Miliony fanów czekają na pokazowy pojedynek Mike’a Tysona z Royem Jonesem Jr. na przestrzeni 8 rund. Zwycięzcę tego starcia będzie mógł wyłonić tylko nokaut, sędziowie punktowi nie będą obecni podczas tego pojedynku. Zatem po 8 rundach konferansjer ogłosi remis.

Co więcej, obaj pięściarze zawalczą w kaskach, o czym mówił Andy Foster, dyrektor komisji bokserskiej w Kalifornii. Starcie odbędzie się 12 września i trzeba przyznać, że nie tylko Mike robi dobre wrażenie publikując migawki z treningu. Do sieci trafiły także nagrania z przygotowań Roya Jonesa Jr i trzeba przyznać, że były mistrz nadal posiada w swoim arsenale dynamikę oraz szybkość.

Nie dość, że Mike wygląda jak prawdziwy zabójca, to naprawdę nim jest. Widziałem jego treningi, sam jestem w świetnej formie. Jestem podekscytowany i z niecierpliwością czekam na pojedynek – rozmowa Roya z ESPN.

Nie zamierzam wejść w pierwszą rundę i się z nim tłuc. Tyson na początku walki jest bardzo dynamiczny, jeżeli nie ustrzeli, zaczyna mieć problemy. Psychicznie siada, kiedy pojedynek zaczyna wychodzić poza pewien dystans, załamuje się. Ja jestem typem pięściarza, który oszukuje, czeka i kontruje. Zapowiada się zatem świetne widowisko.

4 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.