Tomasz Oświeciński na gorąco w rozmowie z dziennikarzami tuż po porażce z Erko Junem na KSW 44:

105 KOMENTARZE

 1. :korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh:

 2. Wielka prośba do kogoś ogarniętego- proszę zrobić nowego GIFa z tym jak pan Oświeciński pokazuje jak ma wywalone na hejterów. Bardzo dobre to jest.

 3. Wielka prośba do kogoś ogarniętego- proszę zrobić nowego GIFa z tym jak pan Oświeciński pokazuje jak ma wywalone na hejterów. Bardzo dobre to jest.

 4. @duubertowa czyżby "Strachu" śmiał insynuować, że ma takich fanów "jak Pani"? :joe:Czekam na oświadczenie w tej sprawie. I propsuję pytanie o hejterów:gabi_much_love: Widać, że jesteś z Cohones :heart:

 5. Ale jebnął o matę wybornie, w sumie nic do niego nie mam, ale wyglądał o wiele gorzej niż z Popem i śmiesznie chodził w klatce :D, trochę taki żelbetowy kloc, po minucie ręce już na wysokości pępka i trudno takiego nie trafić, poszła kontra jak złoto.

 6. Juz mialem :conorwalk:, ale potem sobie tak :eddieconspiracy: i w sumie mam na to ::jondance::bo co bym tu nie napisal :razz:udziaonicbyniedao: tak, ze :matt:

 7. A wszystkim hejterom solidny chuj do dupy :juanlaugh:

  W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i niedzielę.

  Czemu nie w sobotę? Nie wiem, MC AC nie wspomniał.

 8. "hejterzy są w mocni w grupie"

  ?

  ale to ty z 2 kolegami wywiozłeś jedną osobę do lasu?

  Czyli też byłeś mądry w grupie.

  "moi fani to normalni ludzie"

  że co? że fani? jeżeli są, to nie są normalni

  pseudogangsterzy?

  to ty jesteś pseudogangsterem oswiecinski 😉

  niby wywozisz ludzi do lasu, a jednak współpracujesz z policją? heh

 9. W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i niedzielę.

  Czemu nie w sobotę? Nie wiem, MC AC nie wspomniał.

  W sobotę jest szabas i się odpoczywa według tradycji naszych starszych braci w wierze, moze dlatego.

 10. "hejterzy są w mocni w grupie"

  pseudogangsterzy?

  to ty jesteś pseudogangsterem oswiecinski 😉

  niby wywozisz ludzi do lasu, a jednak współpracujesz z policją? heh

  To akurat bez sensu zarzut, bo w gangsterce nie ma żadnej lojalności, tam każdy każdego sprzedaje, łącznie z własną matką. Te gadki o zasadach i byciu sztywnym to jest dobre w internecie, zwłaszcza na kibicowskich forach wśród dzieciaków. A prawdziwe życie to wyścig kto pierwszy sięgnie po koronę, bo "60" dają tylko pierwszemu, a reszta idzie do pierdla.

 11. To akurat bez sensu zarzut, bo w gangsterce nie ma żadnej lojalności, tam każdy każdego sprzedaje, łącznie z własną matką. Te gadki o zasadach i byciu sztywnym to jest dobre w internecie, zwłaszcza na kibicowskich forach wśród dzieciaków. A prawdziwe życie to wyścig kto pierwszy sięgnie po koronę, bo "60" dają tylko pierwszemu, a reszta idzie do pierdla.

  Bardzo ładnie powiedziane

 12. W sobotę jest szabas i się odpoczywa według tradycji naszych starszych braci w wierze, moze dlatego.

  Ma sens. Nie wolno pracować, nawet lekko. A solidne wbijanie na pewno do pracy się zalicza.

