Gala FAME MMA 6 za nami, jednak wciąż nie milkną po niej echa. Wydarzenie to było szeroko komentowane z racji, że zrealizowano je w trakcie trwającego zakazu urządzania imprez masowych. Fame odbyło się bez udziału publiczności, więc technicznie zakaz ich nie dotyczył.

O kwestii organizacji gali w takim okresie wypowiedział się współwłaściciel KSW Martin Lewandowski, który na naszym Live z Pawłem Wyrobkiem powiedział:

Fame MMA nic nie odkryło. Kopiuje warianty, które inni organizatorzy już im poddali. Od FEN-u, po Babilon, Armia Fight Night, UFC aż do federacji KSW. Wszyscy o tym myśleliśmy, każdy wiedział, jak może wyglądać sytuacja gdy nie możesz sprzedawać biletów i nie możesz zrobić gali. Gdy nie możesz wchodzić w imprezę masową. Więc to wcale nie jest jakiś ich pomysł. Masz takie a nie inne okoliczności. Tu nie chodzi o to aby na siłę zrobić galę. Bo to my też mogliśmy zrobić w studiu. Mamy klatkę rozłożoną, siedzi martwa teraz przestrzeń gdzie kręcimy Tylko Jeden.

Jeśli chodzi o dymanie wszystkich przepisów to my nie dymaliśmy. My się zastosowaliśmy do tego i ja się cieszę, że w końcu sami się przyznali, że nie są sportem. Kategorię chyba w KRS pozmieniali więc to jest jedyny chyba plus tej całej sytuacji. Drugim plusem, jest to, że po tym wirusie może się wyleczymy z tej głupoty, bo jeżeli wszystkie najpoważniejsze, światowe organizacje odwołują, dostosowują się do pewnych zaleceń wszystkich możliwych organizacji rządowych i pozarządowych, traktując ten temat poważnie to federacja Fame nie tylko wykazała się szczytem nieodpowiedzialności. To też pewien obraz desperacji. Jeśli kogoś wyganiają z miejsc a oni po prostu biegają, to jest desperacja i frajerstwo dekady.

Robienie za wszelką cenę gali to jest desperacja i pokazuje jacy oni są mali. Panowie do pewnych rzeczy nie dorośli.

Pełny zapis rozmowy:

106 KOMENTARZE

 1. Frajerstwem dekady jest namawianie zawodników do bicia się, a przy tym proszenie ich o zgodę na zmniejszenie gaży za walkę

 2. Mogliście zrobić galę w studio, tylko Materla nie chciał obniżki. I cały plan legł w gruzach 😎

  Lewandowski wyznacza nowe horyzonty we wciskaniu ciemnoty :dance:

 3. Ciekawe co mądrego powie pan kelner jak UFC zorganizuje galę w czasie pandemii. Też desperacja i frajerstwo czy raczej kunszt biznesowy i sprawne zarządzanie firmą?:lol:

  ps ale ich dupa piecze, aż przez monitor czuję

 4. Kategorię chyba w KRS pozmieniali

  Czyli przyznajesz się Martinie, że maczałeś palce w ostatnich wydarzeniach dookoła gali Fame MMA 6?

 5. Halo! Straż pożarna?! Proszę przyjechać szybko do odbytu Lewandowskiego, mamy tu pożar!

  :razz:utinlaugh:

 6. Beka z cyrku. Nie dosc, ze sa slabi to jeszcze zawistni i zazdrosni, bo juz nie sa kluczowa organizacja frikfajtowa w Polsce.

 7. Co kurwa? Dwie godziny? Kogoś po..ebało?

  Fame MMA nic nie odkryło. Kopiuje warianty, które inni organizatorzy już im poddali.

  I mówi to człowiek, który właśnie nagrywa kopię TUFa….  :kawulzbani:

 8. Co kurwa? Dwie godziny? Kogoś po..ebało?

  I mówi to człowiek, który właśnie nagrywa kopię TUFa….  :kawulzbani:

  nie, przecież tylko jeden jest programem nietuzinkowym i TUF to marny podrabianiec

 9. Pełna zgoda z Martinem, KSW to poważna sportowa organizacja , a nie jakieś friki, najmany i popierdółki.

  Jak się ten bajzel skończy to wam dadzą galę z Popkiem, Akopem i Fordem na narodowym to zobaczyta co to ememej jest

 10. Co kurwa? Dwie godziny? Kogoś po..ebało?

  Czyli robimy dwugodzinny materiał w czasie gdy żadnych wywiadów nie można robić i nadal jest źle? 😀

 11. Czyli robimy dwugodzinny materiał w czasie gdy żadnych wywiadów nie można robić i nadal jest źle? 😀

  Telefony i internet nadal działają 😉

  Poza tym, kto chciałby słuchać przez 2h bzdur Lewandowskiego?

 12. Z tym KRS to nie skojarzyłem o co biega, bo sie człowiek już odzwyczaił od tego skrótu w kontekście Krajowej Rady Sądowniczej. #krs1

 13. Czyli robimy dwugodzinny materiał w czasie gdy żadnych wywiadów nie można robić i nadal jest źle? 😀

  Źle mnie zrozumiałeś, to był okrzyk zachwytu!!!!!!! Po prostu cudowny prezent od Was! :gabi_much_love:

 14. Dzień dobry,

  Dzisiaj, chciałbym zaprosić Was na małą wyprawę genealogiczną, dotyczącą idei oryginalności:

  UFC = Ultimate Fighting Championship (ang.)

  The Ultimate Fighter (ang.) = Optimus Bellum Domitor (łac.)

  I w tym momencie, wyobraźmy sobie, że dajemy do przetłumaczenia zdanie "The Ultimate Fighter", komuś takiemu – SPOILER

  Tak, do głowy przychodzi mi tylko jeden jedno…

  Pozdrawiam :gabi_much_love:

 15. Jeśli wywiady z ksw to tylko z Maćkiem Kawulskim. Poziom kultury osobistej to dwie klasy wyżej od tego zadufanego w sobie buca Martina.

 16. Ktos w końcu mówi publicznie jak jest. :applause:

  Ktoś wreszcie nie zakrzywia rzeczywistości.

  W każdym biznesie wszyscy wiedzą, ze coś jest warte tyle ile ktoś jest w stanie za to zapłacić.

  Mma to biznes, boks to biznes…Reszta to tylko filozofia.

 17. Odnosząc się tylko i wyłącznie do tematu wypowiedzi Martina, to się z nim zgadzam. Tylko ktoś o niskim mniemaniu o sobie albo w akcie nie tyle desperacji co po prostu kontrataku robi coś takiego. Bo zakładam, że gala Fame odbyła się po części, żeby przypiec dupsko KSW. Tym samym narażając zdrowie innych i nikt mi nie powie, że tak nie jest. Teraz nikt tego nie przyzna bo codzienne bóldupienie w kierunku Lewandowskiego i Kawulskiego przyćmiło im oczy. Co do samego Martina, zgadzam się ma swoje za uszami. Niemniej wypisywanie jakiś żałosnych przytyków w jego stronę w stylu kelner stało się już żałosne jakiś czas temu. Jestem też zdania, że gala KSW, gdyby zawodnicy zgodzili się na obcięcie kosztów pewnie też by się odbyła, nie mniej tak nie jest, dlatego Lewy ma pożywkę i pole do politycznego popisu w stronę Fame.

  Śniegu nawaliło konkret, ubierzcie się ciepło, ze wskazaniem na czapki bo niektórym łeb odmroziło już dawno :santa:

 18. Jakby Michu zgodził się na mniejszą bułkę, to sam by zrobił galę w czasie pandemii. Nie udało się, to teraz stawia się w roli wielce moralnego a niczym nie różni się od typów z FAME.

 19. Ale się wystawiają pięknie do bicia. Nie dość, że sami już robią bokami jak stara klacz na Krupówkach, to jeszcze z takim ewidentnym bólem dupy.

  Dziwię się, że jeszcze ich fame mma za to nie strollowało. Powinni nagrać jakiś film instruktażowy specjalnie dla ksw jak zorganizować galę mimo przeciwności losu, gdzie jakiś Wojtek Gola z lisim uśmieszkiem i ze swoim r mówiłby – drogi panie Martinie, wobec zawirowań i utrudnień natury praktycznej, chciałbym zaoferować nasze know-how i podzielić się wiedzą jak skutecznie organizować imprezy sportowe.


  Osz kurwa, ale by zapiekło. Nie wiedzieliby czy dzwonić po swoich prawników czy  od razu po sicarios.

 20. Odnosząc się tylko i wyłącznie do tematu wypowiedzi Martina, to się z nim zgadzam. Tylko ktoś o niskim mniemaniu o sobie albo w akcie nie tyle desperacji co po prostu kontrataku robi coś takiego. Bo zakładam, że gala Fame odbyła się po części, żeby przypiec dupsko KSW. Tym samym narażając zdrowie innych i nikt mi nie powie, że tak nie jest. Teraz nikt tego nie przyzna bo codzienne bóldupienie w kierunku Lewandowskiego i Kawulskiego przyćmiło im oczy. Co do samego Martina, zgadzam się ma swoje za uszami. Niemniej wypisywanie jakiś żałosnych przytyków w jego stronę w stylu kelner stało się już żałosne jakiś czas temu. Jestem też zdania, że gala KSW, gdyby zawodnicy zgodzili się na obcięcie kosztów pewnie też by się odbyła, nie mniej tak nie jest, dlatego Lewy ma pożywkę i pole do politycznego popisu w stronę Fame.

