tak samo nie na miejscu jest brak znajomosci podstaw angielskiego , trzeba było w szkole siedzieć na swoim miejscu 😛

 9. Spokojnie , trochę dystansu, nikt nie wysyła cowboy'a do agencji towarzyskiej 😉 tak samo nie na miejscu jest brak znajomosci podstaw angielskiego , trzeba było w szkole siedzieć na swoim miejscu 😛

  Może miał rosyjski? 🙂

 10. Zamki nie były polskie. Pierogi były ruskie. GSP to ufoludek. A Bisping to funkcjonujący alkoholik.

 11. Ogólnie widać, że miał wyjebane na wywiad i raczej walczy tu, bo była szansa walki i biłby się gdziekolwiek byleby mu dali walkę.

  No ale chyba nikt nie liczyl na komentarz w stylu "moim marzeniem bylo zawalczyc w Polsce"? A jesli chodzi o sam wywiad, to troche jak do gazetki szkolnej… Nie chodzi o uszczypliwe uwagi, bo sam fakt przeprowadzenia wywiadu z Cerrone na plus, ale zeby zainteresowac rozmowa zagranicznych zawodnikow to trzeba troche wiekszego obycia z jezykiem (moze inwestycja w lekcje z native speakerem?).

 12. na wyjeździe się nie liczy hehe

  A po 3 się kasuję. 

  Ohoho zaraz znów się zaczną wypowiedzi cohonesowych poliglotów z analizą akcentu i wymowy itp. itd. 😀

 13. Dzięki bardzo za twój wkład, naprawdę doceniam. Niestety przy tym weekendzie jest taki nakład pracy że lecimy na rezerwie i nie ma raczej szans na dorobienie napisów do wywiadów 🙁

  A kiedykolwiek te napisy byly ? Pomijajac to ilu widzow nie rozumie wywiadow po angielsku to pasowaloby zeby wywiady w polskim portalu byly tlumaczone na jezyk polski .

 14. No ale chyba nikt nie liczyl na komentarz w stylu "moim marzeniem bylo zawalczyc w Polsce"? A jesli chodzi o sam wywiad, to troche jak do gazetki szkolnej… Nie chodzi o uszczypliwe uwagi, bo sam fakt przeprowadzenia wywiadu z Cerrone na plus, ale zeby zainteresowac rozmowa zagranicznych zawodnikow to trzeba troche wiekszego obycia z jezykiem (moze inwestycja w lekcje z native speakerem?).

  No tak. Ja bardziej tłumaczyłem wywiad i starałem się jak najlepiej przekazać jego emocje. Sam chciał walczyć w PL i fajnie że się zgodzili. Ale jak mówił przeglądał też inne gale pod kątem walki. Raczej skusił go też me bo Sydney odrzucił z jakiegoś powodu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.