Mateusz Gamrot jednak nie zawalczy z Magomedem Mustafaevem w październiku na „Fight Island”. Polak miał zmierzyć się z Rosjaninem na gali, która odbędzie się 17 października. Jak donosi Denis Geyko z RT Sport News, Mustafaev nie zawalczy wtedy na „Fight Island”, a Polak być może otrzyma nowego rywala.

Mustafaev (15-3 MMA)w ostatniej walce przegrał przez decyzję sędziowską z Bradem Riddellem. Przed tym pojedynkiem zwyciężył on przed czasem z mocnym Rafaelem Fizievem. Zawodnik pochodzi z Soczi, jego styl bazowy to Sambo, a w Ameryce przygotowuje się w klubie Jackson Wink MMA. W swojej karierze występował dla takich organizacji jak M-1, w UFC walczy od 2015 roku, pokonał także Piotra Hallmanna.

Gamrot (17-0, 1 NC MMA) jest niepokonany w zawodowym MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.