 13. To akurat bez sensu zarzut, bo w gangsterce nie ma żadnej lojalności, tam każdy każdego sprzedaje, łącznie z własną matką. Te gadki o zasadach i byciu sztywnym to jest dobre w internecie, zwłaszcza na kibicowskich forach wśród dzieciaków. A prawdziwe życie to wyścig kto pierwszy sięgnie po koronę, bo "60" dają tylko pierwszemu, a reszta idzie do pierdla.

  zarzucał hejterom, że są odważni, a jak co, to idą na policję -i nazwał ich pseudogangsterami.

  no to pseudogangster według tego zarysu to również sam oświęcimski – fika, a jak się obawia o rachu ciachu na strachu to też udaje się na komendę 😉

 14. Soldić podstawy polskiego już złapał

  Hej, to te same podstawy, które moi znajomi z Anglii, USA, Kanady, Finlandii itd. też od razu łapali! Jasny dowód, że wszyscy jako ludzie jesteśmy jedną rodziną, pochodzimy z tego samego miejsca, mówimy tym samym językiem itd.:brainoverload:

 15. Miał kondycję? Przecież nawet na wątpliwej jakości strimie było słychać jak dyszy przy poruszaniu się. :juanlaugh:

 16. Miał kondycję? Przecież nawet na wątpliwej jakości strimie było słychać jak dyszy przy poruszaniu się. :juanlaugh:

  Jak on tuz przed walka zrobił rundke wkoło klatki i już sapał

 17. Jedynym pseudogangsterem jesteś Pan, Panie Tomku. Ja nie gram kozaka, nie dojeżdżam z kumplami ludzi za hajs, po to żeby później poszli koledzy siedzieć- a Ty tak. Ja ludzi nie krzywdzę, a płacę jedynie za show. Za gangstera się nie uważam, bo po prostu to nie mój target- w przyszłości wolę uczciwie zarabiać pieniądze.

 18. To akurat bez sensu zarzut, bo w gangsterce nie ma żadnej lojalności, tam każdy każdego sprzedaje, łącznie z własną matką. Te gadki o zasadach i byciu sztywnym to jest dobre w internecie, zwłaszcza na kibicowskich forach wśród dzieciaków. A prawdziwe życie to wyścig kto pierwszy sięgnie po koronę, bo "60" dają tylko pierwszemu, a reszta idzie do pierdla.

  To nie wg Pana Jarka cnót wszelkich ostoi?

 19. o co on się pruję? Cepowisko, które zaprezentował na ksw to poziom bitki na przerwie w szkole podstawowej. Nie nadaje się do tego sportu i tyle.

 20. Nie ogarniam jak można być "fanem" Oświęcińskiego. Czym on ma niby imponować publice..aktorstwem, umiejętnościami MMA, niby gangsterką, charyzmą? xD

  Gość nie reprezentuje sobą nic i kaleczy ten sport.

 21. Nie ogarniam jak można być "fanem" Oświęcińskiego. Czym on ma niby imponować publice..aktorstwem, umiejętnościami MMA, niby gangsterką, charyzmą? xD

  Gość nie reprezentuje sobą nic i kaleczy ten sport.

  Żarty ma super

 22. Zastanawia mnie czemu czlowiek majacy swiadomosc ze jest pierdolontm szpagaciarzem cwlowo wystawia sie opinii publicznej na odstrzal swiecac morda gdzie sie da,normalny frajer to by stulil pizde i sie z komorki nie wychylal zeby tylko przycichlo albo zeby ludzie zapomnieli i im sie znudzilo,a ta ultrarozjebunda robi calkowicie odwrotnie,to jakis sadomasochistyczne ciągoty kurwa,ciekawe czy leje se wosk prosto ze swieczki na cyce,po tym pedalskim wąsie smiem twierdzic ze a owszem.Wyglada jak cwel z parady w berlinie w przykrotkiej czarnej skorzanej kamizelce na golej klacie i kaszkiecie.

 23. Oświeciński jest na bardzo dobrej drodze by zdetronizować Najmana jeśli chodzi o poziom znienawidzenia wśród kibiców.

  Najman jest inteligentnym trollem,Tomson to prosty cep z wybujalym ego

 24. Oświeciński jest na bardzo dobrej drodze by zdetronizować Najmana jeśli chodzi o poziom znienawidzenia wśród kibiców.

  Chyba każdy z IQ większym od rozwielitka dostrzega, że Najman to inteligentny typ, który cala swoją karierę oparl o bycie tym "złym" i jest to skrzętnie dopracowana rola, która Marcin pięknie odgrywa. Zaś Oświęciński to po prostu prosty typek, nieskalany głębsza myślą.

 25. Oświeciński jest na bardzo dobrej drodze by zdetronizować Najmana jeśli chodzi o poziom znienawidzenia wśród kibiców.

