Informacja prasowa:

Już 15 lipca w walce wieczoru gali KSW 84 w Gdyni do klatki powróci najbardziej dominujący mistrz w historii KSW, Phil De Fries. Panujący w królewskiej kategorii wagowej Anglik stanie do walki z kolejnym polskim zawodnikiem, Szymonem Bajorem. Zobaczcie zapowiedź tego starcia.

Niepokonany od 2017 roku Phil De Fries na gali w Gdyni stanie do dziewiątej obrony tytułu mistrza wagi ciężkiej. Anglik ma na koncie fantastyczną serię jedenastu wygranych z rzędu i jest najdłużej panującym mistrzem królewskiej kategorii wagowej w historii KSW. De Fries tytuł zdobył pokonując Michała Andryszaka, a na koncie ma też zwycięstwa nad Michałem Kitą, Karolem Bedorfem, Tomaszem Narkunem oraz Darko Stosićem. W ostatnim boju na KSW 79, De Fries w pierwszej rundzie rozprawił się z Toddem Duffeem.

Szymon Bajor ostatni raz w KSW walczył w 2016 roku kiedy na gali KSW 34 pokonał przez decyzję Jędrzeja Maćkowiaka. Był to jego trzeci i ostatni do tej pory pojedynek w KSW. W poprzednich występach pokonał przez TKO Kamila Walusia i przegrał przez decyzję z Michałem Włodarkiem. Po odejściu z KSW Bajor próbował sił w japońskiej organizacji Rizin gdzie stoczył dwa pojedynki w turnieju Rizin Grand Prix 2016 odpadając w drugiej rundzie po porażce z Valentinem Moldavskym. W ostatnich latach związał się z organizacją FEN w której zaliczył serię 3 zwycięstw z rzędu po czym trafił na jeden pojedynek do organizacji PFL gdzie pokonał Ronny`ego Markesa.

Gla KSW 84 odbędzie się 15 lipca w Gdyni. Na gali poza walką o pas mistrza wagi ciężkiej zobaczymy występy Damiana Janikowskiego oraz byłego mistrz wagi koguciej i reprezentanta klubu Mighty Bulls Gdynia, Sebastiana Przybysza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Bmyak
Bmyak

Brutaal
Light Heavyweight

600 komentarzy 1,134 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

15,256 komentarzy 64,292 polubień

Fajny gosc ten Bajor.

W końcu policjant!

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Strawweight

7,555 komentarzy 16,625 polubień

Wychodzi, że De Fries nawet dzieciństwa nie miał łatwego. Dobrze wiedzieć, że po tych wszystkich problemach wyszedł na prostą. Sympatyczny gość, Szymon Bajor również podchodzi do niego z szacunkiem. Ktokolwiek wygra tą walkę, będę zadowolony

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,460 komentarzy 20,212 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

15,256 komentarzy 64,292 polubień

Wychodzi, że De Fries nawet dzieciństwa nie miał łatwego. Dobrze wiedzieć, że po tych wszystkich problemach wyszedł na prostą. Sympatyczny gość, Szymon Bajor również podchodzi do niego z szacunkiem. Ktokolwiek wygra tą walkę, będę zadowolony

Phil raczej pewniaczek. Do klatki wniesie 130kg a Szymon ze 106-108. Bajor ma watę w łapie i nie wiem czy kogokolwiek znokautował a w parterze tego nie widzę. Prędzej Misław go podłączy. By pokonać Miśka to trzeba mieć kowadło w łapie i być WIEELKIM CHŁOPISKIEM. Dr Fries trafiony natychmiast obala (jak z Andryszakiem) - więc nie da to nic, nic to nie da, nie da to nic.

Dodać tylko, że Phil trenuje u siebie z Aspinallem i GOATEM Parobcem a Bajor w wolnym czasie od pracy dociąża się z Bumem Brzeskim.

Ale w końcu będziemy mieć gatekeepera z Polski - Precla, Stosica czy geriatrię (Kita, Ulańczak) powinien ogarnąć. Wróci silniejszy!

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...