Hector Lombard BKFC 10

Organizacja, która zrzesza zawodników w walce na gołe pięści ogłosiła rywala dla Hectora Lombarda. Kubańczyk w październiku związał się z Bare Knuckle FC tuż po przegranej z Thalesem Leitesem. Przeciwnikiem Lombarda 15 lutego będzie Joe ”Diesel” Riggs, który jest weteranem sportów walki.

Dla Lombarda być może starcia bez rękawic będą drugą młodością. Przypomnijmy, że zawodnik ten od marca 2014 roku nie wygrał ani jednej walki pod sztandarem UFC. Przegrał 6 pojedynków w ciągu 5 lat. Wcześniej był gwiazdą Bellatora, gdzie dzierżył pas 185 funtów. Ostatnio brał udział w turnieju grapplingowym Quintet Ultra, o którym pisaliśmy wcześniej.

Kim jest Joe Riggs? To bardzo doświadczony rywal dla Lombarda. Człowiek ten walczył dla: UFC, Strikeforce, WEC, King of the Cage, Bellatora, M-1 Challange, a także ma za sobą 3 pojedynki w BKFC. Joe w MMA stoczył 70 pojedynków, z czego 51 wygrywał, 18 przegrywał oraz raz remisował.

Bare Knuckle FC 10 odbędzie się w Miami.

20 KOMENTARZE

 1. Ktoś tam niebawem umrze…

  Obawiam się kolego że zobaczymy znowu jak hector leży na deskach az nóżkami zatrzęsie jakby miał RLS heh to jest śmieszne że hector strasznie już zajechany jak koń po westernie chce walczyć nie długo będziemy świadkami pierwszego pogrzebu w klatce a może Panowie zrobimy zrzutke na wieniec dla hectora?

 2. Obawiam się kolego że zobaczymy znowu jak hector leży na deskach az nóżkami zatrzęsie jakby miał RLS heh to jest śmieszne że hector strasznie już zajechany jak koń po westernie chce walczyć nie długo będziemy świadkami pierwszego pogrzebu w klatce a może Panowie zrobimy zrzutke na wieniec dla hectora?

  Te kolego, ale emotki masz w edytorze tekstu na cohones. Nie musisz wrzucac osobno :beer: Łatwo, szybko i przyjemnie

 3. Te kolego, ale emotki masz w edytorze tekstu na cohones. Nie musisz wrzucac osobno :beer: Łatwo, szybko i przyjemnie

  Świeży jestem wybacz 🙂 :beer:

 4. Obawiam się kolego że zobaczymy znowu jak hector leży na deskach az nóżkami zatrzęsie jakby miał RLS heh to jest śmieszne że hector strasznie już zajechany jak koń po westernie chce walczyć nie długo będziemy świadkami pierwszego pogrzebu w klatce a może Panowie zrobimy zrzutke na wieniec dla hectora?

  aby dodać emotkę z uśmiechniętym mistrzem bedorfem, pisz „beczka” w dwukropku.

  pozdrawiam i służę dalszą pomocą w zgłębianiu tajników cohones.

 5. aby dodać emotkę z uśmiechniętym mistrzem bedorfem, pisz „beczka” w dwukropku.

  pozdrawiam i służę dalszą pomocą w zgłębianiu tajników cohones.

  Dziekóweczka ziomuś dobrze że na forum dobre mordki się trafiają:) :beer:

 6. aby dodać emotkę z uśmiechniętym mistrzem bedorfem, pisz „beczka” w dwukropku.

  pozdrawiam i służę dalszą pomocą w zgłębianiu tajników cohones.

   Takie troszkę  offtopowe pytanko. Ostatnio słuchałem przez chwilę wywiadów z Różalem , w jednym coś napomknął negatywnie o tym portalu. W drugim wywiadzie powiedział , że kontaktował się w jakieś sprawie ze wszystkimi portalami MMA w Polsce , oprócz jednego. Domyśliłem się , że miał na myśli ten. Czy powodem tej nienawiści jest ta emotka:kis:

 7. Takie troszkę  offtopowe pytanko. Ostatnio słuchałem przez chwilę wywiadów z Różalem , w jednym coś napomknął negatywnie o tym portalu. W drugim wywiadzie powiedział , że kontaktował się w jakieś sprawie ze wszystkimi portalami MMA w Polsce , oprócz jednego. Domyśliłem się , że miał na myśli ten. Czy powodem tej nienawiści jest ta emotka:kis:

  nie.

 8. Takie troszkę  offtopowe pytanko. Ostatnio słuchałem przez chwilę wywiadów z Różalem , w jednym coś napomknął negatywnie o tym portalu. W drugim wywiadzie powiedział , że kontaktował się w jakieś sprawie ze wszystkimi portalami MMA w Polsce , oprócz jednego. Domyśliłem się , że miał na myśli ten. Czy powodem tej nienawiści jest ta emotka:kis:

  Potwierdzam . Chodzi o #psiejajaGatE

 9. Potwierdzam . Chodzi o #psiejajaGatE

  Zbyt skomplikowane zagadki, by ustalić genezę tej sytuacji.

 10. Zbyt skomplikowane zagadki, by ustalić genezę tej sytuacji.

  Poważnie to pytaj redakcji , tam dostaniesz najlepszą odpowiedź

 11. Może jak jakiś rozbity emeryt zostanie wyniesiony w czarnym worku. Będziemy świadkami narodzin nowej dyscypliny Emeryt Death Fight.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.