Przedstawiamy wywiad z Pawłem „Trybsonem” Trybałą, nowym nabytkiem WCA Fight Team, w którym opowiada o treningach z Pudzianem i ofertach na kolejne walki.

30 KOMENTARZE

 1. Mówi że nie chce być blokowany, ale jak był chroniony dostając kolesi z 5 przegranymi i bez wygranych to mu pasowało. Dostał raz zawodnika z prawdziwego zdarzenia i wszyscy wiedzą jak było.

  Jak dla mnie nadal celebryta a nie sportowiec, ale może coś jeszcze z tego będzie.

 2. Bardzo, bardzo lubię Trybsona, a miłości do MMA może mu zazdrościć niejeden zawodowiec z kilkunastoletnim stażem. Zabłysnął w mediach jak zabłysnął, ale czasu się nie cofnie. Mam nadzieję, że u trenera Jocza poprawi co trzeba i jeszcze utrze nosa niejednemu niedowiarkowi 🙂

 3. Obym sie Mylił

  czas pokażę na co go stać,mam nadzieje ze bedzie teraz tylko coraz mocniej trenował i udowodni NIEDOWIARKOM- ( MI )

 4. Trybson wspominał coś ze chciałby zawalczyć zagranicą. Być może zawalczy w Dublinie na Ksw z jakims miejscowym kto wie.

 5. Ja tam lubię Trybsona i życzę mu powodzenia. Jeszcze utrze nosa niedowiarkom.

  A czym niby ma utrzeć nosa? Pas FENu zdobędzie? Nie sądzę. Wygra z kimś pokroju Niedźwiedzia? Nie sądzę. Jestem spokojny o mój nos.

 6. Ogólnie to tak: niech idzie do FENu bo na 90% są już dogadani i podciągnie ich trochę marketingowo. W ACB zarobi dobry hajs ale po dwóch walkach wyleci zjedzony przez niedźwiedzi z Kaukazu bo nie chce mi się wierzyć, że będą go bezpiecznie prowadzić. Nie ma opcji, że w wywiadzie mowa o KSW bo to nie ta skala fejmu.

  Niech se chłopak trenuje i walczy jak chce. Bardziej wole newsy o nim gdzie już ma jakieś walki za sobą niż o jakiś dwóch gdzie jeden jest głupi a drugi najlepszy we wszystko nie mając dna w dupie jeśli chodzi o fejm.

 7. Ogólnie to tak: niech idzie do FENu bo na 90% są już dogadani i podciągnie ich trochę marketingowo. W ACB zarobi dobry hajs ale po dwóch walkach wyleci zjedzony przez niedźwiedzi z Kaukazu bo nie chce mi się wierzyć, że będą go bezpiecznie prowadzić. Nie ma opcji, że w wywiadzie mowa o KSW bo to nie ta skala fejmu.

  Niech se chłopak trenuje i walczy jak chce. Bardziej wole newsy o nim gdzie już ma jakieś walki za sobą niż o jakiś dwóch gdzie jeden jest głupi a drugi najlepszy we wszystko nie mając dna w dupie jeśli chodzi o fejm.

  Mimo sympatii do Pawła nawet ciężko mi uwierzyć że ACB mogłoby być nim zainteresowane 😉

 8. Mimo sympatii do Pawła nawet ciężko mi uwierzyć że ACB mogłoby być nim zainteresowane 😉

  Generalnie mi też ale bardziej rozchodzi się o to, że Baysangur (aka Kangur – rymuje się, no offence) jest teraz mocno powiązany z WCA i stąd takie przypuszczenie bo na pewno będzie korzystał z usług zawodników tego klubu podobnie ma się do tego sztama z Arrachionem ale wiadomo, nie musi chodzić o Trybsona. Próbowałem po prostu rozkminić bo PLMMA odpada, KSW też a i w Spartana nie chce mi się wierzyć a w wywiadzie jest mowa o propozycjach w liczbie mnogiej 😀 .

