Mateusz Gamrot 17 października miał zmierzyć się z Magomedem Mustafaevem podczas gali UFC w Abu Zabi, jednak jego rywal nieoczekiwanie wypadł z rozpiski. W świetle tego zdarzenia były mistrz KSW pozostał bez rywala, a jego debiut stanął pod znakiem zapytania. Oczywiście Polak nie daje za wygraną i jak poinformował na swoim Instagramie, postara zrobić się wszystko, aby polecieć na wschód i pokazać klasę.

Witam wszystkich, pojawia się wiele pytań odnośnie mojej najbliższej walki, lecz bardzo mało odpowiedzi. Myślę, że w najbliższych godzinach, dniach będziemy wszystko wiedzieć. Ja odpaliłem największe działa, aby nam się udało. Jak będzie jakiekolwiek zastępstwo, to oczywiście się na to zgadzam, kto by to nie był. Chcę wyjść do oktagonu UFC i pokazać, na co mnie stać. Jestem gotowy i zmotywowany, ciągle trzymam schemat, jakby ta walka ciągle była. Wracam właśnie od psychologa i udaję się na siłownię w celu przygotowania motorycznego. Trzymajcie kciuki!

Co więcej, Polak wypowiedział się o swoim debiucie w organizacji UFC na łamach magazynu ”Koloseum”, rozmowa odbyła się z dziennikarzem Dominikiem Durniatem.

Kiedy dowiedziałem się o tej informacji, od razu zadzwoniłem do Joanny Jędrzejczyk i to ona uruchomiła swoje kontakty.

Maksymalny okres, który mogę przeczekać, przedłużyć obóz to maksymalnie tydzień. Jeżeli muszę odłożyć występ aż o miesiąc, to byłby czwarty miesiąc przygotowań, co byłoby dla mnie bardzo niezdrowe. W grę wchodzi tylko wyspa Abu Zabi albo robię solidny odpoczynek i wchodzę do oktagonu po nowym roku.

Stanowisko prezydenta organizacji UFC — Dany White’a nie zostało jeszcze przedstawione, jednak biznesmen otwarcie mówił, że nie może doczekać się występu Mateusza w oktagonie.

Jesteśmy nim podekscytowani. Jesteśmy podekscytowani tym, że do nas trafił i zobaczymy teraz, co potrafi.

Mateusz Gamrot jest niepokonany w zawodowym MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka.

39 KOMENTARZE

 1. Najgorsze jest to że na szybko to moga mu conajwyżej jakiegos placka skombinować który poziomem nie odbiegnie od tego z czym do tej pory Gamrot walczył.

 2. Najgorsze jest to że na szybko to moga mu conajwyżej jakiegos placka skombinować który poziomem nie odbiegnie od tego z czym do tej pory Gamrot walczył.

  I dobrze, na początek nawet bym tego mu życzył.

 3. Najgorsze jest to że na szybko to moga mu conajwyżej jakiegos placka skombinować który poziomem nie odbiegnie od tego z czym do tej pory Gamrot walczył.

  Albo odwrotnie… Może Ferguson się połakomi. Gamer zapasior więc czemu nie

 4. Zapomniałem że to ty parówo jechałeś po Janie, a z parowami nie gadam.

  Spokojnie już wiatr powoli zmienia kierunek…a z nim chorągiewka zaczyna trzepotać w drugą stronę.

 5. I dobrze, na początek nawet bym tego mu życzył.

  Dokładnie. Debiut, stres, nietypowe warunki. W 2 walce będzie już bardziej oswojony i powinno być łatwiej. Im słabszy rywal na start tym lepiej.

 6. Najgorsze jest to że na szybko to moga mu conajwyżej jakiegos placka skombinować który poziomem nie odbiegnie od tego z czym do tej pory Gamrot walczył.

  Niekoniecznie mogą mu dać np takiego Frevole lub Jalin Turnera. Może Luis Pena ?

 7. Joanna załatwi. Przecież niedługo ma być managerem 😆

  Podejrzewam ze znowu Aska pilotuje zastepstwo. Nie walczy nie przygotowuje sie do walk to pewnie ogarnia Gamerowi tematy narazie.

 8. I dobrze, na początek nawet bym tego mu życzył.

  Spokojnie już wiatr powoli zmienia kierunek…a z nim chorągiewka zaczyna trzepotać w drugą stronę.

