Marcin Wrzosek zanotował wygraną podczas walki wieczoru gali PRIME SHOW MMA 11, która 11 stycznia odbyła się w Ostrowie Wielkopolskim. Były mistrz KSW pokonał jednogłośną decyzją sędziów Kasjusza Życińskiego.


👉 Zakłady na MMA oraz inne sporty dostępne są w ofercie STS. Dla naszych czytelników, którzy nie są jeszcze zarejestrowani w STS, przygotowaliśmy ofertę, w której z kodem MMAROCKS można zgarnąć 760 złotych (bonusy od trzech pierwszych wpłat, bonusy za wykonanie zadań, zakład bez ryzyka). Szczegóły po kliknięciu tutaj. 👈


Szybko ruszył do przodu Marcin Wrzosek od pierwszych sekund pojedynku. „Polish Zombie” często atakował korpus Kasjusza Życińskiego, który niemal cały czas krył się za zamkniętą gardą. Kilkukrotnie Wrzosek trafiał też na głowę, ale często starał się kontrować akcje rywala „Don Kasjo”.

Agresywny początek drugiej odsłony i mocna seria ze strony Marcina Wrzoska, który trafiał kolejnymi ciosami. Kasjusz Życiński w defensywie nie miał pomysłu na walkę z byłym mistrzem KSW, który dobrze radził sobie w wymianach bokserskich. Pod koniec rundy kilkukrotnie dochodziło do mocnych wymian.

Cały czas dobrze pracował Marcin Wrzosek, skracając dystans i zadając krótkie i szybkie sierpy. Obaj zawodnicy byli już zmęczeni, często dochodziło do klinczu. Aktywniejszy w akcjach był Marcin Wrzosek, ale Kasjusz Życiński co chwilę starał się oddawać. „Polish Zombie” cały czas starał się jednak zaznaczać swoją aktywność i przewagę.

Pierwszy pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami odbył się w listopadzie 2021 roku. Na FAME 12 jednogłośną decyzją sędziów wygrał wtedy Kasjusz Życiński.

Marcin Wrzosek w ostatnich latach walczył głównie pod szyldem organizacji FAME, gdzie pokonywał między innymi Mariusz Gollinga, Tomasza Gromadzkiego, Filipa Bątkowskiego i Piotra Szeligę, któremu udanie zrewanżował się za wcześniejszą przegraną przez kontuzję.

Kasjusz Życiński wszedł do klatki po dwóch przegranych z rzędu. W poprzednich starciach decyzją sędziów pokonywali go Tomasz Adamek i Kamil Mataczyński. Wcześniej „Don Kasjo” wygrywał między innymi z Michałem Baronem i Arkadiuszem Tańculą, przegrywał natomiast z Dominikiem Zadorą i Pawłem Tyburskim.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

15 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Halny
Halny

PRIDE FC
Lightweight

6,330 komentarzy 4,007 polubień
Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,237 komentarzy 34,322 polubień

Powrót do KSW?

Teraz Włodarze łaskawie wybaczą mu romans na boku z freakami. Oczywiście nie obędzie się bez "wychowawczego:" od Kelnera, przemówienia pionizującego od Poety, a i o kawce Baristy na długi czas będzie mógł zapomnieć, ale jakąś fuszkę mu tam dadzą :kawulpokapoka:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,800 komentarzy 96,428 polubień

Widziałem na jakimś fb czy instagramie urywek „konferencji” jak się Wrzosek szarpał z Kutasjuszem. Były groźne słowa typu „zapierdole Cię w klatce!”
Po czym kurwa kolejny raz wychodzą do walki na poduszki
:juanlaugh:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,673 komentarzy 58,359 polubień

. Były groźne słowa typu „zapierdole Cię w klatce!”
:juanlaugh:

Dało radę zrozumieć czy były żółte napisy? :beczka:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,800 komentarzy 96,428 polubień

Dało radę zrozumieć czy były żółte napisy? :beczka:

Ja mam w głowie translatora, wychowywałem się w podobnym towarzystwie
:beczka:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Placek
Placek

ONE FC
Bantamweight

2,273 komentarzy 6,180 polubień

Po czym kurwa kolejny raz wychodzą do walki na poduszki
:juanlaugh:

To jest dla mnie jakiś fenomen nie do pojęcia tego przygłupa kasjo. Ja rozumiem to oglądanie frików, żeby pośmiać się z głąbów, może jakiś lucky punch wejdzie albo po prostu przewróci się i rozwali se ten głupi ryj. A ten kurwa wielki ura bura i tylko boks i tylko poduchy. Przecież to nudne jak chuj 3 rundy pacania, żeby za mocno wpierdol nie dostać.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Rufus87
Rufus87

Jungle Fight
Light Heavyweight

415 komentarzy 1,384 polubień

To jest dla mnie jakiś fenomen nie do pojęcia tego przygłupa kasjo. Ja rozumiem to oglądanie frików, żeby pośmiać się z głąbów, może jakiś lucky punch wejdzie albo po prostu przewróci się i rozwali se ten głupi ryj. A ten kurwa wielki ura bura i tylko boks i tylko poduchy. Przecież to nudne jak chuj 3 rundy pacania, żeby za mocno wpierdol nie dostać.

Podejrzewam że te wszystkie dymy są po prostu pod publiczkę bo jakoś tą sprzedaż PPV trzeba nakręcić, ale już sama walka to po prostu smutny obowiązek który trzeba odbębnić, najlepiej bez większych obrażeń

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,812 komentarzy 76,379 polubień

Przynajmniej @zombiak wygrał z tym pajacem.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Halny
Halny

PRIDE FC
Lightweight

6,330 komentarzy 4,007 polubień
Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

7,264 komentarzy 56,210 polubień

View attachment 118877
View attachment 118876

Tyle że Wojek ma chuja do gadania, jak Kalwi i Remi zechcą to Zombiak zawalczy w KRS1.

Odpowiedz polub

Avatar of Bad Trip
Bad Trip

KSW
Lightweight

5,102 komentarzy 33,872 polubień
Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

5,969 komentarzy 17,384 polubień

Tyle że Wojek ma chuja do gadania, jak Kalwi i Remi zechcą to Zombiak zawalczy w KRS1.

Podczas wywiady dla Kanału Sportowego Kawulski pokazał jak ma w głębokim poważaniu zarówno Wojsława jak i widzów...

Odpowiedz polub

Avatar of Halny
Halny

PRIDE FC
Lightweight

6,330 komentarzy 4,007 polubień

View attachment 118883

Właśnie sobie przejebałeś, kawy już nie dostaniesz jak wpadniesz do Kalwiego i Remiego.

Odpowiedz 1 Like

r
roll

WSOF
Welterweight

3,282 komentarzy 5,311 polubień

Właśnie sobie przejebałeś, kawy już nie dostaniesz jak wpadniesz do Kalwiego i Remiego.

Dostanie, z odrobiną miłości

Odpowiedz polub

Avatar of Owca
Owca

BAMMA
Flyweight

743 komentarzy 321 polubień

Czy tylko mnie zaskakuje, że wyciekła głosówka Wrzoska gdzie wyzywa ciężarną partnerkę od k i szmat , a dziennikarze oraz federację Primemma i Famemma nic sobie z tego nie robią. Aż tak nisko upadliśmy jako społeczeństwo?

Odpowiedz polub