Piotr Hallmann (MMA 17-6, #5 w rankingu MMARocks) w wywiadzie dla naszego portalu, świeżo po zwycięstwie z Adrianem Zielińskim na gali ACB 63.

14 KOMENTARZE

 1. Za każdym razem jak widzę Piotrka to mam w pamięci że straciliśmy szansę na takiego polskiego Matta Browna w UFC, twardego gościa, który daje dobre, mocne walki i potrafi napsuć krwi najlepszym, nawet jeśli przegrywa walki z topem. Oby udało się jeszcze wrócić. WAR PŁETWAL !

 2. No to teraz Piotrek powinien podskoczyć ładnie w rankingu.

  Czy to dobrze, że Hallman przyznaje się, że już nie będzie uderzał w UFC?  Mnie to nie robi różnicy, domyślam się, że drugi raz tyle poświecic by tam znowu wejsc, po tylu latach….nie jestem w stanie tego od Piotrka wymagać. Tyle ile on zostawił siebie za oceanem, ku naszej uciesze, zostawił mało kto. Dla mnie może sobie zostawić to jako piękne wspomnienie i osiągnięcie, jak to ujął w wywiadzie. A teraz oglądajmy go tutaj na żywo, jak pokazują europejskie gale, tutaj nadal jest z kim walczyć.

 3. Wszystko jest kwestią kasy, jeśli walcząc w Europie zarobi swoje, niech to robi. Jest zawodnikiem, który spełnił oczekiwania, zrobił w UFC dobrą robotę, dostarczył nam wielkich emocji. Moja sympatia zawsze będzie po jego stronie, nawet jakby walczył z Popkiem.

  We wczorajszej walce pokazał czego się nauczył przez ostatnie lata, widać było, że pojeździł po dobrych klubach. Zieliński nie jest jakimś ogórkiem, a Hallmann go zwyczajnie ograł.

 4. Wywiady z Pletwa to poezja! Polecam wywiad przed walka jakiego udzielil dla Mroza- chciał reklamować swoich sponsorow i trochę nie pyklo:lol: no kurwa prawdziwy Fazi!!!

 5. Ja tam z chęcią zobaczyłbym go w październiku ponownie w ergo arenie 🙂 . Może i mało realne ale jest to jeden z nielicznych fighterów którego walki oglądam z mocnym sentymentem . Myślę że już ogarnął w głowie że nie ma co na siłę robić walk pod UFC i robi swoje tak jak przed zwolnieniem .

 6. Czyli Fazi wraca teraz do FEN? Jak dla mnie szkoda, nawet wielka. Trochę urósł po tej walce w moich oczach, bo szczerze przyznam, mając w pamięci to co Hallmann robił w ostatnich walkach, wczoraj wróżyłem mu porażkę w kiepskim stylu. Wygrał, poradził sobie całkiem nieźle i właściwie zdałem sobie sprawę, że Jóźwiak nie będzie w stanie znaleźć mu przeciwników choćby pokroju Adriana Zielińskiego. Będzie skazany tam na konfrontacje z takimi Nowakami, a ACB zaoferowałoby mu przynajmniej walki na konkretnym poziomie.

 7. Dobra walka Piotra, wreszcie zawalczył tak w czym chyba czuje się najlepiej czyli GnP.  Powodzenia dalej, zawsze #TeamHallmann

 8. Jakby się to dalej nie potoczyło ciężko żeby się nie cieszyć z dotychczasowych dokonań. Zwłaszcza walka z Trinaldo w Brazylii to było prawdziwe, nie filmowe, wejście smoka. Dobrze, że Piotrek zrozumiał i zaakceptował fakt, iż nigdy nie będzie mistrzem kickboxingu, ale wciąż pozostaje niezwykle trudnym przeciwnikiem dla  niemal każdego lekkiego w MMA.

 9. Od przynajmniej dwóch wywiadów starałem się z niego wykrzesać albo tę sportową złość, albo właśnie radość po wygranej. I w końcu – świetna walka… plus bardzo fajna rozmowa z Piotrkiem. Tylko tak dalej!

 10. Od przynajmniej dwóch wywiadów starałem się z niego wykrzesać albo tę sportową złość, albo właśnie radość po wygranej. I w końcu – świetna walka… plus bardzo fajna rozmowa z Piotrkiem. Tylko tak dalej!

  To może przy następnym wywiadzie zrobimy ustawkę, coś w stylu wywiadu z  Różalem

 11. Wywiad luks, lubię Piotrka i jako zawodnika i jako człowieka. Z takim to i się ponapierdalać w oktagonie i popić

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.