  Śniegu nawaliło konkret, ubierzcie się ciepło, ze wskazaniem na czapki bo niektórym łeb odmroziło już dawno :santa:

  Wojsław to ty?

  Wytłumacz kogo narazili i na co? Rozumiem, ze obsługa Lidla czy innej biedry nie jest codziennie narażona w ten sam sposób? KRS 1 dobrze podsumował Kołecki odnośnie cięcia kosztów, na wszystko można się zgodzić o ile wlasciciele przedstawia papiery ile mniej zarobili.

 21. japonia, izrael, szwecja nie robia zadnej kwarantanny, ewentualnie izoluja ludzi z zabuzeniami ukladu imunologicznego. My niszczymy gospodarke przez ten katarek i podczas gdy oni benda miec otpornosc zbiorowa my powinnismy pomyslec co jesli za jakis czas po tej pandemi wirus wroci? Zrujnujemy gospodoarke z powodu choroby ktora nie jest gorsza od grypy? Ile osob umrze z powodu braku dostepu do pomocy medycznej przez ten obled ?

 22. Podsumowując 40 min bo całego nie dałem rady " Fame mma frajerzy i desperaci zorganizowali galę w trakcie pandemii, ale jak sytuacja się nie zmieni lub pogorszy to sami będziemy robić gale w studiu"

 23. Ciekawe, czy jak Dana White zrobi gale, to tez go jeden z drugim pajacem zacznie wyzywac od desperatow i frajerow. No i jeszcze pytanie do pana Lewandowskiego. Czy podczas pandemii pracownicy i zawodnicy KSW dostaja wyplate?

 24. Od FEN-u, po Babilon, Armia Fight Night, UFC aż do federacji KSW

  Jak to ładnie powiedziane. Zazwyczaj w takich wyliczankach najwyższy obiekt łańcucha pokarmowego jest na początku lub na końcu. A tu na końcu mamy żarcik 🙂

 25. Nawet nie wiem ile kosztuje ppv w Fame, ale w czasach gdy nic w sporcie i showbiznesie się nie dzieje, był to zwyczajnie, dobry biznesowy ruch.

  Zaryzykowali sporo i mimo nadzoru doprowadzili to do końca, dzisiaj pewnie piją szampana…

  Wyglądało to żałośnie ale jakie to ma znaczenie? Famemma zawsze takie jest. Ocena moralna to zupełnie inna sprawa ale czy akurat Lewandowski powinien wyrażać takie opinie? Mam wątpliwości.

 26. Do dzisiaj nie rozumiem dlaczego osoba prowadząca wywiad nie dopytywała o ten fakt że ledwo powstałe KSW miało pomysł szybciej od UFC na TUFa, gdzie wiadomo że organizacja nie trwa dnia a UFC planować musiało na długo przed nagraniem.

  Po erze lidozupa Wojsława dużo się nie zmieniło.

 27. Widać kto trzęsie i rządzi polski mma. ŁYSY z FAME MMA.

  Gość robi galę od niespełna 2 lat a ma większe doświadczenie i wiedzę w tej kwestii od kelnera.

  Kelner to ma nie pieczenie, tylko pożar, który pali mu się do teraz.

 28. Widać kto trzęsie i rządzi polski mma. ŁYSY z FAME MMA.

  jakim mma?:juanlaugh:fake to kolo mma nawet nie stalo no chyba, ze chodzi o nazwe

 29. jakim mma?:juanlaugh:fake to kolo mma nawet nie stalo no chyba, ze chodzi o nazwe

  ok, niech będzie firma rozrywkowa, tak samo jak ksw bo i tu i tu chodzi i kasę a nie sport.

 30. Ból dupy dekady. :brainoverload:

  :beczka:

   Sorry – ból dupy dekady – niepodważalnie należy się społeczności Cohones.

  Odkąd pamiętam na Cohones panował ból dupy do KSW: bo ring a nie klatka, bo okrągła a nie oktagon, bo dwie rundy, bo nie ma mistrzowskich pięciu, bo Kawul coś powiedział, bo Martin przykozaczył, bo poziom słaby, bo słaby przeciwnik, bo walk mało, bo gal mało, bo zestawienie nie takie, bo nie ma logiki, bo drabinki nie ma, bo Pudzian, bo Wiśniewski, bo Popek, bo Różal promowany na siłę i zabiera miejsce, bo Waluś, bo frik, bo nie ma frika, bo słabe otwarcie, w sumie to po co one? Bo nie ma walk kobiet, bo są walki kobiet, bo PPV, bo drogo, bo tanio, bo Mamed. I tak kurwa od 10 lat. Każdy zrobiłby lepiej. Każdy pretekst był dobry, aby dojebać KSW. Ból dupy niesamowity.

  Teraz, gdy pojawiło się FAME, które skupia w sobie –razy 10-  wszystkie „patologie”, które miało przez lat KSW, i tak nie stanowi to przeszkód, i tak jest dobrym orężem do napierdalania w KSW. Nie wiem skąd to się bierze, zazdrość, kompleksy? Tak Martin ma ból dupy, bo tracą rynek, ale nie większy niż niektórzy z was. Jeszcze te wrzuty „kelner”, czy wy się zajmujecie? Sami lekarze i inżynierowie.

  Jeszcze tego tu brakowało, aby gloryfikować i wynosić na piedestał FAME, przy równoczesny życzeniu wszystkiego co najgorsze KSW. :korwinwhat:

  Jeszcze te teksty po sobotniej gali: ej, ale poziom rośnie :razz:utinlaugh:

  :brainoverload::mjsmile: frajerstwem jest pracowanie dla Ciebie szanowny panie Kelnerze :juanlaugh:

  Nie no, za to praca dla FAME… Każdy marzy o tym, aby znaleźć się na liście płac obok Bonusa, Najmana, panny która znana jest z tego, że obciągnęła murzynowi, czy tej drugiej, która strzelała z palca i handlowała filmikami. Szczy marzeń i kariery.

 31. Mój poprzedni wpis "KswRocks.pl" został usunięty. Nie byl wulgarny. Wyrazal jedynie niezadowolenie z dominacji ksw na tym portalu jakby byli silą dominujaca w tym sporcie. Szeroko pojety swiat mma oferuje o wiele wiecej idoli, specjalistow, newsow. Takim wlasnie okienkiem na ten świat byliście, coś jak radio wolna Europa dla ściany wschodniej. Teraz przypominacie bardziej Polsat, a zamieszczanie przaśnych, uwlaczajacych wręcz wypowiedzi tego człowieka jest tego dowodem. Szkoda, bo szczera sympatia nakazuje nadal tu zaglądać, ale od sympatii blisko do sentymentu, a stąd już z górki do przejścia na inne źródla informacji. Czytelnik.

 32. Mój poprzedni wpis "KswRocks.pl" został usunięty. Nie byl wulgarny. Wyrazal jedynie niezadowolenie z dominacji ksw na tym portalu jakby byli silą dominujaca w tym sporcie. Szeroko pojety swiat mma oferuje o wiele wiecej idoli, specjalistow, newsow. Takim wlasnie okienkiem na ten świat byliście, coś jak radio wolna Europa dla ściany wschodniej. Teraz przypominacie bardziej Polsat, a zamieszczanie przaśnych, uwlaczajacych wręcz wypowiedzi tego człowieka jest tego dowodem. Szkoda, bo szczera sympatia nakazuje nadal tu zaglądać, ale od sympatii blisko do sentymentu, a stąd już z górki do przejścia na inne źródla informacji. Czytelnik.

  Tak szczerze płynnie sportowo w Polsce istnieje tylko KSW i Fen, wiec o czym oni maja pisać.:zakręcony:

 33. Nie przepadam za wypowiedziami K&L – ale akurat tutaj Lewandowski ma rację. Organizacja Fame powstała tylko po to aby golić dzieciaki na wszystkie możliwe sposoby. I oni będą to robić nie zważając na nic – bo wiedzą że czas na to golenie może być ograniczony. Jest to wszystko opanowane do perfekcji. Zaoferowano produkt który przypadł do gustu młodzieży – a często i starszemu widzowi – i teraz trzeba z tego wydoić tyle ile się da. Sprawy takie jak wirus czy bezpieczeństwo – są absolutnie drugorzędne.

  Dodatkowo powstaje kontrowersja – ludzie o tym dyskutują – więc zysk podwójny.

 34. Mój poprzedni wpis "KswRocks.pl" został usunięty. Nie byl wulgarny. Wyrazal jedynie niezadowolenie z dominacji ksw na tym portalu jakby byli silą dominujaca w tym sporcie. Szeroko pojety swiat mma oferuje o wiele wiecej idoli, specjalistow, newsow. Takim wlasnie okienkiem na ten świat byliście, coś jak radio wolna Europa dla ściany wschodniej. Teraz przypominacie bardziej Polsat, a zamieszczanie przaśnych, uwlaczajacych wręcz wypowiedzi tego człowieka jest tego dowodem. Szkoda, bo szczera sympatia nakazuje nadal tu zaglądać, ale od sympatii blisko do sentymentu, a stąd już z górki do przejścia na inne źródla informacji. Czytelnik.

