Wszystko wskazuje na to, że walki z programu „Tylko Jeden” liczyć się będą wszystkim zawodnikom do ich rekordu. Poinformował o tym Artur Mazur z Wirtualnej Polski, który otrzymał potwierdzenie takiej wiadomości.

Zobacz kulisy programu „Tylko Jeden”:
>>> Odcinek 1
>>> Odcinek 2 (przed walką)
>>> Odcinek 2 (po walce)
>>> Odcinek 3 (przed walką)
>>> Odcinek 4 (przed walką)
>>> Odcinek 4 (po walce)
>>> Odcinek 5 (przed walką)
>>> Odcinek 5 (po walce)

Oznacza to więc, że rekordy zawodowe uczestników programu przedstawiać się będą aktualnie następująco:

Adrian „Bartos” Bartosiński (7-0) – po pokonaniu Kamila Dołgowskiego przez przerwanie lekarza, aktualnie niepokonany z siedmioma zwycięstwami na koncie, dodatkowo walka z Michałem Pachem uznana za półzawodową, w związku z czym Bartosińskiemu z rekordu należy „odjąć” jedno zwycięstwo – do tej pory walka uznawana była za zawodową
Marcin „Krakus” Krakowiak (8-1) – po pokonaniu Pawła Kiełka, aktualnie kontynuuje serię siedmiu zwycięstw z rzędu
Tomasz „Tommy” Romanowski (10-7) – po pokonaniu Mariusza Radziszewskiego, aktualnie bez przegranej w ostatnich sześciu pojedynkach
Piotr „Leda” Walawski (8-4-1) – po pokonaniu Pawła Kiełka, aktualnie trzy walki z rzędu bez przegranej
Michał „Dr Beast” Sobiech (4-0) – po pokonaniu Karola Weslinga, aktualnie niepokonany z czterema wygranymi na koncie
Paweł Kiełek (9-7-1, 1 NC) – po przegranych z Marcinem Krakowiakiem i Piotrem Walawskim, aktualnie cztery ostatnie walki bez wygranej (zwycięstwo z Benoitem Saint-Denisem zmienione na „no contest”)
Mariusz „Radzik” Radziszewski (17-18-2) – po przegranej z Tomaszem Romanowskim, przerwana seria trzech wygranych z rzędu
Kamil „Kamas” Dołgowski (5-1) – po przegranej z Adrianem Bartosińskim przez przerwanie lekarza, przerwana seria pięciu wygranych z rzędu
Bartłomiej „Clark Kent” Gładkowicz (6-0) – nie zrobił wagi, w związku z czym odpadł z programu, jednak zachował rekord zawodowy bez zmian
Karol Wesling (0-1) – po przegranej z Michałem Sobiechem, nieudany debiut w zawodowym MMA

38 KOMENTARZE

 1. Dwie rundy po trzy minuty…. dodatkowo niektórzy po tych walkach wyglądali jakby im brakowało siły żeby wyjść z tej klatki

  :waldeklaugh:

 2. liczyć się będą wszystkim zawodnikom do ich rekordu.

  :kawulpokapoka:

  – a rekordów tyle, że aż zawodnikom rozdaje.

 3. I bardzo dobrze. Skoro walki z fame się liczą do rekordu, to dlaczego z tj mają się nie liczyć. Tu i tu są rundy po 3 min. A poziom w tylko jeden jest nieporównywalnie większy.

 4. O kurde, trochę słabo, że 2×3 minuty liczy się do zawodowego rekordu(w ogóle takie coś może sie liczyć), gdzie zawodnicy nie bardzo mają możliwość się przygotować jak do zawodowego pojedynku. Myślałem, że będzie jak w TUFie.

 5. To ładnie wjebali zawodników. Głupota, przecież tam nie ma pełnych rund itd. Dobrze, że nie oglądałem, bo tylko o robieniu filmowego show czytałem, że zamiast walk to jakieś spowolnienia, powtórki w czasie walki były niczym w filmie.

 6. Co Cie tak cieszy? Zrobil Ci cos kiedys?

  No właśnie, co się dopierdalacie do Pawła. Kulturalny, ogarnięty chłopak, mimo młodego wieku mega poukładany. No może w walce z Ledą nie zachował się jak trzeba. Nie wieszające na nim psów, bo mu do pięt nie dorastacie stulejarze.

 7. Hehe, nowy rekordowy rekord KejEsDablju – walki 2×3 "zawodowe". Już w ALMMA walczą po 2×5 w FC i czasami jako drugą albo trzecią walkę na dzień.

 8. Niech sobie uznają jako walki zawodowe – w końcu KSW.

  a tak przy okazji, ile KSW placi za każdą z tych zawodowych walk?

 9. Prima aprilis już za nami?

  Dwie rundy po trzy minuty to niech sobie wliczają do rekordu KejEsDablju a nie będą zawodnikom babrać rekord takim gunwem.

 10. Co Cie tak cieszy? Zrobil Ci cos kiedys?

  Nie mi, natomiast wiem o pewnej sytuacji, która była bardzo nie fair z jego strony, a nie mogę pozostać wobec tej sytuacji obojętny. Więcej niestety nie mogę powiedzieć 🙂

  No właśnie, co się dopierdalacie do Pawła. Kulturalny, ogarnięty chłopak, mimo młodego wieku mega poukładany. No może w walce z Ledą nie zachował się jak trzeba. Nie wieszające na nim psów, bo mu do pięt nie dorastacie stulejarze.