  Imo już dawno zdetronizował

 26. Chyba każdy z IQ większym od rozwielitka dostrzega, że Najman to inteligentny typ, który cala swoją karierę oparl o bycie tym "złym" i jest to skrzętnie dopracowana rola, która Marcin pięknie odgrywa. Zaś Oświęciński to po prostu prosty typek, nieskalany głębsza myślą.

  Nie o tym teraz piszę. Jakie to ma znaczenie czy on robi z siebie pośmiewisko umyślnie czy nie ? Wystarczy wejść na jego facebooka, YouTube itd. Dzika nienawiść, szyderstwa aż kipą z komentarzy. Najman jest pośmiewiskiem całej Polski a Oświeciński go dogania w rankingu.

  Wracając na koniec jeszcze do Najmana. Może i jego gadki są zaplanowaną akcją natomiast rezultaty jego walk chyba jednak nie. Porażki z Saletą (szczególnie II walka), Koksem są efektem głupoty i braku jaj i umiejętności.

 27. Chyba każdy z IQ większym od rozwielitka dostrzega, że Najman to inteligentny typ, który cala swoją karierę oparl o bycie tym "złym" i jest to skrzętnie dopracowana rola, która Marcin pięknie odgrywa. Zaś Oświęciński to po prostu prosty typek, nieskalany głębsza myślą.

  Najman nie robi się za złego. On nie chciał by być nawet tak widziany.

  To wyszło w praniu.

  Jest po prostu niesamowicie słaby fizycznie i psychicznie i Jego walki dają temu pokaz.

  Chce natomiast aby inni Go widzieli jako wielkiego mistrza.

  Ci przeciwnicy nie biorą się dla Niego z przypadku.

  Reasumując, On nie jest postrzegany jako czarny charakter, a raczej jako gamoń z niewyparzonym pyskiem, z którego ludzie mają polew do łez.

  Tam nie ma specjalnie jakiegoś grania.

 28. Myślę, Strachu  jest zawodnikiem, którego większość z nas nie chcę oglądać. Postawa przed i po walce bardzo źle wpływa na wizerunek tego sportu. Zawodnik ten nie potrafi poradzić sobie z własnymi emocjami. Opowiadanie o gangsterce to bajki dla dzieciaków. Każdy wie czym jest prawdziwa gangsterka. Kolejny bardzo słaby występ  oraz postawa przed a zwłaszcza po walce powinna dać do myślenia włodarzom KSW. Osobiście mówię nie dla tego zawodnika!

 29. Zrozumiecie istotę tego zjawiska gdy zobaczycie jak gościu oprowadza jakiegoś Pudelka po swojej nowej willi pod Warszawą. Paradoksalnie, to hejterzy i cisnący po nim prawilniacy nabijają mu kabzę. A na takich typków jest tylko jeden sposób, obojętność.

 30. Zrozumiecie istotę tego zjawiska gdy zobaczycie jak gościu oprowadza jakiegoś Pudelka po swojej nowej willi pod Warszawą. Paradoksalnie, to hejterzy i cisnący po nim prawilniacy nabijają mu kabzę. A na takich typków jest tylko jeden sposób, obojętność.

  To się tyczy każdej tego typu zjebanej postaci: Popki, Confingtony, CMPunki i całe federację typu KRS1:awesome:

  Swoją drogą tym ostatnim zainteresowanie chyba spada pomimo zatrudnienia coraz więcej zjebanych freaków.

 31. Gość wyraźnie odczuwa satysfakcję, że nastraszył dwóch gości na ulicy, a jak Szpilka wbił do oktagonu to sam "miał sraczkę"

 32. 1 wywiad ktory odpalilem zwiazany z ta gala( ostatni ale takiego zlota nie moglem przepuscic). Kurwa pseudogangster srajacy sie do innych i wyzywajacy ich od tego samego:lesnarhappy:

 33. Hej, to te same podstawy, które moi znajomi z Anglii, USA, Kanady, Finlandii itd. też od razu łapali! Jasny dowód, że wszyscy jako ludzie jesteśmy jedną rodziną, pochodzimy z tego samego miejsca, mówimy tym samym językiem itd.:brainoverload:

  "Kurwa" to jeszcze nie podstawy, to tylko jedno z ważniejszych słów. Podstawy to są, jak możesz na jakiś temat (ale nie każdy) powiedzieć coś w miarę bezboleśnie dla słuchającego. Albo chociaż odpowiedzieć "nie wiem, nie znam się na tym, kolejne pytanie poproszę".