  Paweł też pewnie patrzy na gale które są transmitowane. Madzia coś się dowie, to Madzia napisze :hi::angel:

 9. Bardzo, bardzo lubię Trybsona, a miłości do MMA może mu zazdrościć niejeden zawodowiec z kilkunastoletnim stażem. Zabłysnął w mediach jak zabłysnął, ale czasu się nie cofnie. Mam nadzieję, że u trenera Jocza poprawi co trzeba i jeszcze utrze nosa niejednemu niedowiarkowi 🙂

  gdyby nie te media to by nikt z nim nawet wywiadu nie robil

 10. gdyby nie te media to by nikt z nim nawet wywiadu nie robil

  Na żywo też jesteś taki zgorzkniały i wszystko hejtujesz czy tylko tutaj? 🙂

 11. Na żywo też jesteś taki zgorzkniały i wszystko hejtujesz czy tylko tutaj? 🙂

  a gdzie tu hejt?

  to ty napisalas, ze zablysnal w tv jak zablysnal, dla mnie byl tam zabawny i poki co jedzie na fejmie z programu, bo umiejetnosci jeszcze duzo mu brakuje

 12. a gdzie tu hejt?

  to ty napisalas, ze zablysnal w tv jak zablysnal, dla mnie byl tam zabawny i poki co jedzie na fejmie z programu, bo umiejetnosci jeszcze duzo mu brakuje

  Cieszę się więc, że nie hejtowałeś 😉

 13. Cieszę się więc, że nie hejtowałeś 😉

  to po prostu prawda, gdyby nie Warsaw Shore nigdy by nie wiedzial o jego istnieniu, dzieki temu programowi ma wielu fanow

  gosc ma gadane lepsze niz 90% polskich fajterow, jest zabawny i naturalny, tylko umiejetnosci mu brakuje

 14. Bardzo, bardzo lubię Trybsona, a miłości do MMA może mu zazdrościć niejeden zawodowiec z kilkunastoletnim stażem. Zabłysnął w mediach jak zabłysnął, ale czasu się nie cofnie. Mam nadzieję, że u trenera Jocza poprawi co trzeba i jeszcze utrze nosa niejednemu niedowiarkowi 🙂

  daj mu Boże ćwiartkę, ale jednak w rodzinnym Sosnowcu miał jednak epizod, który przekreślił go w środowisku, a z tego co pamiętam chyba prawie zawsze była przyjaźń pomiędzy Zagłębiem i Legią – kibicami. Dla przeciętnego faceta (większość konsumentów na rynkumma) kojarzy się z tanim cwaniakiem wciskającym kit nie do końca ogarniętym kobietom.

  Czy jest symptatyczny jest, czy jak zostanie mistrzem to przekona ludzi do siebie, pewnie tak, pytanie czy dojdzie do tego stanu?

 15. Wystarczy wejść do klatki i spróbować wyjebać liścia Trybsonowi. Zapewniam, że ten taktyczny manewr spowoduje duże spustuszenie w organizmie wschodzącej gwiazdy, zaraz po tym następuje 30 sekundowy atak furii, kto przetrwa cudem ten szaleńczy atak będzie mógł do końca walki grać w liście z nadzieją białych, zwykłym miłym chłopakiem.

 16. Wystarczy wejść do klatki i spróbować wyjebać liścia Trybsonowi. Zapewniam, że ten taktyczny manewr spowoduje duże spustuszenie w organizmie wschodzącej gwiazdy, zaraz po tym następuje 30 sekundowy atak furii, kto przetrwa cudem ten szaleńczy atak będzie mógł do końca walki grać w liście z nadzieją białych, zwykłym miłym chłopakiem.

  :travolta:

 17. Mimo sympatii do Pawła nawet ciężko mi uwierzyć że ACB mogłoby być nim zainteresowane 😉

  Dla ACB Trybson jest zwykłym ogórem.

 18. Trybson to gwiazda festynow wiejskich. Bic sie nie umie – chyba ,ze pod dyskoteka.

  Taki sympatyczny wiejski gupek z niego – jak maskotka fenu przydatny napewno :mjsmile:

 19. Nie trawię Trybsona.

  Ja jestem przekonany, że jakbym miał okazję to bym go przetrawił, ale najpierw bym go zjadł, a na końcu wysrał… w 1rd. Podkurwia mnie ten folwark na naszym podwórku. ::clintdis::

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.