Transmisja z ceremonii ważenia przed UFC 231 na żywo od godziny 00:00. Pełne wyniki wczesnego ważenia można znaleźć TUTAJ.

17 KOMENTARZE

  1. Olivera vs Nelson , Manuwa vs Santos , Eryk z pieknym plus co main i main , :antonio:jaram sie. Bochniak i Canadian gangster miod.

  2. Całym serce za naszą Aśką, w muay thai walki były równe, tutaj małe rękawice i ciosy Aśki są szybsze bez wątpienia- to będzie klucz do wygranej tak mi sie wydaje

    Max Hollaway kurwa udało się, jutro weryfikacja Ortegi, z kimś takim jak Max jeszcze nie walczył , szanse 50/50 taka prawda jeden i drugi świetna stójka, świetny parter(nie uważam żeby Max był gorszy w tulaniu ) kurwa czekam w chuj na niedzielny poranek !!! Bądźcie obecni Cohonesi !!!

  3. Holloway-Ortega to dla mnie pod względem typowania walka podobna jak Whittaker- Gastelum. Obydwaj mistrzowie mają, niebezpiecznych przeciwników, ale w swojej top dyspozycji są wyraźnie lepsi. Natomiast pewnym znakiem zapytania jest ich forma i odporność po długich przerwach i problemach zdrowotnych. Mimo to stawiam na aktualnych mistrzów.

  4. Z wiadomych względów wolałem nie słuchac co Jedrzejczyk ma do powiedzenia przed walką. Max ubije Ortege…oby..

  5. tak sie jaracie ze i nawet ja sie podjaralem SPOILER
    obejrze bo musze porobic misje w lola bo mi wygasna a dopiero w nocy bede mial na to czas 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.