  A mi sie najbardziej spodobaly argumenty roznych branzowych portali o mma, jak fame mma zaczynalo ze nie beda sie tym zajmowac ani o tym pisac bo to patologia cpuny itp.  A jak popek ktory wciagnal wiecej niz cala karta fame, pocial sobie ryja i zrobil mnostwo innych patologicznych akcji zawalczyl w ksw w 2016 to nie bylo z tym problemu, nie widzialem zeby wtedy ktos sie wzbranial przed pisaniem o nim, byly wywiadziki itp. No to jak to jest ??

 35. Fame powstała tylko po to aby golić dzieciaki na wszystkie możliwe sposoby.

  KSW powstało po to żeby golić wszystkich, gdyby pracownicy ksr1 zgodzili się na obniżki to krs1 zrobiło by galę i wtedy usłyszelibyśmy "to ważne dla nas, ale pewnie nawet ważniejsze dla tych zawodówników. Każdy ma rodzine i rachunki do opłacenia a my daliśmy im szanse". Nie byłoby frajerstwa naciągania prawa etc było by prestiż, dobro, profesjonalizm. i takie cos mi się nie podoboba. fame nie powinien się odbyć wiadomo. ale takich farmazonów to mi się niechce słuchać.

 36. Nie przepadam za wypowiedziami K&L – ale akurat tutaj Lewandowski ma rację. Organizacja Fame powstała tylko po to aby golić dzieciaki na wszystkie możliwe sposoby. I oni będą to robić nie zważając na nic – bo wiedzą że czas na to golenie może być ograniczony. Jest to wszystko opanowane do perfekcji. Zaoferowano produkt który przypadł do gustu młodzieży – a często i starszemu widzowi – i teraz trzeba z tego wydoić tyle ile się da. Sprawy takie jak wirus czy bezpieczeństwo – są absolutnie drugorzędne.

  Dodatkowo powstaje kontrowersja – ludzie o tym dyskutują – więc zysk podwójny.

  No tak, ale jakby KSW udało się zrobić planowaną w studiu galę, to już nie byłoby frajerstwo i narażanie zdrowia, a i wiek oglądających nie byłby zbyt istotny. Zero hipokryzji, z resztą jak zawsze. :beczka:

 37. Sorry – ból dupy dekady – niepodważalnie należy się społeczności Cohones.

  Odkąd pamiętam na Cohones panował ból dupy do KSW: bo ring a nie klatka, bo okrągła a nie oktagon, bo dwie rundy, bo nie ma mistrzowskich pięciu, bo Kawul coś powiedział, bo Martin przykozaczył, bo poziom słaby, bo słaby przeciwnik, bo walk mało, bo gal mało, bo zestawienie nie takie, bo nie ma logiki, bo drabinki nie ma, bo Pudzian, bo Wiśniewski, bo Popek, bo Różal promowany na siłę i zabiera miejsce, bo Waluś, bo frik, bo nie ma frika, bo słabe otwarcie, w sumie to po co one? Bo nie ma walk kobiet, bo są walki kobiet, bo PPV, bo drogo, bo tanio, bo Mamed. I tak kurwa od 10 lat. Każdy zrobiłby lepiej. Każdy pretekst był dobry, aby dojebać KSW. Ból dupy niesamowity.

  Teraz, gdy pojawiło się FAME, które skupia w sobie –razy 10-  wszystkie „patologie”, które miało przez lat KSW, i tak nie stanowi to przeszkód, i tak jest dobrym orężem do napierdalania w KSW. Nie wiem skąd to się bierze, zazdrość, kompleksy? Tak Martin ma ból dupy, bo tracą rynek, ale nie większy niż niektórzy z was. Jeszcze te wrzuty „kelner”, czy wy się zajmujecie? Sami lekarze i inżynierowie.

  Jeszcze tego tu brakowało, aby gloryfikować i wynosić na piedestał FAME, przy równoczesny życzeniu wszystkiego co najgorsze KSW. :korwinwhat:

  Jeszcze te teksty po sobotniej gali: ej, ale poziom rośnie :razz:utinlaugh:

  Nie no, za to praca dla FAME… Każdy marzy o tym, aby znaleźć się na liście płac obok Bonusa, Najmana, panny która znana jest z tego, że obciągnęła murzynowi, czy tej drugiej, która strzelała z palca i handlowała filmikami. Szczy marzeń i kariery.

  Siemano. Odpowiem Ci jako naczelny hejter tej rakowej organizacji.

  Po pierwsze nigdy nie obraziłem Kawula ani Martina jako ludzi, zawsze tylko mówię, że pierdolą głupoty. Uważam, że pisanie takich agresywnych, personalnych rzeczy jest strasznie słabe. Jedyną osobą związana z krs po której jeżdżę jak po łysej kobyle jest popek i to się nie zmieni nigdy, ponieważ nie ma w polskim szołbizie żadnej osoby, do której odczuwam podobne obrzydzenie. Być może dlatego, że nie znam zbyt wielu rapsowników czy narkomanów, bez różnicy, nie o tym.

  Mój problem z krs i z właścicielami organizacji polega na tym jak bezczelnie oni kłamią na każdym kroku i jak bardzo są aroganccy. To gadanie o tym, że są drudzy na świecie, że mają kontrakty ze 150-cioma zawodnikami, że rywalizują z UFC na jakimkolwiek w polu, słynne "UFC jest w dupie", przykłady można mnożyć. Praktycznie w każdej wypowiedzi któregoś z panów zawarte są farmazony, których nie powstydziłoby się Mango w szczycie formy. Są ludzie którzy to kupują i pomagają tej karuzeli śmiechu kręcić się dalej w najlepsze, są ludzie którzy wierzą, że krs reprezentuje jakiś poważny poziom sportowy i są ludzie, którzy na dwa miesiące przed galą krs planują kalendarz wizyt na solarium. Chodzi jednak o to, że nie są to ludzie z naszego forum i są to ludzie, którzy nie mają kurwa bladego pojęcia o tym sporcie. Na forum oglądamy walki od bardzo wielu lat, niejeden z nas zna całą historię UFC na pamięć, niektórzy zapaleńcy są na bieżąco nawet z Bellatorem. I po prostu jako ludzie, którzy są zorientowani w dyscyplinie, nie możemy spokojnie słuchać tego dennego pierdolenia. Tak jak kibice piłki nożnej nie znieśliby gdyby nagle Zibi Boniek wyskoczył i w absolutnie każdym wywiadzie podkreślał, że ek$tr@kl@$@ jest na drugim miejscu na świecie, tuż za ligą hiszpańską. I że Real Madryt próbował kupić jakiegoś kurwa Flavio Paixao, ale lechia gd@#$k okazała się zbyt mocną konkurencją. Pewnie jakaś pani Halina, która nie interesuje się piłką nożna i kojarzy Zibiego z Mundialu w '82 dałaby temu wiarę, ale osoby żyjące futbolem na co dzień zdewastowałyby go i zbluzgały na każdym możliwym polu. Biorąc pod uwagę jak kosmiczne jest pierdolenie duetu włodarzy, to wciąż większość z nas jest tutaj stosunkowo delikatna. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby na jedynym forum skupiającym fanów dyscypliny ludzie nie reagowali na taką postawę. Pewnego rodzaju "rozgrzeszanie" FAME i "kibicowanie" im w starciu z krs (bo ścierają się wyraźnie jeśli chodzi o freak-fighty) nie wynika z tego, że FAME jest takie zajebiste. Wynika z tego, że krs jest takie aroganckie i wkurwiające. Mam wrażenie, że alergia na arogancję nie jest cechą tylko tego forum. Pojadę teraz bardzo szeroko, ale moim zdaniem dokładnie z tego powodu PO straciło władze w kraju, więc naprawdę nie rozumiem Twojego zdziwienia.

 38. Nie przepadam za wypowiedziami K&L – ale akurat tutaj Lewandowski ma rację. Organizacja Fame powstała tylko po to aby golić dzieciaki na wszystkie możliwe sposoby. I oni będą to robić nie zważając na nic – bo wiedzą że czas na to golenie może być ograniczony. Jest to wszystko opanowane do perfekcji. Zaoferowano produkt który przypadł do gustu młodzieży – a często i starszemu widzowi – i teraz trzeba z tego wydoić tyle ile się da. Sprawy takie jak wirus czy bezpieczeństwo – są absolutnie drugorzędne.

  Dodatkowo powstaje kontrowersja – ludzie o tym dyskutują – więc zysk podwójny.

  Eee, youberzy to  zgoda ze kosza kase od dzieci na streamach i w ogóle, ale ze Fame kosi tak strasznie dzieci, przypominam ze ta gala kosztuje mega mega wielkie 20 złotych gdzie sa z 3 gale w roku, co to jest na jakies 2 czy 3 osoby dla 12-latków plus obecnie fame to najbardziej restremowana gala w Polsce. Ogólnie nie  rozumiem tego zarzutu, bo KSW na 10 gal , 9 robi w ppv za 40 złotych.

