Informacja prasowa

Wyjątkowa walka wymaga wyjątkowej zapowiedzi. Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz spotkali się twarzą w twarz przed ich czwartym starciem w klatce, do którego dojdzie 16 września na KSW 86 we Wrocławiu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

H
Helsinki

Oplot Challenge
Light Heavyweight

147 komentarzy 966 polubień

Pozwolę sobie przekopiować komentarz jakiegoś ziomka z YT, który 10/10 trafił. :applause: :irish:

KSW 200 FOREVER YOUNG Fight card:

9. Mariusz Pudzianowski vs Popek 2 65 letni Pudzian, zbliża się do emerytury i po tej walce zamierza ogłosić koniec kariery. Niestety PO wygrywa wybory i wiek emerytalny zostaje podniesiony do 67 lat, więc Pudzian zakończy karierę, ale dopiero za 1,2, góra 5 walk (po czym planuje ustąpić miejsca młodym wilkom).

8. Mamed Khalidov vs Roberto Solidić 2 Legenda Polskiego, oraz europejskiego mma, mimo iż ma już siwe włosy, wciąż czeka na wygaśnięcie kontraktu Robokopa z One, żeby ponownie zmierzyć się z Soldiciem (no bo przecież mu obiecał rewanż!).

7. Joanna Jędrzejczyk vs Zhang Weili 2 Królowa Polskiego mma powraca z emerytury (z której to już, nie wiadomo), aby zrewanżować się Chince za porażkę z przed lat. Walka niestety zostaje odwołana, bo Zhang Weili nie zgodziła się na stawkę, którą miała otrzymać za walkę. Jak wynika z informacji podanych w internecie, Martin Lewandowski mówił, że Weili miała zarobić rekordowe 1 000 000 dolarów za pojedynek, lecz okazało się, że kłamał o zarobkach... ZNOWU.

6. Mateusz Gamrot vs Norman Parke 4 Gamer wraca do Ksw, jako były mistrz Ufc, z powodu Normana Parka, który wygrywając kilka walk z Polakami, wyzywa do pojedynku Gamrota. Mateusz dowiadując się, że Stormin wygrał kilka starć z jego rodakami, powraca zdenerwowany, żeby po raz kolejny pobić "rudą, irlandzką szm*te, piz*e, babe bez charakteru"!

5. Michał Materla vs Scott Askham 4 Cipao, pomimo zrujnowanego zdrowia, doszczętnego wyczerpania organizmu, wychodzi do kolejnej walki ze Scotem przy kulach, ale nie odpuści, bo wciąż czuję, że może, a SERCE NADAL BIJE mu JAK DZWON!

4. Salahdine Parnasse vs Marian Zółkowski Fatalne wieści dla wszystkich fanów największej federacji mma we wszechświecie. Poczwórny mistrz Ksw, fenomenalny Francuz, miał zmierzyć się z Marianem o pas kategorii wagi lekkiej. Pomimo zapewnien ze strony Mariana, że tym razem nie ma żadnych ukrytych kontuzji, walka nie dojdzie do skutku, bo jednak jakieś MIAł. Wściekły Salahdin, rozgoryczony z powodu 7 odwołanej walki z Marianem, wakuje pas i odchodzi w stronę zachodzącego słońca w blasku chwały

3. Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz 9 Jakub Wikłacz stanie do kolejnej obrony tytułu. Jego przeciwkiem po raz 9 będzie Sebić. Sebastian pozostał w Ksw, żeby robić furorę i tworzyć historie, natomiast Kuba odrzucił już 6 ofertę od Ufc, żeby zostać w Ksw i wreszcie udowodnić Sebkowi, że to on jest jednak lepszy!

2. Karolina Owczarz vs Tba (0:0) Jak podają branżowe media, Karolina Owczarz nadal negocjuje z UfC. Mimo serii porażek, negocjacje są już na zaawansowanym etapie. Czy tym razem Karolina zwycięży i w końcu otrzyma wymarzony kontrakt od UfC?

1. Łukasz Rajewski vs Tba (w umownym limicie do 74kg). Walka niestety została usunięta z karty, bo Raju po raz 11 nie zrobił wagi

Odpowiedz 11 polubień

click to expand...
Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Middleweight

12,330 komentarzy 63,413 polubień
Avatar of Armes
Armes

Shark Fights
Featherweight

1,133 komentarzy 3,776 polubień

Jaki oni mają wynik we wpierdolach?

Odpowiedz polub

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Maximum FC
Heavyweight

1,718 komentarzy 4,239 polubień

Niedługo walki Wikłacz vs Przybysz będą miały więcej odsłon niż nie jedna organizacja w Polsce zorganizowała gal :waldeklaugh: (choćby mma attack - 3 gale). Nie mają pomysłu na Kubę niech go puszczą do UFC bo coś czuję że w przyszłym roku 5 raz zobaczymy to zestawienie

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,460 komentarzy 28,696 polubień

Chuj z włodarzami, czy sami wojownicy nie mają wstydu by to sprzedawać po raz kolejny?

Aaaa, no tak... Jaki wstyd :jarolaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of HeyPussyRUstillThere
HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight

12,607 komentarzy 24,505 polubień

- ja
- nie, ja
- ja
- nieee… ja

I dziwią się czemu Mario musi dalej ciągnąć ten cyrk :jarolaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of PanMac
PanMac

PRIDE FC
Welterweight

6,662 komentarzy 19,012 polubień

Za to kochamy KRS1 :heart:

Odpowiedz polub