Zarzeka się, że nie można go określić mianem aktora, choć to właśnie serialowa i filmowa rola przyniosła mu największą popularność. Od jakiegoś czasu wiadomo, że Tomasz Oświeciński chce spróbować swoich sił również w MMA.

Nam zdradza na jakim etapie są jego przygotowania i czy oferta walki jest już na stole.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

4 KOMENTARZE

  1. Co za dziwaczna dyscyplina to emma, jak ktoś nie ma pomysłu na siebie to zawsze może parę złotych wyciągnąć. Dziwi mnie dlaczego tacy pseudocelebryci nie idą np do głównego składu kadry narodowej w piłce nożnej czy innym biatlonie skor tacy z nich sportowcy… Świetnie to pokazuje poziom sportowy naszych organizacji.

  2. Na szczescie Janusze w tym ja i Grażyny i Sebixy decyduja o tym kto się bije w ryja bo oni kupuja bilety a nie marszcza freda podczas debat kto może wejść do magicznego MMA a kto.nie. To rozrywka nie sport, może jeszcze,  Ale na pewno nie dyscyplina bo nie regul tylko chujnia

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.