Po nieudanych negocjacjach UFC z Dustinem Poirierem, były mistrz Bellator MMA, Michael Chandler, może zostać nowym rywalem Tony’ego Fergusona. Jak donosi Ariel Helwani z ESPN, „Ultimate Fighting Championship” jest bliskie dogadania się z Chandlerem w sprawie kontraktu oraz obie strony rozmawiają na temat potencjalnej walki z „El Cucuy”. Umowa nie jest jeszcze sfinalizowana, nie wiadomo także czy Ferguson przyjmie taki pojedynek.

Chandler na swoim profilu na Twitterze dał jasno znać, że nie boi się żadnego wyzwania. Jego sparingpartner, Gilbert Burns, nie tak dawno opublikował także wideo, na którym widać jak były mistrz Bellator MMA został odwiedzony przez USADA, co oznaczałoby oczywiście potencjalny angaż w UFC.

Chandler (21-5 MMA) w Bellatorze walczył nieprzerwanie od 2010 roku, w tym czasie został zwycięzcą turnieju oraz trzykrotnym mistrzem wagi lekkiej. W trakcie swojej kariery wygrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Held, Eddie Alvarez czy Patricky Freire. Na swoim koncie Amerykanin ma aż 16 skończen przed czasem. W ostatnim pojedynku, na Bellator 243, znokautował byłego mistrza UFC, Bensona Hendersona.

11 KOMENTARZE

  1. Niby spoko by było go zobaczyć w UFC. Jednak pod USADA ta przygoda skończy się jak przygoda Brooksa. W sumie w Belatorze był już wyjaśniony przez Alvareza,Brooksa i Freire więc w 1 lidze raczej szybki spadek.

  2. Łysy się zdenerwował za słowa że Bellator ma lepszą jedna z wag niż UFC i chyba chce wyjaśnić sprawę.

    Że co ma XD? Że niby lekka w Geriatorze jest lepsza niż w UFC?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.