 39. Sorry – ból dupy dekady – niepodważalnie należy się społeczności Cohones.

  Odkąd pamiętam na Cohones panował ból dupy do KSW: bo ring a nie klatka, bo okrągła a nie oktagon, bo dwie rundy, bo nie ma mistrzowskich pięciu, bo Kawul coś powiedział, bo Martin przykozaczył, bo poziom słaby, bo słaby przeciwnik, bo walk mało, bo gal mało, bo zestawienie nie takie, bo nie ma logiki, bo drabinki nie ma, bo Pudzian, bo Wiśniewski, bo Popek, bo Różal promowany na siłę i zabiera miejsce, bo Waluś, bo frik, bo nie ma frika, bo słabe otwarcie, w sumie to po co one? Bo nie ma walk kobiet, bo są walki kobiet, bo PPV, bo drogo, bo tanio, bo Mamed. I tak kurwa od 10 lat. Każdy zrobiłby lepiej. Każdy pretekst był dobry, aby dojebać KSW. Ból dupy niesamowity.

  Teraz, gdy pojawiło się FAME, które skupia w sobie –razy 10-  wszystkie „patologie”, które miało przez lat KSW, i tak nie stanowi to przeszkód, i tak jest dobrym orężem do napierdalania w KSW. Nie wiem skąd to się bierze, zazdrość, kompleksy? Tak Martin ma ból dupy, bo tracą rynek, ale nie większy niż niektórzy z was. Jeszcze te wrzuty „kelner”, czy wy się zajmujecie? Sami lekarze i inżynierowie.

  Jeszcze tego tu brakowało, aby gloryfikować i wynosić na piedestał FAME, przy równoczesny życzeniu wszystkiego co najgorsze KSW. :korwinwhat:

  Jeszcze te teksty po sobotniej gali: ej, ale poziom rośnie :razz:utinlaugh:

  Nie no, za to praca dla FAME… Każdy marzy o tym, aby znaleźć się na liście płac obok Bonusa, Najmana, panny która znana jest z tego, że obciągnęła murzynowi, czy tej drugiej, która strzelała z palca i handlowała filmikami. Szczy marzeń i kariery.

  Problem polega na tym że KSW ma się za wielką światową organizację w dodatku na wysokim sportowym poziomie, a od czego zaczęli? Konfrontowali rózne style i często walki wyglądały tragicznie. Miss-matche, różne kategorie wagowe – po prostu definicja freak fightów. Później trafił im się Mamed i poziom sportowy trochę wzrósł, ale czy dało im to popularność? Nie. Największy wzrost to era Pudziana, a walka z Najmanem miała największą oglądalność z walk MMA, a zaraz po boksie Adamek-Kliczko. Tylko czym była pierwsza walka Pudziana i najmana? FREAK FIGHT'em kurwa! A teraz gdy mamy organizację która czysto w to poszła, krs1 ma ból dupy bo im widownie zabiera i dobiera wielkie filozofie i prawi moralitety, a prawda jest taka że chodzi o:Duke3d:, bo to biznes.

  Pozdrawiam:beer:

 40. Panowie z KRS takim pierdoleniem to chyba szykują się do polityki…

  W partii rządzącej odnajdą się idealnie.

  Niepozdrawiam

 41. Siemano. Odpowiem Ci jako naczelny hejter tej rakowej organizacji.

  Po pierwsze nigdy nie obraziłem Kawula ani Martina jako ludzi, zawsze tylko mówię, że pierdolą głupoty. Uważam, że pisanie takich agresywnych, personalnych rzeczy jest strasznie słabe. Jedyną osobą związana z krs po której jeżdżę jak po łysej kobyle jest popek i to się nie zmieni nigdy, ponieważ nie ma w polskim szołbizie żadnej osoby, do której odczuwam podobne obrzydzenie. Być może dlatego, że nie znam zbyt wielu rapsowników czy narkomanów, bez różnicy, nie o tym.

  Mój problem z krs i z właścicielami organizacji polega na tym jak bezczelnie oni kłamią na każdym kroku i jak bardzo są aroganccy. To gadanie o tym, że są drudzy na świecie, że mają kontrakty ze 150-cioma zawodnikami, że rywalizują z UFC na jakimkolwiek w polu, słynne "UFC jest w dupie", przykłady można mnożyć. Praktycznie w każdej wypowiedzi któregoś z panów zawarte są farmazony, których nie powstydziłoby się Mango w szczycie formy. Są ludzie którzy to kupują i pomagają tej karuzeli śmiechu kręcić się dalej w najlepsze, są ludzie którzy wierzą, że krs reprezentuje jakiś poważny poziom sportowy i są ludzie, którzy na dwa miesiące przed galą krs planują kalendarz wizyt na solarium. Chodzi jednak o to, że nie są to ludzie z naszego forum i są to ludzie, którzy nie mają kurwa bladego pojęcia o tym sporcie. Na forum oglądamy walki od bardzo wielu lat, niejeden z nas zna całą historię UFC na pamięć, niektórzy zapaleńcy są na bieżąco nawet z Bellatorem. I po prostu jako ludzie, którzy są zorientowani w dyscyplinie, nie możemy spokojnie słuchać tego dennego pierdolenia. Tak jak kibice piłki nożnej nie znieśliby gdyby nagle Zibi Boniek wyskoczył i w absolutnie każdym wywiadzie podkreślał, że ek$tr@kl@$@ jest na drugim miejscu na świecie, tuż za ligą hiszpańską. I że Real Madryt próbował kupić jakiegoś kurwa Flavio Paixao, ale lechia gd@#$k okazała się zbyt mocną konkurencją. Pewnie jakaś pani Halina, która nie interesuje się piłką nożna i kojarzy Zibiego z Mundialu w '82 dałaby temu wiarę, ale osoby żyjące futbolem na co dzień zdewastowałyby go i zbluzgały na każdym możliwym polu. Biorąc pod uwagę jak kosmiczne jest pierdolenie duetu włodarzy, to wciąż większość z nas jest tutaj stosunkowo delikatna. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby na jedynym forum skupiającym fanów dyscypliny ludzie nie reagowali na taką postawę. Pewnego rodzaju "rozgrzeszanie" FAME i "kibicowanie" im w starciu z krs (bo ścierają się wyraźnie jeśli chodzi o freak-fighty) nie wynika z tego, że FAME jest takie zajebiste. Wynika z tego, że krs jest takie aroganckie i wkurwiające. Mam wrażenie, że alergia na arogancję nie jest cechą tylko tego forum. Pojadę teraz bardzo szeroko, ale moim zdaniem dokładnie z tego powodu PO straciło władze w kraju, więc naprawdę nie rozumiem Twojego zdziwienia.

  Częściowo zgadzam się z tobą, mnie ich pycha, buta, zarozumiałość, bezczelne wciskanie kitu, również drażni. Tylko nie ogarniam, jak można jako cepa do okładania używać FAME, które jest skumulowaniem rakotwórczych rozwiązań KSW, które przez lata nam przeszkadzały? Są pewne granice. A gdybym miał wybór to mimo wszystko wolałbym kolejne 10 lat z KSW, niż FAME.

 42. Częściowo zgadzam się z tobą, mnie ich pycha, buta, zarozumiałość, bezczelne wciskanie kitu, również drażni. Tylko nie ogarniam, jak można jako cepa do okładania używać FAME, które jest skumulowaniem rakotwórczych rozwiązań KSW, które przez lata nam przeszkadzały? Są pewne granice. A gdybym miał wybór to mimo wszystko wolałbym kolejne 10 lat z KSW, niż FAME.

 43. Mój poprzedni wpis "KswRocks.pl" został usunięty. Nie byl wulgarny. Wyrazal jedynie niezadowolenie z dominacji ksw na tym portalu jakby byli silą dominujaca w tym sporcie. Szeroko pojety swiat mma oferuje o wiele wiecej idoli, specjalistow, newsow. Takim wlasnie okienkiem na ten świat byliście, coś jak radio wolna Europa dla ściany wschodniej. Teraz przypominacie bardziej Polsat, a zamieszczanie przaśnych, uwlaczajacych wręcz wypowiedzi tego człowieka jest tego dowodem. Szkoda, bo szczera sympatia nakazuje nadal tu zaglądać, ale od sympatii blisko do sentymentu, a stąd już z górki do przejścia na inne źródla informacji. Czytelnik.

  Jak dla mnie masz po prostu ukryte frustracje, a wiesz dlaczego? Bo specjalnie piszesz takie kłamstwa. Jeśli chodzi o dominację, to na portalu dominuje UFC i to nawet nie mocno, a totalnie zdruzgotało inne organizacje. Więc jeśli tak bardzo chcesz wbijać szpilki to powinieneś napisać ufcrocks.pl bo tej organizacji u nas najwięcej. Po drugie współpracujemy ściśle z każdą konkurencją KSW. Jesteśmy na FEN, Babilon, TFL, a także na FAME oraz od wielu lat jesteśmy głównym i największym wsparciem mediowym dla ALMMA Sławomira Cypla, głównego konkurenta Martina Lewandowskiego na amatorskim polu. Gdy istniała PLMMA, współpracowaliśmy również z organizacją Mirka Oknińskiego. Mamy około 500 wpisów miesięcznie i nieduży odsetek z nich jest o KSW (jeśli nie ma gal w zanadrzu). Więc tak, fajnie jest napisać "hehe kswrocks", a jak już przychodzi zderzenie z rzeczywistością to już nie wygląda to tak różowo i nagle tego typu wpisy okazją się niczym innym jak tylko po prostu chęcią bycia złośliwym.