 34. o co on się pruję? Cepowisko, które zaprezentował na ksw to poziom bitki na przerwie w szkole podstawowej. Nie nadaje się do tego sportu i tyle.

  I właśnie o to jest to całe prucie…:roberteyeblinking:

 35. on jest deczko upośledzony? Nawet z palca nie potrafi dobrze "strzelać".

  Po prostu zapomniał założyć swoich okularów +100 do inteligencji :fjedzia:

 36. Ja tam mam bekę z tych pocisków na niego, bo cisną w przewadze jakieś gimby, pewnie tacy co sami podpierdalali też, on jeszcze na tym zarobi, ta inba jest taka Nasza, krajowa, swojska gównoburza o nic 😆 jeszcze discopolo powinno lecieć w tle. Kraj zadłużony, cały kraj zatruty podpalonymi śmieciami z całej Europy, ale główne problemy kraju to na chuj Glik zrobił przewrotkę w siatkonodze i zeznania jakiegoś półgłówka z Białegostoku :razz:ray:

 37. on jest deczko upośledzony? Nawet z palca nie potrafi dobrze "strzelać".

  z ucha ponoć wybornie, nie można mieć wszystkiego :roberteyeblinking:

 38. Panie Tomaszu, we wcześniejszych wywiadach mówił Pan, iż nie przejmuję się " hejterami" a po wywiadzie widać co innego, nerwy, agresję. Zresztą błędy i starsze życie i co się w nim robiło nie oczyszcza się po " nawróceniu " na dobrą stronę mocy. Dlatego proszę się nie dziwić, że jest taki rozgłos negatywny, będąc jeszcze osobą publiczną.

 39. Strachu moze jescze jedna walke z Popkiem dostanie albo koniec kariery

  Jak można zakończyć 'karierę' skoro nawet jej się nie  rozpoczęło?

 40. […] rezultaty jego walk chyba jednak nie […] z Koksem są efektem głupoty i braku jaj i umiejętności.

  tu mógłbyś się sroooogo zdziwić 😉

 41. Nie rozumiem, jak głupim trzeba być, aby wchodzić do sportu i być tak nie przygotowanym na krytyke? tym bardziej przegrywając z Modelami przez K.O…

  Polecam emeryture, ponieważ Tomek nie jest w żadnym stopniu przygotowany na rywalizacje sportową. Hipokryzja to jego pierwszorzędna cecha, sam uciekał międzyinnymi przed Arturem 😉

  Ale na pocieszenie, nie jest zupą pomidorową żeby go wszyscy lubili.

 42. Zrozumiecie istotę tego zjawiska gdy zobaczycie jak gościu oprowadza jakiegoś Pudelka po swojej nowej willi pod Warszawą. Paradoksalnie, to hejterzy i cisnący po nim prawilniacy nabijają mu kabzę. A na takich typków jest tylko jeden sposób, obojętność.

  czyli że co, nic by po nim nie było jechane, to byłby biedny jak mysz?

  IMHO przy takiej ciszy ładnie przedzierałby się promowany, wyimaginowany obraz super inteligentnego Tomasza, aktora nad aktory, super sportowca, który wchodzi na ważenie z polską flagą.I miałby 5 willi.

 43. On z ta broda wyglada jak jakis aktor z Ameryki Poludniowej grajacy w telenoweli .Rozumiem chlopa mial swoje 5 min udawalo mu sie jako aktorowki pozniej pokonal Popka, a teraz przegral i dodatkowo jego przeszlosc jest caly czas my wytykana.Normalna sprawa chlop nie wytrzymal presji i odbilo sie to na jego psychice malo ktory umie tyle zniesc .

 44. On z ta broda wyglada jak jakis aktor z Ameryki Poludniowej grajacy w telenoweli .Rozumiem chlopa mial swoje 5 min udawalo mu sie jako aktorowki pozniej pokonal Popka, a teraz przegral i dodatkowo jego przeszlosc jest caly czas my wytykana.Normalna sprawa chlop nie wytrzymal presji i odbilo sie to na jego psychice malo ktory umie tyle zniesc .

  Ty to coś nazywasz brodą?Nie bluźnij

 45. Ale piekny wątek, piekny jak wpie%&ol ktory wylapal gwiazdor krs1.

  Moze ludzie ogladajac ta zenade docenia wkoncu walki sportowe patrz wolana. Ale spojrzmy prawdzie w oczy ludzie tak, ale nie garbaty aniol z lewym i samurajem.

