Martyn Ford zdradził w mediach społecznościowych datę swojego potencjalnego debiutu w klatce największej organizacji MMA w Polsce. Znany z wielu produkcji filmowych gigant, który obecnie jak sam stwierdził waży ponad 340 funtów czyli ponad 150 kilogramów, od dawna wspomina o walce dla KSW. W komentarzach pod jednym ze swoich wpisów potwierdził, że zawalczy w klatce polskiej organizacji zawalczy w czerwcu 2021 roku.

Ford urodził się w 1982 roku w Wielkiej Brytanii i jest popularnym trenerem, kulturystą oraz właścicielem sieci siłowni. Poza sportem i karierą w mediach społecznościowych, Ford skupia się na aktorstwie. Zagrał m.in. w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Final Score, „Pan Wypadek” czy Kingsman: Złoty krąg. W przyszłym roku do kin trafi również kolejna część popularnej serii Szybcy i Wściekli z jego udziałem. We wrześniu tego roku potwierdził on, że związał się z KSW długoterminowym kontraktem i planuje stoczyć w klatce organizacji kilka walk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martyn Ford (@martynfordofficial)

37 KOMENTARZE

 1. Gościu może pobić rekord Pudziana w tempie zmiany kolorów skóry. Obstawiam, że po 20 sekundach będzie czerwony, a maks po minucie sinofioletowy.

 2. Jego gażę pokryją, z gali studyjnej?

  @maras > będzie jak z Bautistą, 40 sekund i będzie dętka, a potem sapanie i walka o każdy oddech. Muszą mu wyjątkowego ogóra przygotować, żeby nie było przypału.

 3. Jego gażę pokryją, z gali studyjnej?

  @maras > będzie jak z Bautistą, 40 sekund i będzie dętka, a potem sapanie i walka o każdy oddech. Muszą mu wyjątkowego ogóra przygotować, żeby nie było przypału.

  W ksw to akurat nie problem

 4. Obstawiam, że Mario do Forda nie wyjdzie. A szkoda.

  Damian też nie bo już wlazł pod ciepłe materace ze strachu:lol:

 5. Jaki tam z niego aktor, większość ról to epizody albo robił to co każdy którym by zrobił, z niego taki aktor jak z ludzi z "Trudnych spraw".

 6. Wyobraź sobie być jego dużym fanem

  Lata czekasz aż będzie walczył, w końcu data ustalona………….i walka kończy się po minucie bo gość wystrzelał się i sędzia się boi że zaraz mu tu umrze.

  I tak pewnie będzie 😆

 7. Teraz wchodzi w fazę wrzucania filmików, zaraz mu się przypomni, że w dzieciństwie trenował Judo i oglądał filmy z Bruce Lee, później napinka na ważeniu, wstyd w klatce i do kasy.

  To cały scenariusz jaki dostał od Lewego.

 8. Pudzi powinien to brać. Spokojnie tlenu będzie miał z pół minuty więcej. :jimcarrey:

  Pudzi zrobi taktycznego żółwia po pierwszym ciosie na gardę 🙁

  Przydałby się Pudzi 2009

 9. Z Apokiem go, będzie jak w Pride. No prawie:lol:

  Przecież on tego Apoka w klatce na czworakach będzie szukal

  :jarolaugh:

 10. Nie bez przyczyny mówili o nim jako o wyjątkowym zawodniku. Nie każdy człowiek zna z tak dużym wyprzedzeniem i z taką dokładnością datę swojej śmierci.

 11. Teraz wchodzi w fazę wrzucania filmików, zaraz mu się przypomni, że w dzieciństwie trenował Judo i oglądał filmy z Bruce Lee, później napinka na ważeniu, wstyd w klatce i do kasy.

  To cały scenariusz jaki dostał od Lewego.

  Zapomniałeś dodać że wspomni jeszcze o tym jak zaczął trenować na siłowni bo w dzieciństwie mu dokuczali.

 12. Z Apokiem go, będzie jak w Pride. No prawie:lol:

  Nie, nie.. to nie Pride. Kawul mówił przecież o koloseum – on będzie robił walki-inscenizacje jak pi3rdolony rzymski imperator! Dawid vs Goliat, Herkules vs Kakus, Achilles vs rzeka Ksantos…

 13. Ciekawe jak czuje sie kelner i ten z pedalska opaską. Tacy imperatorzy, a zwykly koks z Anglii kazał na siebie czekac tyle czasu, zeby wcisnac występ w cyrku do swojego kalendarza

 14. MMarocks po co liżecje jaja kelnera. Ile lat już promujecie tego forda? On nigdy nie zawalczy. To tylko przyciąga gapa do KSW tak samo jak IRAŃSKI HULK do FAME. Ci ludzie nigdy nie zawalczą.

 15. Będzie wychodził do Deep Purple?

  Nie, do Pink Floyd.

  Czerwone Gitary też nie są na straconej pozycji

  Będzie wychodził jako deep purple – kolor twarzy po walce.

  raczej będzie LADY IN REEEEEED

 16. A co tam na brzuszku od tych chemikaliów się stało,coś sie napięło, pękło, strzeliło? :suchykarol:

 17. Nie wiem po co go wzięli do Krs1, znany za bardzo nie jest, do tego temat jego debiutu nie ekscytuje nikogo a wszystkich męczy. Wuchta hajsu pójdzie za 30 sek walki

 18. No to dawać jeszcze tego pana i wszelkie rekordy zostaną pobite.

  Na żywo bez Photoshopa nikt go nie pozna

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.