  A ostatnia kwestia to moje słowa, że pisać o KSW będziemy bo chcąc nie chcąc to nadal jest największa w Polsce organizacja MMA i wzbudza najwięcej emocji. Nie interesuje mnie jak bardzo jesteś obrażony na to wydarzenie, naszych fanów KSW interesuje – od strony głównej do wpisów na Cohones. Zobacz ile tutaj jest stron, komentarzy i dyskusji. Sam się do tego przyczyniasz zresztą, a teraz mówisz "nie piszcie, nie piszcie!" 🙂 Tak samo będziemy pisać o FAME czy ci się to podoba czy nie.

 44. Bo jak przejrzysz komentarze – z tego tematu i podobnych – zauważysz, iż wielu to najchętniej wyjebałoby KSW.

 45. Przeciez "cweloreduktor" to wymyśl Kawula. Do dziś nie wiem co to słowo oznacza

  To było chyba coś jak w grze Heroes. Rożal ogłasza tydzień cweloreduktorów, populacja cweli zmniejsza się o połowę.

  A co do Pana Lewandowskiego to gardzę tym typem.

 46. Częściowo zgadzam się z tobą, mnie ich pycha, buta, zarozumiałość, bezczelne wciskanie kitu, również drażni. Tylko nie ogarniam, jak można jako cepa do okładania używać FAME, które jest skumulowaniem rakotwórczych rozwiązań KSW, które przez lata nam przeszkadzały? Są pewne granice. A gdybym miał wybór to mimo wszystko wolałbym kolejne 10 lat z KSW, niż FAME.

  Bo w fame mma nie robia ludzi w chuja, nie bajeruja, ze poziom sportowy i te bzdury. Fame to czysta patola i wszystko jest jasne. Czego nie rozumiesz? Hefaner to pieknie i w punkt rozrysowal.

 47. Bardzo interesująca wymiana myśli, wniosek: KSW jest aroganckie, a FameMMA żenujące.

  Autentycznie, nigdy nie widziałem bardziej żenującej imprezy niż gala Famemma, i dotyczy to wielu aspektów, jeśli ktoś ma więcej niż 12lat i żenadometer pozwala mu to oglądać, to współczuję.

 48. Bo w fame mma nie robia ludzi w chuja, nie bajeruja, ze poziom sportowy i te bzdury. Fame to czysta patola i wszystko jest jasne. Czego nie rozumiesz? Hefaner to pieknie i w punkt rozrysowal.

  Ja nie rozumiem jak można porownywać organizację sportową do organizacji rozrywkowej.. jak wogóle stawiac je w jednej linii? Czy ktoś taniec z gwiazdami porównuje do konkursu tańca towarzyskiego? Piszesz, że nie bajerują poziomem, ale zaznaczają na każdym kroku, że z gali na galę jest wyższy. Fakt faktem, nie oglądałem tego show, ale zobaczyłem ten minutowy skrót w slowmo z najlepszymi akcjami i nie wiem jaki był poziom na ich pierwszej gali, ale skoro od 6 gal sie podnosi, to nie sądzę, że przy 66 będzie tam jakaś sportowa walka. Tyle 🙂

  PS: żeby zaraz nie było ataku, nie przywalam sie do Ciebie.

 49. Bo w fame mma nie robia ludzi w .

  Nie wchodząc już tutaj w te przepychanki promotorów i nie stając po żadnej ze stron bo kibicuje obu biznesom, to zastanawiam się czy zdajesz sobie sprawę, że pewnie z 90% tych konfliktów w FAME którymi nakręcają zainteresowanie młodszych fanów jest ustawiona 🙂

 50. Podnosi sie/ogladalem wszystkie 6 gal/ ale trzeba pamietac ze tu sa tez freakowe walki takie konkretne 🙂  Poziom bedzie rosl bo pchaja sie wszyscy tu od fitnessu, kulturystyki czy boksu,to juz nie czasy gdzie 1 gala byla zbudowana na patologicznym grubasku z Torunia bez kondycji , tu juz wyczuly kase sportowcy co nie sa az tak wysoko ale moga zawsze dac dobra bitke. 6 gala mogla byc lepsza tylko zawalili troche tym grubaskiem i rafoniksem co jest na 1 strzala, ale niedlugo przewiduje ze tu 80 procent to beda tacy Jakubowcy czy Zycinscy ktorzy beda dawac dobre bitki, a to ze poziom rosnie u freakow polecam zobaczyc promo linkiewicz- godlewska i linkiewicz-zusje, inna facetka.

 51. Podnosi sie/ogladalem wszystkie 6 gal/ ale trzeba pamietac ze tu sa tez freakowe walki takie konkretne 🙂  Poziom bedzie rosl bo pchaja sie wszyscy tu od fitnessu, kulturystyki czy boksu,to juz nie czasy gdzie 1 gala byla zbudowana na patologicznym grubasku z Torunia bez kondycji , tu juz wyczuly kase sportowcy co nie sa az tak wysoko ale moga zawsze dac dobra bitke. 6 gala mogla byc lepsza tylko zawalili troche tym grubaskiem i rafoniksem co jest na 1 strzala, ale niedlugo przewiduje ze tu 80 procent to beda tacy Jakubowcy czy Zycinscy ktorzy beda dawac dobre bitki, a to ze poziom rosnie u freakow polecam zobaczyc promo linkiewicz- godlewska i linkiewicz-zusje, inna facetka.

  I myślisz, że tego oczekuje kontent?

 52. O co ta histeriaaa? im wiekszy wybór, tym lepiej, na *uj narzekacie. Sranie jakby ktoś komuś rodzinę krzywdził. Ludzie to chyba problemów nie mają. Fame jest legalnym biznesem i ma prawo istnieć, szczególnie ze na odbiorców nie narzeka.

  I co ma takie mmarocks słuchać płaczów z dupy, jak nie bedzie fame to ludzie i tak beda klikać, tylko na tym portalu co ma lepszą nazwę i w google pierwsze wyskakuje.

  Co do Lewandowkiego to troll i hipokryta, buc i arogant, to chyba żadna nowość, ten człowiek potrafił winić za gówniany odbiór strimu nawet własnych klientów.

 53. No wlasnie sam bede obserwowal jak to dalej pojdzie. Moim zdaniem Fame 1 a 6 to juz nie to samo. Tam juz ludzie chodza na treningi i tak dalej. Jesli mialbym obstawiac to fame 14 to na 8 pojedynkow bedzie 2 ala freaki a 6 dobre pojedynki. Dlatego ze zaczyna sie gra o fajne pieniadze czy perspektywy no i same freaki typu linkiewicz beda trenowac. Predzej czy pozniej to musi sie stac.Ja szczerze freaki lubie ale te ktore koncza sie po 30 sekundach nie za bardzo wiec jesli ta gala ma miec pojedynki piechowiak vs jakubowski czy Don Kasjo vs gosc trenujacy fitness ide na to.

 54. Chłopa zabrało do reszty sam chciał tak zorganizować gale tylko część pracowników i zawodników nie zgodziła się na obniżenie zarobków i teraz atakuje inną organizację. Patrze na jego zdjęcia i sposób wypowiadania się i tak sobie myślę że na bank gadal i gada z prawnikami jak storpedowac FAMEMMA, taki typ człowieka. Sam ma wielki dom ale sąsiad nie może mieć.  Tak myślę że taki Kawul z tymi swoimi przemyśleniami i złotymi myślami to nawet fajny jest i pośmiać się można ale bez nienawiści, a po przeczytaniu Lewiego co pierdoli jedyne co mi przyszło do głowy to Spierdalaj.

 55. Z braku laku zapłaciłem za ppv i obejrzałem to fejm pierwszy raz. I kurwa nie wiem jak ktokolwiek o zdrowych zmysłach może to porównywać do ksw?

  Dobrze ktoś to wcześniej porównał do piłki nożnej. KSW to taka nasza ekstraklapa, tylko z włodarzami z absurdalnie rozjebanym ego. Natomiast fejm w porównaniu do tego, to jest kopanina butelki przez żuli pod monopolowym.

  Rozumiem, że małolaty mogą to oglądać i się zachwycać bo występują tam osoby które znają. Za 20 dyszki mają napierdalnke swoich „idoli”. Gdyby w moich nastoletnich czasach ktoś zorganizował walki ówczesnych „celebrytów” też bym oglądał, ale nie ze względu na sport w którym się mierzą, tylko żeby zobaczyć bijatykę dwóch znanych mi osób.

  „Zawodnicy fejm” poza Najmanem i Linkiewicz nic mi nie mówią. Ta dwójka zresztą zupełnie mnie nie interesuje, więc cały czar tego widowiska na mnie nie działa. Bez tego pozostaje tylko chłodna ocena poziomu sportowego- który tam nie istnieje. Jak ktoś pisze że „jest coraz lepszy” to ciężko mi sobie wyobrazić jaki był wcześniej. Jeśli wzrósł to tylko dlatego, że skończyli się inwalidzi chętni do bójki.

  Natomiast opinie które wygłasza Pan Lewandowski nt. fejm faktycznie wyglądają na wyładowywanie własnych frustracji na tym tworku.

