Mateusz Gamrot jednak nie zawalczy z Magomedem Mustafaevem w październiku na „Fight Island”. Polak miał zmierzyć się z Rosjaninem na gali, która odbędzie się 17 października. Jak donosi Denis Geyko z RT Sport News, Mustafaev nie zawalczy wtedy na „Fight Island”, a Polak być może otrzyma nowego rywala.

Mustafaev (15-3 MMA)w ostatniej walce przegrał przez decyzję sędziowską z Bradem Riddellem. Przed tym pojedynkiem zwyciężył on przed czasem z mocnym Rafaelem Fizievem. Zawodnik pochodzi z Soczi, jego styl bazowy to Sambo, a w Ameryce przygotowuje się w klubie Jackson Wink MMA. W swojej karierze występował dla takich organizacji jak M-1, w UFC walczy od 2015 roku, pokonał także Piotra Hallmanna.

Gamrot (17-0, 1 NC MMA) jest niepokonany w zawodowym MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego.

82 KOMENTARZE

 1. I co teraz? Kogo Cohones chce na rywala "Gamera"?

  Jak zastępstwo to mogą mu dać kogoś z DWTNCS. Jak Ruska to może Damir Ismagulov albo Arman Tsarukyan. Tylko ten drugi to raczej Ormianin. Mogą też przełożyć ten debiut Gamera.

 2. Na instastories Pan Mateusz zdradził, że dzisiaj poda jakąś fajna informację także możliwe, że jednak kogoś dostanie do zbicia.

  źródło, Pan @respect

 3. Okej, czyli każda walka z Rosyjskim przeciwnikiem odwołana. Ciekawe czy uda się kogoś załatwić na zastępstwo. Myśle ze teraz zawodnicy finansowo trochę pod presja pandemii i może się ktoś znajdzie. Oby tylko jakieś mocniejsze nazwisko żeby więcej potencjalnie zyskać niż stracić.

 4. Zadzwonił Musajew do krajana i powiedział: chłopie spierdalaj.

  Szkoda, bardzo duże szanse były, by duże nazwisko stuknąć na decyzję.

 5. Nawet tak nie żartuj.

  :DC:

  Ferguson chciał walczyć z Poirerem, ale kasę się nie zgadzała, a Gamrot to taki budżetowy Dustin Poirer, więc czemu nie?

 6. @VoRaNeK walki przez Covida zdjete czy o chuj chodzi? Ja pierdole fajny rywal na debiut i taka pizda wyszla… Jest tylu rywali fajnych w 70 kg ze bania mala… @baju Duffy czy Ray sa jeszcze w UFC? Bym ogladal z Gamerem.

 7. I co teraz? Kogo Cohones chce na rywala "Gamera"?

  Strzelam, że dostanie Worthy'ego albo tego Duńskiego olimpijczyka w zapasach Madsen bodajże. Choć tego pierwszego bym nie chciał, bo życzę mu dobrze za te słowa co powiedział o Janku przed walką z Reyesem.

 8. Ale UFC płaci czy FEN?

  Oczywiście ze UFC, po przegranej w pierwszej walce  ryzyko ze któtegos zwolnią jest małe 🙂

 9. @VoRaNeK walki przez Covida zdjete czy o chuj chodzi? Ja pierdole fajny rywal na debiut i taka pizda wyszla… Jest tylu rywali fajnych w 70 kg ze bania mala… @baju Duffy czy Ray sa jeszcze w UFC? Bym ogladal z Gamerem.

  Nie i nie. Emeryci.

 10. Strzelam, że dostanie Worthy'ego albo tego Duńskiego olimpijczyka w zapasach Madsen bodajże. Choć tego pierwszego bym nie chciał, bo życzę mu dobrze za te słowa co powiedział o Janku przed walką z Reyesem.

  Madsen miał złamaną szczękę w ostatniej walce i raczej wróci dopiero w przyszłym roku. Worthy też niedawno dostał KO na gali Waterson vs Hill, więc nie sądzę.

 11. Bez kitu wyjebane to by było. Jakby Mati ogarnął to bym sie zesrał chyba.

  Kozak zestawienie ale Chandler jest trzymany jako rezerwowy na gale z Khabibem

 12. Jak zastępstwo to mogą mu dać kogoś z DWTNCS. Jak Ruska to może Damir Ismagulov albo Arman Tsarukyan. Tylko ten drugi to raczej Ormianin. Mogą też przełożyć ten debiut Gamera.

  Bardzo źle widzę życzysz Gamerowi. Tsarukyan to zdecydowany top tej dywizji.

 13. Kozak zestawienie ale Chandler jest trzymany jako rezerwowy na gale z Khabibem

  No no, właśnie o to chodzi. Zestawiają na tę samą galę Chandlera z Gamerem. Dzień przed walkami u Gejczi i Chandler wypadają. Gamera zestawiają z Khabibem, ja wchodzę allin u buka na Gamera, kurs jest 7 ziko. Mamy drugiego polskiego mistrza i spłaconą hipotekę.

 14. No no, właśnie o to chodzi. Zestawiają na tę samą galę Chandlera z Gamerem. Dzień przed walkami u Gejczi i Chandler wypadają. Gamera zestawiają z Khabibem, ja wchodzę allin u buka na Gamera, kurs jest 7 ziko. Mamy drugiego polskiego mistrza i spłaconą hipotekę.