  Pawłowi mocno kiedyś kibicowałem na etapie jak zaczynał swoją karierę, bo jak wspomniałeś jest "ogarnięty", ale potem byłem zmuszony zrewidować pogląd na temat jego osoby.

 11. Nie mi, natomiast wiem o pewnej sytuacji, która była bardzo nie fair z jego strony, a nie mogę pozostać wobec tej sytuacji obojętny. Więcej niestety nie mogę powiedzieć 🙂

  Pawłowi mocno kiedyś kibicowałem na etapie jak zaczynał swoją karierę, bo jak wspomniałeś jest "ogarnięty", ale potem byłem zmuszony zrewidować pogląd na temat jego osoby.

  A no chyba, ze cos wiesz czego my nie wiemy. No i zapomnialem o tym obaleniu z Leda. Szczerze to tez nie darze go sympatia.

 12. A no chyba, ze cos wiesz czego my nie wiemy. No i zapomnialem o tym obaleniu z Leda. Szczerze to tez nie darze go sympatia.

  Szczerze to może ta emotka była na wyrost, ale najbardziej mi do tego pasowała. W życiu prywatnym życzę mu wszystkiego najlepszego, ale jak oglądam jego walki z innymi rodakami to raczej mu nie kibicuję. Szczególnie po bardzo nieeleganckim zachowaniu w walce z Ledą.

 13. Jak czytam reakcje co niektórych to zastanawiam sie od kiedy walkami zawodowymi są tylko 3x5min? Czyli trzeba Sakurabie jedno W z rekordu usunąć w końcu z Roycem nawet dwóch rund nie przewalczył :damjan:

 14. Jak czytam reakcje co niektórych to zastanawiam sie od kiedy walkami zawodowymi są tylko 3x5min? Czyli trzeba Sakurabie jedno W z rekordu usunąć w końcu z Roycem nawet dwóch rund nie przewalczył :damjan:

  Chuj w ten czas, mi się wydaje że przed programem było powiedziane, że to nie są walki wliczane do rekordu. Mogłem coś pomylić ale jeśli tak było to nawet takie oślizgłe typy jak kelnerzy nie powinni zmieniać zasad w trakcie trwania.

 15. Chuj w ten czas, mi się wydaje że przed programem było powiedziane, że to nie są walki wliczane do rekordu. Mogłem coś pomylić ale jeśli tak było to nawet takie oślizgłe typy jak kelnerzy nie powinni zmieniać zasad w trakcie trwania.

  Jak tak to faktycznie dick move

 16. To chyba slabo zawodnicy/menago czytaja umowy( co mnie akurat nie dziwi w polskim MMA:crazy:) bo byli zdziwieni jak im to zakomunikowali po wejsciu do domu. Pozniej chyba mieli sie z tego wycofac i fajnie ze zawodnicy na koniec programu jednak sie dowiedzieli ze to sie liczy do rekordu:lol:

 17. Dla mnie szczerze kazdy pojedynek za kase moze byc zawodowym , nawet jakby twał 2 minuty. Tyson miał walki na 10-12 rund, a czesto kosił gosci w 1-3 rundzie i amatorem nikt go nie nazwie, ze walczył w ringu 5-7 minut zamiast 30 . ::snoopd::

 18. Dla mnie szczerze kazdy pojedynek za kase moze byc zawodowym , nawet jakby twał 2 minuty. Tyson miał walki na 10-12 rund, a czesto kosił gosci w 1-3 rundzie i amatorem nikt go nie nazwie, ze walczył w ringu 5-7 minut zamiast 30 . ::snoopd::

  A kontraktowali mu rundy po minucie czy po trzy?

  :razz:utinlaugh:

 19. No właśnie, co się dopierdalacie do Pawła. Kulturalny, ogarnięty chłopak, mimo młodego wieku mega poukładany. No może w walce z Ledą nie zachował się jak trzeba. Nie wieszające na nim psów, bo mu do pięt nie dorastacie stulejarze.

  Co Cie tak cieszy? Zrobil Ci cos kiedys?

  Odnośnie Pawła sam czuję dużą niechęć spowodowaną jego pychą,robi z siebie wojownika  a jest zwykłym bananem.Treningi,suple,dieta,fizio,brak obciążenia pracą wszystko za hajs starych i nie byłoby w tym nic złego,wyjebane gdyby nie ten irytujący styl bycia. Ten @polishprospect,zabranie głosu nieproszony w czasie wywiadu z Szymańskim po walce. Jakoś mam większą sympatię do osób które doszły to czegoś od zera ciężką pracą i poświęceniem  jak taki przykładowo Materla stojący na bramce,żeby mieć na treningi z niepewną przyszłością idąc w to vabanque a nie na skróty i bez pokory.

 20. Wygląda na to, że największym zwycięzcą programu jest Gładkowicz. Jeżeli przegrałby walkę to straciłby nieskazitelny rekord, natomiast wygrywając program wpierdoliłby się w muzułmańskie małżeństwo w którym robiłby za kobietę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.