 56. Nie ma co porównywać Fame z jKSW, bo jedni to organizacja czysto rozrywkowa, druga zaś rozrywkowo-sportowa, z domieszką cyrku.

  Jednak ból dupy panów Kawulskich jest faktem, bo gdyby mogli, to sami zrobiliby to wydarzenie i bronili go w mediach rękami i nogami.

  Fame uważam za gówno (choć mogę się mylić), lecz to nieistotne w kontekście zorganizowania ostatniej "gali".

  To było coś na kształt realizacji telewizyjnej, programu na żywo, jakie codziennie  są w Polsce tworzone. Nie było tam ludzi z ulicy, którzy kupili bilet, a tylko osoby biorące bezpośrednio udział w produkcji programu.

 57. Sami lekarze i inżynierowie.

  A coś Ty k!$%a myślał?

  Co do reszty to się z Tobą zgadzam.

 58. Nie przepadam za wypowiedziami K&L – ale akurat tutaj Lewandowski ma rację. Organizacja Fame powstała tylko po to aby golić dzieciaki na wszystkie możliwe sposoby. I oni będą to robić nie zważając na nic – bo wiedzą że czas na to golenie może być ograniczony. Jest to wszystko opanowane do perfekcji. Zaoferowano produkt który przypadł do gustu młodzieży – a często i starszemu widzowi – i teraz trzeba z tego wydoić tyle ile się da. Sprawy takie jak wirus czy bezpieczeństwo – są absolutnie drugorzędne.

  Dodatkowo powstaje kontrowersja – ludzie o tym dyskutują – więc zysk podwójny.

  Ej Hallack, Byku, ale jakbyś dostał ofertę na Fame na walkę z np. Multim? Albo Dedem? 😀

 59. zastanawiam się czy zdajesz sobie sprawę, że pewnie z 90% tych konfliktów w FAME którymi nakręcają zainteresowanie młodszych fanów jest ustawiona 🙂

  :najmancoty:

 60. Ja nie rozumiem jak można porownywać organizację sportową do organizacji rozrywkowej.. jak wogóle stawiac je w jednej linii? Czy ktoś taniec z gwiazdami porównuje do konkursu tańca towarzyskiego? Piszesz, że nie bajerują poziomem, ale zaznaczają na każdym kroku, że z gali na galę jest wyższy. Fakt faktem, nie oglądałem tego show, ale zobaczyłem ten minutowy skrót w slowmo z najlepszymi akcjami i nie wiem jaki był poziom na ich pierwszej gali, ale skoro od 6 gal sie podnosi, to nie sądzę, że przy 66 będzie tam jakaś sportowa walka. Tyle 🙂

  PS: żeby zaraz nie było ataku, nie przywalam sie do Ciebie.

  Bo sport to JEST rozrywka co szczególnie widać w XXI wieku. Pisałem już o tym wiele razy. Każda organizacja sportowa jest nastawiona na zysk. KSW może być największą organizacją mma w Polsce ale za czapkę gruszek dla nich nikt nie będzie walczył. Zresztą o czym mowa, ich największą gwiazdą pozostaje ponad 40-letni były strongman, który sam mówił, że traktuje to zajęcie relaksacyjnie.

  Fame odkrył – co nie było trudne – że ludzie chcą płacić za oglądanie walk żulów spod budki z piwem w cekinowej oprawie. W czasach gdy globalne przebicie mają ludzie pokroju Paris Hilton czy Kim Kardashian, którzy nie splamili się uczciwą pracą choćby jeden dzień w życiu to nie powinno nikogo dziwić.

 61. Frajerstwo dekady.. I ocenia to gościu ktory zbudował swoją markę na takim kontencie. Typowe..

  Wróć lepiej do swoich powiedzonek i nasmaruj tam gdzie piecze.. szczylu.

 62. Dlaczego redakcja propaguje hejt robiąc wywiady z hejterami? 😉

  Z ciekawości ile razy padły słowa: replejzment, gówno, ojciec chrzestny, frajerzy?

  Jakiś nowy zawodnik jest ,,kawałem gówna i nic więcej" (ten który ośmieszył Różala i został poddany kiedyś przez Pana od Sumo)?

  To ciekawe: jakakolwiek krytyka FameMMA ze strony ich zawodników i nagle kasowanie postów, przepraszanie.

  KSW i ciągłe konflikty z zawodnikami, magiczne straszenie sądem. Kogo oni pozwali? Najman miał był skończonym idiotą, jeśli zawalczy na MMA Attack i?

  desperacja i naciąganie na kasę to była sprzedaż PPV na galę KSW w Londynie:

  KSW 50

  LONDON

  PHILIP DE FRIES vs LUIS HENRIQUE BARBOSA DE OLIVEIRA

  piękne zestawienie. Piękna kontrola: MMA ostatnich lat – kontrolowanie walk zamiast ich wygrywania

  Tomasz Narkun vs Przemyslaw Mysiala

  Damian Janikowski vs Tony Giles

  Czy kto ktokolwiek miał jakiekolwiek odczucia, że to nie jest walka typu wrzucę kozę na wybieg tygrysa?

  Antoni 'Antonio' Chmielewski najbardziej pacyfistyczny zawodnik KSW przed Dricus Du Plessis

  To była gala Wasilewskiego?

  Z pełną konsekwencją mogę powiedzieć, że więcej takich gal i FEN będzie ciekawszą organizacją do oglądania

 63. Jak dla mnie masz po prostu ukryte frustracje, a wiesz dlaczego? Bo specjalnie piszesz takie kłamstwa. Jeśli chodzi o dominację, to na portalu dominuje UFC i to nawet nie mocno, a totalnie zdruzgotało inne organizacje. Więc jeśli tak bardzo chcesz wbijać szpilki to powinieneś napisać ufcrocks.pl bo tej organizacji u nas najwięcej. Po drugie współpracujemy ściśle z każdą konkurencją KSW. Jesteśmy na FEN, Babilon, TFL, a także na FAME oraz od wielu lat jesteśmy głównym i największym wsparciem mediowym dla ALMMA Sławomira Cypla, głównego konkurenta Martina Lewandowskiego na amatorskim polu. Gdy istniała PLMMA, współpracowaliśmy również z organizacją Mirka Oknińskiego. Mamy około 500 wpisów miesięcznie i nieduży odsetek z nich jest o KSW (jeśli nie ma gal w zanadrzu). Więc tak, fajnie jest napisać "hehe kswrocks", a jak już przychodzi zderzenie z rzeczywistością to już nie wygląda to tak różowo i nagle tego typu wpisy okazją się niczym innym jak tylko po prostu chęcią bycia złośliwym.

  A ostatnia kwestia to moje słowa, że pisać o KSW będziemy bo chcąc nie chcąc to nadal jest największa w Polsce organizacja MMA i wzbudza najwięcej emocji. Nie interesuje mnie jak bardzo jesteś obrażony na to wydarzenie, naszych fanów KSW interesuje – od strony głównej do wpisów na Cohones. Zobacz ile tutaj jest stron, komentarzy i dyskusji. Sam się do tego przyczyniasz zresztą, a teraz mówisz "nie piszcie, nie piszcie!" 🙂 Tak samo będziemy pisać o FAME czy ci się to podoba czy nie.

  Mam ukryte frustracje bo specjalnie pisze takie kłamstwa.

  Nie rozumiem tego argumentu. Coś tu nie zagrało w konstrukcji wypowiedzi.

  Mając twittera, znając angielski i będąc w tych sportach 12 lat nie mam problemu ze znalezieniem  ciekawych newsow. Jedyna moja frustacja jest brak polskojezycznych materiałów. Masa serii pojawiała się i znikala przez lata. Nie mówię że macie co drugi dzień wyskakiwac z artykulami o teorii biochemii organizmu w sportach walki, 10 niesamowitych faktów o… itp itd dotychczasowa forma portalu z merytorycznymi newsami i cycami na zmiane połączona ze śmiechawą w komentarzach była super.

  Zderzenie z rzeczywistością jest takie, że dominuje tu teraz mądrość włodarzy.

  Nie musicie robić drogich badań marketingowych, sami dajemy wam znać że wymiotujemy wlodarzami. To jest jedyna frustracja.

 64. Wiele osób zaczyna popierać słowa pana Lewandowskiego, i robią się jakieś dziwne zgrzyty. Nie mam nic do tego, każdy ma swoje zdanie.  To, że fame goli hajs z małolatów, że chujowy poziom sportowy, że to, że tamto. To prawda. Jest jedna zasadnicza różnica. Ta różnica to sposób pozyskiwania widza. KSW to jedna wielka propaganda, tam trzeba cały czas coś ludziom wmawiać by ci to potem łyknęli. Najgorsze, że trwa to latami. W fame mówią wprost, że są to walki freaków, pseudo raperów czy innych youtuberów, wszystkie karty leżą na stole, nikt nikogo nie wali w chuja. Czy to coś złego, że znaleźli swoją niszę i robią hajs? Nikt nie każe nam tego oglądać. Ale takie moim zdaniem są fakty. "it's only business".  Dla każdego prawdziwego kibica mma, patrząc pod względem sportowym to ksw niszczy fame. Tylko co z tego, jak przez tyle lat mamy wklepywane jak mantrę, że ksw jest "najlepsze". Moim zdaniem to nie właściciele powinni dokonywać oceny, tylko my- widzowie, fani. Można zrobić teoretycznie prosty eksperyment. KSW podobno daje same walki sportowe, żadne freaki. Fame na odwrót. Wystarczy zorganizować gale ksw wlasnie z samymi zawodnikami typu gamroty, materle i fame tak jak zawsze- same freaki. Potem popatrzeć na statystyki, zakupione ppv, przychody z bramek itd. KSW , które cały czas ciśnie freakowe fame, nie byłoby w miejscu w ktorym jest gdyby nie freaki. Prawie każdy już to dawno zauważył – hipokryzja i ból dupy. To, że mamy zjebane społeczeństwo, to nie wina fame. Oni ich nie ogłupiają jak ksw, tylko wykorzystują fakt, że już są zjebani.