  Może po jakims Janie  jechałem ale na pewno nie po tym o którym myslimy. Obaj w dupieście byli i gównoście widzieli.

 9. Może po jakims Janie  jechałem ale na pewno nie po tym o którym myslimy. Obaj w dupieście byli i gównoście widzieli.

  :watchingyou:

 10. Nie ta waga, poza tym to laska

  O kurwa, co za tęgi umysł. Przypomniałem sobie czemu mam cię w ignorach.

 11. O kurwa, co za tęgi umysł. Przypomniałem sobie czemu mam cię w ignorach.

  Masz mnie w ignorach ale czytasz moje posty

  :DC::OK:

 12. Fajnie wszystko mi się podoba dobrze że Gamer jest tam ale jedna rzecz jest nie fajna tutaj na cohones, że wszyscy wypisują jak to Dana nie jest podekscytowany występem Mateusza A tak na prawdę nie wiedział o kogo chodzi …

 13. Fajnie wszystko mi się podoba dobrze że Gamer jest tam ale jedna rzecz jest nie fajna tutaj na cohones, że wszyscy wypisują jak to Dana nie jest podekscytowany występem Mateusza A tak na prawdę nie wiedział o kogo chodzi …

  Ta nie wiedział, a w UFC Performance ma zajebana cała ścianę nazwiskami w rankingu czy ogólnie zatrudnionych przez UFC…

 14. Super, że kolejny Polak trafia do UFC. Życzę mu jak najlepiej jednak jako zawodnik, który miałby przebić się do topu zupełnie mnie nie przekonuje. Być może dlatego, że oglądałem jego nie całe dwie walki? Warto? Mam paczeć?

 15. Tak.

  Zobaczyłem dodatkowych pięć jego walk i zdania nie zmieniam. Na obecną chwilę Mateusz nie ma dużych szans na to, by znaleźć się w rankingu. Jest solidnym zawodnikiem i się rozwija. Progres musi być jednak znaczniejszy, by te szanse zwiększyć. Zobaczymy. Może nas wszystkich pozytywnie zaskoczy? To w końcu MMA.

 16. O kurde, faktycznie.

  Ty kurwa serio?! Dzięki, ze mi powiedziałeś mistrzu.

  O kurwa, co za tęgi umysł. Przypomniałem sobie czemu mam cię w ignorach.

  :beczka:

 17. Zobaczyłem dodatkowych pięć jego walk i zdania nie zmieniam. Na obecną chwilę Mateusz nie ma dużych szans na to, by znaleźć się w rankingu. Jest solidnym zawodnikiem i się rozwija. Progres musi być jednak znaczniejszy, by te szanse zwiększyć. Zobaczymy. Może nas wszystkich pozytywnie zaskoczy? To w końcu MMA.

  Ja będę zadowolony jak znajdzie się między top 10 a top 15 w tej kategorii (obsadzonej samymi maszynami do zabijania)

 18. Zobaczyłem dodatkowych pięć jego walk i zdania nie zmieniam. Na obecną chwilę Mateusz nie ma dużych szans na to, by znaleźć się w rankingu. Jest solidnym zawodnikiem i się rozwija. Progres musi być jednak znaczniejszy, by te szanse zwiększyć. Zobaczymy. Może nas wszystkich pozytywnie zaskoczy? To w końcu MMA.

  Wasz problem leży w tym że wy nie patrzycie w dalszej perspektywie. Błachowicz też nie rokował na mistrza w latach 2014-16, kiedy mistrzem był DC, w sztosie byli Rumble i Gustafsson, Jones poza zasięgiem. Z czasem on się rozwinął, paru półciężkich spadło z formy, inni emerytura i nagle Jan jest w czołówce. Na obecną chwilę może i Gamrot nie ma większych szans ale przecież za te 2-3 lata sytuacja może się zmienić bardzo.

 19. Zobaczymy. Może nas wszystkich pozytywnie zaskoczy? To w końcu MMA.

  Miejmy nadzieję, że pozytywnie to w końcu nasz rodak polak. Szczerze to też nie jestem jakimś jego wielkim fanem. Ale za jego postawę szacun mu się należy. Nie wybrał strikeforce tylko UFC. Piona

 20. Może po jakims Janie  jechałem ale na pewno nie po tym o którym myslimy. Obaj w dupieście byli i gównoście widzieli.

  I po kutasiarzach

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.