 46. Nie jestem fanem tego gościa, ale on był bardzo bliski wygrania tej walki, gdyby miał więcej doświadczenia mógłby Juna skończyć pod siatką kiedy ten przysiadł po ciosie.

 47. Nie jestem fanem tego gościa, ale on był bardzo bliski wygrania tej walki, gdyby miał więcej doświadczenia mógłby Juna skończyć pod siatką kiedy ten przysiadł po ciosie.

  uwierzę Ci na słowo bo ja oglądałem tylko nokaut.

 48. uwierzę Ci na słowo bo ja oglądałem tylko nokaut.

  A ja całą walkę.

  I postawiłem kupon na niego i Pudziana 😉

 49. A ja całą walkę.

  I postawiłem kupon na niego i Pudziana 😉

  musisz się jeszcze wiele nauczyć o dyscyplinie sportu jaką jest mma ksw, chłopcze.

 50. musisz się jeszcze wiele nauczyć o dyscyplinie sportu jaką jest mma ksw, chłopcze.

  Najwyraźniej 😉

  Ale zakłady uatrakcyjniają takie walki.

 51. Nie jestem fanem tego gościa, ale on był bardzo bliski wygrania tej walki, gdyby miał więcej doświadczenia mógłby Juna skończyć pod siatką kiedy ten przysiadł po ciosie.

  gdyby miał więcej doświadczenia….ehhh

  to by pokonał totalnego debiutanta, ziomka bez żadnej stoczonej walki, debiutanta który jest z zawodu trenerem fitness 🙂

  to kim jest ten strach, co przegrał z tym totalnym debiutante mtrenującym fitness?

 52. gdyby miał więcej doświadczenia….ehhh

  to by pokonał totalnego debiutanta, ziomka bez żadnej stoczonej walki, debiutanta który jest z zawodu trenerem fitness 🙂

  Jeden i drugi jest nikim w świecie MMA. Strachu też wywodzi się z jakiegoś tam fitnesu czy coś i ma jedną walkę z Popkiem więc

  to kim jest ten strach, co przegrał z tym totalnym debiutante mtrenującym fitness?

  gdyby miał więcej doświadczenia….ehhh

  to by pokonał totalnego debiutanta, ziomka bez żadnej stoczonej walki, debiutanta który jest z zawodu trenerem fitness 🙂

  to kim jest ten strach, co przegrał z tym totalnym debiutante mtrenującym fitness?

  Jeden i drugi jest nikim w świecie MMA. Strachu też jest trenerem. Nie ważne zresztą. Chodzi o to, że naprawdę był bliski wygrania tej walki.

  gdyby miał więcej doświadczenia….ehhh

  to by pokonał totalnego debiutanta, ziomka bez żadnej stoczonej walki, debiutanta który jest z zawodu trenerem fitness 🙂

  to kim jest ten strach, co przegrał z tym totalnym debiutante mtrenującym fitness?

  Przecież Strachu ma aż jedną walkę i to z Popkiem, i też jest trenerem fitness.

  Jeden i drugi jest nikim w świecie MMA.

  Chodzi o to żeby być w miarę obiektywnym, Oświęcimski miał swoją szansę, ale jej nie wykorzystał.

 53. Nie spodziewałam się że moje pytanie zrobi wywiad tak bardzo :cmgkeepgoing:

  :fjedzia:

  Nie przyznawaj się, do było zaplanowane działanie.

 54. On z ta broda wyglada jak jakis aktor z Ameryki Poludniowej grajacy w telenoweli

  Nie wiem czemu, ale serio kojarzy mi się z takim jebaką porno z Argentyny :razz:jelen:

  to kim jest ten strach, co przegrał z tym totalnym debiutante mtrenującym fitness?

  Pytanie brzmi kim jest Popek, który (oprócz tego że jest kurwa fajterem!) przegrał z gościem który debiutował w wieku 44 lat trenując na planie M jak miłość, a z kolei ten aktor przegrał z trenerem personalnym. :mamed:

 55. :beczka:

  Pojedynek roku miedzy gwiazdą insta i gwiazdą pitbulla zakończył się tym że ten drugi do tej pory nie wrócił do siebie. Jego twarz ma większy potencjał memowy niz prezydenta

  Pozdrawiam

  Pseudogangus

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.