 65. Wiele osób zaczyna popierać słowa pana Lewandowskiego, i robią się jakieś dziwne zgrzyty. Nie mam nic do tego, każdy ma swoje zdanie.  To, że fame goli hajs z małolatów, że chujowy poziom sportowy, że to, że tamto. To prawda. Jest jedna zasadnicza różnica. Ta różnica to sposób pozyskiwania widza. KSW to jedna wielka propaganda, tam trzeba cały czas coś ludziom wmawiać by ci to potem łyknęli. Najgorsze, że trwa to latami. W fame mówią wprost, że są to walki freaków, pseudo raperów czy innych youtuberów, wszystkie karty leżą na stole, nikt nikogo nie wali w chuja. Czy to coś złego, że znaleźli swoją niszę i robią hajs? Nikt nie każe nam tego oglądać. Ale takie moim zdaniem są fakty. "it's only business".  Dla każdego prawdziwego kibica mma, patrząc pod względem sportowym to ksw niszczy fame. Tylko co z tego, jak przez tyle lat mamy wklepywane jak mantrę, że ksw jest "najlepsze". Moim zdaniem to nie właściciele powinni dokonywać oceny, tylko my- widzowie, fani. Można zrobić teoretycznie prosty eksperyment. KSW podobno daje same walki sportowe, żadne freaki. Fame na odwrót. Wystarczy zorganizować gale ksw wlasnie z samymi zawodnikami typu gamroty, materle i fame tak jak zawsze- same freaki. Potem popatrzeć na statystyki, zakupione ppv, przychody z bramek itd. KSW , które cały czas ciśnie freakowe fame, nie byłoby w miejscu w ktorym jest gdyby nie freaki. Prawie każdy już to dawno zauważył – hipokryzja i ból dupy. To, że mamy zjebane społeczeństwo, to nie wina fame. Oni ich nie ogłupiają jak ksw, tylko wykorzystują fakt, że już są zjebani.

  Czasami mam wrazenie, ze niektórzy sport w zyciu traktuja zbyt powaznie na wielu płaszczyznach, jak np kibole w piłce itp, bo szczerze jak czytam ze Fame wykorzystuje ludzi bo sa zj…mi, to sie uśmiecham bo to brzmi jakby im kazali pracowac  na etacie za 200 złotych, a my tu mowimy o jakiejś gali z 2-3 razy do roku, gdzie ppv kosztuje 20 złotych, wykorzystuja ludzi to youtubery na swoim streamach, politycy cale zycie co sobie siedza 30 lat w sejmie itp, ale nie rozumiem atakowania  gal jakichkolwiek ze wykorzystują ludzi, bo przeciez my tu rozmawiamy o jakis galach 2-4 rocznie danej organizacji. Serio jak czasami czlowiek czyta posty to mam wrazenie, ze jak oglada Fame czy KSW to popełnił 3 morderstwa i mu grozi 50 lat odsiadki, a to tylko naparzanka pod rożnymi szyldami  i tylko od ciebie zalezy czy wydasz/20 zl-Fame/ czy 40 zl na KSW/. Serio wiecej luzu w tym aspekcie, bo czuje czasami jakby ta rozmowa tyczyła sie  o losach świata. a nie o gosciach co bija sie za pieniadze.

 66. Co do KSW mam tylko tyle do napisania. Pamiętam jak kiedyś jeden z włodarzy chciał zrzucić odpowiedzialność za słabą jakość transmisji PPV w internecie na komputery swoich klientów. Postanowiłem przyjąć wyzwanie i wykupiłem dostęp do następnej gali KSW (była to moja pierwsza gala KSW, której nie obejrzałem w całości, bo cenię swój czas), no i co się okazało? Jakość była przeciętna a sama transmisja zacinała się. Moja konfiguracja PC to 18-rdzeniowy intel za 8 tysięcy zł, 2x 1080Ti w SLI i super szybki dysk SSD Samsung 970 Pro, a mój internet ma prędkość 500mb/s. Odpaliłem potem stream z KSW na iMacu, to samo. Wysłałem więc email, załączyłem nawet fotki mojego sprzętu i do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi od organizacji KSW, ani zwrotu pieniędzy.

 67. Moja konfiguracja PC to 18-rdzeniowy intel za 8 tysięcy zł, 2x 1080Ti w SLI i super szybki dysk SSD Samsung 970 Pro, a mój internet ma prędkość 500mb/s.

  No tak średnio, bym powiedział.

  Na Netflixa czy HBO GO starczy, ale intergalaktyczny przekaz na żywo?

  :beczka:

 68. Czasami mam wrazenie, ze niektórzy sport w zyciu traktuja zbyt powaznie na wielu płaszczyznach, jak np kibole w piłce itp, bo szczerze jak czytam ze Fame wykorzystuje ludzi bo sa zj…mi, to sie uśmiecham bo to brzmi jakby im kazali pracowac  na etacie za 200 złotych, a my tu mowimy o jakiejś gali z 2-3 razy do roku, gdzie ppv kosztuje 20 złotych, wykorzystuja ludzi to youtubery na swoim streamach, politycy cale zycie co sobie siedza 30 lat w sejmie itp, ale nie rozumiem atakowania  gal jakichkolwiek ze wykorzystują ludzi, bo przeciez my tu rozmawiamy o jakis galach 2-4 rocznie danej organizacji. Serio jak czasami czlowiek czyta posty to mam wrazenie, ze jak oglada Fame czy KSW to popełnił 3 morderstwa i mu grozi 50 lat odsiadki, a to tylko naparzanka pod rożnymi szyldami  i tylko od ciebie zalezy czy wydasz/20 zl-Fame/ czy 40 zl na KSW/. Serio wiecej luzu w tym aspekcie, bo czuje czasami jakby ta rozmowa tyczyła sie  o losach świata. a nie o gosciach co bija sie za pieniadze.

  Żenujący jest też ból dupy o zarobki w FAME typu "bo ja trenuję tyle lat!", czy to sprawiedliwe że freaki, zaczynając od Pudziana zarabiają więcej? Niekoniecznie, ale zarówno KSW jak i FAME MMA, to prywatny biznes i mogą płacić swoim pracownikom tyle, ile im się podoba.

 69. Nie musicie robić drogich badań marketingowych, sami dajemy wam znać że wymiotujemy wlodarzami. To jest jedyna frustracja.

  Tzn. kto nam daje o tym znać? Te kilka osób na setki tysięcy? 🙂

  Zderzenie z rzeczywistością jest takie, że dominuje tu teraz mądrość włodarzy.

  Brednie 🙂 Kilka newsów o Martinie to nie dominacja. Nie byłbyś dobrym sędzią UFC. A piszemy o Martinie Lewandowskim bo kilka dni temu mieliśmy okazję zrobić dwugodzinny wywiad z nim i dzięki temu mamy autorskie newsy, więc chcemy mieć jak najwięcej informacji własnych, takich jakich na innych portalach nie uświadczysz 🙂 Poniżej liczba informacji, jakie wyciągnęliśmy od Martina:

  12:52  – Jak wygląda biznes w Polsce podczas kwarantanny

  15:30 – O kwietniowej i majowej gali KSW

  20:00 – O proponowanych obniżkach pensji dla zawodników KSW i ryzyku walk w klatce podczas pandemii wirusa

  22:30 – O gali FAME MMA 6

  26:30 – O finale gali Tylko Jeden i wynikach oglądalności programu

  31:00 – O udziale kobiet w programie Tylko Jeden

  31:50 – O dalszych planach na walki Karoliny Owczarz i kobiecej dywizji KSW

  33:30 – O kategorii koguciej w KSW

  36:20 – O Piotrku Kamińskim w KSW

  37:36 – Czy KSW będzie nadrabiać stracony czas i organizować więcej gal w tym roku

  38:55 – O sytuacji kontraktowej Mateusza Garmota w KSW

  45:00 – O powrocie Filipa Wolańskiego do KSW

  45:52 – Kategoria lekka i sytuacja Normana Parke w KSW

  47:40 – Czy Maciej Kazieczko zasługuje na wysokie miejsce na kartach KSW

  48:25 – O walce Artema Lobova w KSW z "Kornikiem" lub "Zombie".

