Mirosław Okniński w rozmowie z MMARocks.pl:

30 KOMENTARZE

 1. Śmichy chichy z Mirasa, ale w obecnej sytuacji myślę, ze wszyscy jesteśmy z nim i trzymamy kciuki. Mirek, sprowadź te szmate do parteru i tam wykończ. Wrócisz silniejszy :kis:

 2. Pozostaje życzyć zdrowia i liczyć na to, że leczenie się powiedzie. Jeśli zaplanowany jest przeszczep szpiku, to przeciwnik Mirka jest naprawdę mocny, ale tym większa będzie satysfakcja ze zwycięstwa tej walki i tego się trzymajmy. Zdrówka !

 3. Mimo wszystkich swoich przywar to wlasnie Mirek jest prawdziwym one&only polskiego MMA. Zycze zwyciestwa w tej najtrudniejszej walce.

 4. W obliczu spraw ostatecznych wszystko inne jest nieistotne, gale plmma mogą poczekać.  Liczy się życie i zdrowie. Powodzenia.

 5. Qrwa on do tego podchodzi jakby miał grypę mocniejszą.

  Mówił o przeszczepie , chyba miał na myśli przeszczep szpiku kostnego …. jeżeli tak to da gorsza wersja chłoniaka.

  @Gienek znasz temat nowotworów ?

 6. Qrwa on do tego podchodzi jakby miał grypę mocniejszą.

  Mówił o przeszczepie , chyba miał na myśli przeszczep szpiku kostnego …. jeżeli tak to da gorsza wersja chłoniaka.

  @Gienek znasz temat nowotworów ?

  Znam ale nie chce się jakby tutaj wypowiadać. Szkoda mi człowieka,  bo walczy z zabójcą milionów ludzi,  oby go ubił kolanem.

 7. Znam ale nie chce się jakby tutaj wypowiadać. Szkoda mi człowieka,  bo walczy z zabójcą milionów ludzi,  oby go ubił kolanem.

  To dawaj do HP albo Pogotowia.

 8. Jak Mirek się porusza z tak wielkimi Cohones? Szybkiego powrotu do zdrowia i wszystkiego dobrego Trenerze!

 9. Ciśniemy się na cohones od zawsze, jak nie fani Rudego to antyfani, jak nie to to tamto, ale chyba musimy się zgodzić że teraz wszyscy jesteśmy Team Mirek i tyle! Była akcja z Heldem, tera z Bedorfem może @defthomas @Marcin Jabłoński @Szady zrobić jakąś akcję nawet głupia fotka z kartką team Mirek, że jako środowisko możem się spiąć i mimo podziałów w takiej akcji możemy się zjednoczyć.

 10. Wszyscy trzymamy kciuki trenerze! bez podziału! to jest walka do jednej bramki z której musisz wyjść zwycięsko!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.