Foto Polska Federacja MMA

Informacja od organizatora i wyniki zawodów po kliknięciu.

W sobotę 25 czerwca odbyły się w Warszawie (Łomiankach) pierwsze zawody eliminacyjne z cyklu startów w ramach Pierwszych Mistrzostw Polski MMA. Do rywalizacji przystąpiło wiele nazwisk znanych z polskiej sceny MMA, każdorazowo  świetnych zawodników i sportowców. Wśród nich wyliczyć można m.in.: Grzegorza Waligórę, Daniela Omielańczuka, Damiana Stasiaka, Bartłomieja Koperę czy Loma Dagaeva. Łącznie stoczonych zostało ponad trzydzieści pojedynków. Emocje i atmosfera sportowego widowiska narastała, osiągając apogeum w ostatniej walce zawodów, w której w limicie półśrednim skonfrontowali się – Łukasz Kopera i Lom Dagaev. Wyniki walk w poszczególnych kategoriach wagowych poniżej (ze względu na małą ilość osób w kategorii średniej, które zarejestrowały się do eliminatora w Łomiankach, rywalizacja w tym limicie wagowym została przeniesiona na galę w Tychach):

Open:

1.Omielańczuk Daniel – Nastula Club

2.Wysocki Wojciech – Nastula Club

3.Tybura Marcin – United Gym

93 kg.:

1.Zaręba Artur – Copacabana

2.Stusiński Jacek – Nastula Club

3.Roguski Artur – Nastula Club

77 kg.:

1.Kopera Łukasz – United Gym

2.Lom Dagaev – Copacabana

3.Waligóra Grzegorz – Gracie Barra

70 kg.:

1.Stasiak Damian – United Gym

2.Kopera Bartłomiej – United Gym

3.Abi Shamaev – Copacabana

Nagrodę dla najlepszego zawodnika zdobył okrzyknięty mianem machine manŁukasz Kopera.

Organizatorzy dziękując zawodnikom za wysoki poziom profesjonalizmu, wspaniałe walki i emocje, zapraszają do rejestracji i startu w kolejnej lokalizacji – 2 lipca 2011 w Tychach. Rejestracja jest jeszcze możliwa. Zapraszamy!

 

 

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.