  Z Khabibem Gamer akurat ma szansę bo kebab nie ma jakiegos ciosu, tylko zapasy które Gamer sam świetnie ogarnia.

 15. Z Khabibem Gamer akurat ma szansę bo kebab nie ma jakiegos ciosu, tylko zapasy które Gamer sam świetnie ogarnia.

  Gamer taki poziom zapasów oglądał tylko w tv, co zostanie już niedługo dowiedzione.

 16. Gamer taki poziom zapasów oglądał tylko w tv, co zostanie już niedługo dowiedzione.

  Gamer w ufc przegra jedynie z gościami którzy ogarniają stójke, takiego Islama lub Khabiba robi spokojnie na punkty. Ba Islama nawet może nokautuje bo gosc ma szklana szczeke

 17. Gamera zestawiają z Khabibem, ja wchodzę allin u buka na Gamera, kurs jest 7 ziko. Mamy drugiego polskiego mistrza i spłaconą hipotekę.

  To nie lepiej wziąć  1 mld pożyczki i kupić sobie potem całe UFC?

  Gamer w ufc przegra jedynie z gościami którzy ogarniają stójke, takiego Islama lub Khabiba robi spokojnie na punkty. Ba Islama nawet może nokautuje bo gosc ma szklana szczeke

  Islama może i tak, ale Isamu to by raczej nie dał rady znokautować, to jest dzik niesamowity!

 18. Gamer w ufc przegra jedynie z gościami którzy ogarniają stójke, takiego Islama lub Khabiba robi spokojnie na punkty. Ba Islama nawet może nokautuje bo gosc ma szklana szczeke

  AAA ok, już rozumiem.

 19. Bardzo źle widzę życzysz Gamerowi. Tsarukyan to zdecydowany top tej dywizji.

  Chyba po to Mateusz poszedł do UFC, żeby z takimi się bić? Wolałbym zobaczyć jak prezentuje się na tle kogoś silnego. Chociaż może lepiej rzeczywiście dobrze byłoby w debiucie dostać rywala, którego może efektownie pokonać przez nokaut lub poddanie. :zakręcony:

 20. Ile płacisz byku? Trzeba działać póki USADA przejdę.

  50 zł podstawy + 10 zł jak dotrwasz do drugiej rundy

 21. Chyba po to Mateusz poszedł do UFC, żeby z takimi się bić? Wolałbym zobaczyć jak prezentuje się na tle kogoś silnego. Chociaż może lepiej rzeczywiście dobrze byłoby w debiucie dostać rywala, którego może efektownie pokonać przez nokaut lub poddanie. :zakręcony:

  Niech zrobi dwie walki na przetarcie, porządne obozy w ATT, później zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb.

  Tsarukyan to gość, który mógłby walczyć o pas i nie wykluczam, że za jakiś czas taką szansę dostanie.

  W pierwszej walce bez obozu postawił ciężkie warunki Makhachevowi, o którym mówi się, że będzie następcą Khabiba, nastepnie pewnie wygrał z mocnymi O.A-M oraz Davi Ramosem. Jakby Gamer dostał go na debiut, to sukcesu bym nie wróżył.

 22. Nie no. Jedyny przeciwnik do przejścia w tej dywizji wypadł.

  :korwinwhat:

  Gamer w ufc przegra jedynie z gościami którzy ogarniają stójke, takiego Islama lub Khabiba robi spokojnie na punkty.

  :damjan:

  Zdania ekspertów są podzielone :jarolaugh:

 23. Niech zrobi dwie walki na przetarcie, porządne obozy w ATT, później zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb.

  Tsarukyan to gość, który mógłby walczyć o pas i nie wykluczam, że za jakiś czas taką szansę dostanie.

  W pierwszej walce bez obozu postawił ciężkie warunki Makhachevowi, o którym mówi się, że będzie następcą Khabiba, nastepnie pewnie wygrał z mocnymi O.A-M oraz Davi Ramosem. Jakby Gamer dostał go na debiut, to sukcesu bym nie wróżył.

  Pamiętam tę walkę z Makachaevem. Gamer mógłby wygrać to stójką, ale jak na debiut wyzwanie duże, chociaż rywal sporo młodszy. Zobaczymy może będzie Leavitt czy Medić z programu Dany. W końcu Landwher dostał młodszego Burnsa stamtąd w debiucie.

 24. Barboza ma już walkę w 66.

  Trochę daleka data, ale ok, prawdziwi fani zaczekają. SPOILER
  :suchykarol:

 25. I co teraz? Kogo Cohones chce na rywala "Gamera"?

  Tony Ferguson

  Conor McGregor

  Tylko Kebab

  Chandler

  Diego Sanchez. :jimcarrey:

 26. jak czytam te wasze komenty że Gamrot w zapasach robi Khabiba to nieźle macie najebane w garach

  Przecież tylko jeden gościu tak pisze o którym od dawna wiadomo, że to marny trol.

 27. No to Michael Johnson.

  całkiem spoko zestawienie, chętnie bym to oglądał ale Gamer definitywnie musiał by szukać parteru

 28. Gamer w ufc przegra jedynie z gościami którzy ogarniają stójke, takiego Islama lub Khabiba robi spokojnie na punkty. Ba Islama nawet może nokautuje bo gosc ma szklana szczeke

  :brainoverload:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.