Transmisję z 10. Mistrzostwa MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można na bieżąco śledzić na kanale YouTube Stowarzyszenia. Finałowe walki zostaną pokazane na Kanale Sportowym.

Zmagania amatorskich fighterów na 10. Mistrzostwach MMA odbędą się już 9 marca. Turniej zostanie zorganizowany w hali sportowej Grupa Azoty Arena w Puławach.

Na listach startowych znalazło się blisko 700 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Przebieg turnieju będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska.

Finały, które rozpoczną się o godzinie 15:00, będą transmitowane na żywo na Kanale Sportowym. Retransmisję walk finałowych będzie można również zobaczyć na stronie TVP Sport.

Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 10. Mistrzostw MMA.

10. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich. Stowarzyszenie MMA Polska jest też członkiem zwyczajnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Informacja prasowa

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Enigma93
Enigma93

Jungle Fight
Bantamweight

216 komentarzy 309 polubień

Widzę dalej bez zmian i trzeba skakać na jednej zakładce ich strony żeby śledzić drabinki, chuj wie kto walczy w danej walce, kto będzie, i bez harmonogramu pod daną transmisją.

Odpowiedz polub

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Shark Fights
Middleweight

1,265 komentarzy 2,390 polubień

Moks już walczył?

Odpowiedz polub