  51:15 – Skąd pomysł na Mariusa Zaromskisa w KSW

  52:20 – O groźbach prawniczych jaki KSW otrzymało od rosyjskiej organizacji M-1

  54:15 – Czy Paul Daley zawalczy w KSW i świetnych relacjach z Bellatorem MMA

  59:20 – O współpracy z japońską organizacją Rizin FF

  1:01:30 – O tym kto ustala walki zawodnikom w organizacji KSW

  1:02:45 – Martin potwierdza podpisanie kontraktu z Albertem "Maczetą" Duraev`em

  1:05:20 – Czy Dricus Du Plessis zostanie w KSW czy przejdzie do organizacji UFC

  1:07:45 – Czy Scott Askham zawalczy z Tomaszem Narkunem

  1:08:00 – Sytuacja w wadze półciężkiej KSW, kontrakt Wagnera Prado i kolejnych przeciwnikach Tomasza Narkuna

  1:11:45 – Sytuacja w wadze ciężkiej KSW i skąd się wziął pomysł na walkę Pudziana z Quentinem "Ruskovem" Domingosem

  1:12:50 – O konflikcie i rozmowach z Pudzianem po gali KSW w Chorwacji

  1:14:40 – Z kim zawalczy Izu Ugonoh w swoim debiucie w KSW oraz szansach na Tomka Sararę w KSW

  1:17:00 – Czy Popek powróci do organizacji KSW

  1:18:34 – O powrocie Damiana Grabowskiego do KSW i stylu walki Phil De Friesa

  1:23:40 – O walce "Rózala" Phil z De Friesem

  1:24:40 – W jakim kraju po za polską KSW sprzedaje najwięcej PPV i szansach na gale KSW w Szwecji, Czechach i Niemczech

  1:28:20 – Czy KSW planuje w końcu powrót do Krakowa

  1:28:55 – O Szpilce w KSW i starciu z Zimnochem na Stadionie Narodowym

  1:30:50 – O walce Juras vs Kołecki

  1:30:33 – Droga do mistrzowskiego pasa Szymona Kołeckiego

  1:35:30 – Czy KSW żałuje walki Damiana Janikowskiego z Michałem Materlą

  1:39:50 – Czy jest szansa na rewanż Michała Materli z Mamedem oraz "pojebanym" kontrakcie Mameda z KSW

  1:42:50 – Czy KSW zawita do Torunia lub Rzeszowa

  1:43:45 – Czy Kleber Koike Erbst powróci do KSW i jaka jest jego wartość dla organizacji

  1:47:00 – KSW wypuści swoją własną aplikacje z materiałami wideo, biletami i gadżetami KSW

  1:48:00 – Czy Paul Thiago powróci do KSW

  1:48:30 – Daniel Skibiński w kręgu zainteresowań KSW oraz o relacjach z innymi organizacjami MMA

  1:50:50 – Czy pojawi się gra KSW

  1:54:30 – Trener Conora McGregora, John Kavanagh miał problem z pracownikiem KSW

  2:00:02 – Temat powrotu Jaya Silvy do KSW

  Na MMARocks napisaliśmy o sześciu informacjach z tych wszystkich tematów, o których opowiedział nam Martin 🙂 także próbuj dalej.

 70. Tzn. kto nam daje o tym znać? Te kilka osób na setki tysięcy? 🙂

  Brednie 🙂 Kilka newsów o Martinie to nie dominacja. Nie byłbyś dobrym sędzią UFC. A piszemy o Martinie Lewandowskim bo kilka dni temu mieliśmy okazję zrobić dwugodzinny wywiad z nim i dzięki temu mamy autorskie newsy, więc chcemy mieć jak najwięcej informacji własnych, takich jakich na innych portalach nie uświadczysz 🙂 Poniżej liczba informacji, jakie wyciągnęliśmy od Martina:

  12:52  – Jak wygląda biznes w Polsce podczas kwarantanny

  15:30 – O kwietniowej i majowej gali KSW

  20:00 – O proponowanych obniżkach pensji dla zawodników KSW i ryzyku walk w klatce podczas pandemii wirusa

  22:30 – O gali FAME MMA 6

  26:30 – O finale gali Tylko Jeden i wynikach oglądalności programu

  31:00 – O udziale kobiet w programie Tylko Jeden

  31:50 – O dalszych planach na walki Karoliny Owczarz i kobiecej dywizji KSW

  33:30 – O kategorii koguciej w KSW

  36:20 – O Piotrku Kamińskim w KSW

  37:36 – Czy KSW będzie nadrabiać stracony czas i organizować więcej gal w tym roku

  38:55 – O sytuacji kontraktowej Mateusza Garmota w KSW

  45:00 – O powrocie Filipa Wolańskiego do KSW

  45:52 – Kategoria lekka i sytuacja Normana Parke w KSW

  47:40 – Czy Maciej Kazieczko zasługuje na wysokie miejsce na kartach KSW

  48:25 – O walce Artema Lobova w KSW z "Kornikiem" lub "Zombie".

  51:15 – Skąd pomysł na Mariusa Zaromskisa w KSW

  52:20 – O groźbach prawniczych jaki KSW otrzymało od rosyjskiej organizacji M-1

  54:15 – Czy Paul Daley zawalczy w KSW i świetnych relacjach z Bellatorem MMA

  59:20 – O współpracy z japońską organizacją Rizin FF

  1:01:30 – O tym kto ustala walki zawodnikom w organizacji KSW

  1:02:45 – Martin potwierdza podpisanie kontraktu z Albertem "Maczetą" Duraev`em

  1:05:20 – Czy Dricus Du Plessis zostanie w KSW czy przejdzie do organizacji UFC

  1:07:45 – Czy Scott Askham zawalczy z Tomaszem Narkunem

  1:08:00 – Sytuacja w wadze półciężkiej KSW, kontrakt Wagnera Prado i kolejnych przeciwnikach Tomasza Narkuna

  1:11:45 – Sytuacja w wadze ciężkiej KSW i skąd się wziął pomysł na walkę Pudziana z Quentinem "Ruskovem" Domingosem

  1:12:50 – O konflikcie i rozmowach z Pudzianem po gali KSW w Chorwacji

  1:14:40 – Z kim zawalczy Izu Ugonoh w swoim debiucie w KSW oraz szansach na Tomka Sararę w KSW

  1:17:00 – Czy Popek powróci do organizacji KSW

  1:18:34 – O powrocie Damiana Grabowskiego do KSW i stylu walki Phil De Friesa

  1:23:40 – O walce "Rózala" Phil z De Friesem

  1:24:40 – W jakim kraju po za polską KSW sprzedaje najwięcej PPV i szansach na gale KSW w Szwecji, Czechach i Niemczech

  1:28:20 – Czy KSW planuje w końcu powrót do Krakowa

  1:28:55 – O Szpilce w KSW i starciu z Zimnochem na Stadionie Narodowym

  1:30:50 – O walce Juras vs Kołecki

  1:30:33 – Droga do mistrzowskiego pasa Szymona Kołeckiego

  1:35:30 – Czy KSW żałuje walki Damiana Janikowskiego z Michałem Materlą

  1:39:50 – Czy jest szansa na rewanż Michała Materli z Mamedem oraz "pojebanym" kontrakcie Mameda z KSW

  1:42:50 – Czy KSW zawita do Torunia lub Rzeszowa

  1:43:45 – Czy Kleber Koike Erbst powróci do KSW i jaka jest jego wartość dla organizacji

  1:47:00 – KSW wypuści swoją własną aplikacje z materiałami wideo, biletami i gadżetami KSW

  1:48:00 – Czy Paul Thiago powróci do KSW

  1:48:30 – Daniel Skibiński w kręgu zainteresowań KSW oraz o relacjach z innymi organizacjami MMA

  1:50:50 – Czy pojawi się gra KSW

  1:54:30 – Trener Conora McGregora, John Kavanagh miał problem z pracownikiem KSW

  2:00:02 – Temat powrotu Jaya Silvy do KSW

  Na MMARocks napisaliśmy o sześciu informacjach z tych wszystkich tematów, o których opowiedział nam Martin 🙂 także próbuj dalej.

  Dziękuję Ci za rozbudowaną odpowiedź i listę tematów, doceniam taka dysksuje. Nie zmienia to jednak faktu że jak Bubba w Forest Gump podał 150 przepisów na dania z krewetki to i tak na końcu jadłeś tego smierdzacego robala.. więc nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć że macie tyle Martina/ksw w zanadrzu jedynie w różnych formach. Finał finałów ja tu jestem tylko gościem i w sumie nie będę więcej gospodarzom pieprzyl jak mają knajpe prowadzić. Trzymajcie się w zdrowiu.

 71. Dziękuję Ci za rozbudowaną odpowiedź i listę tematów, doceniam taka dysksuje. Nie zmienia to jednak faktu że jak Bubba w Forest Gump podał 150 przepisów na dania z krewetki to i tak na końcu jadłeś tego smierdzacego robala.. więc nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć że macie tyle Martina/ksw w zanadrzu jedynie w różnych formach. Finał finałów ja tu jestem tylko gościem i w sumie nie będę więcej gospodarzom pieprzyl jak mają knajpe prowadzić. Trzymajcie się w zdrowiu.

  Jeśli rzucasz taką metaforę to ja bym ją do naszych realiów podpiął i powiedział, że masz 500 dań, z czego tylko 6 z krewetek/robali w menu – bo mamy 500 trendujących wpisów miesięcznie i choć znamy 150 przepisów na krewetki, to serwujemy ci ich i tak tylko 6 propozycji podania 🙂

 72. Bardzo ciekawa rozmowa z współwłaścicielem FAME, gość gada konkretnie i bardzo kulturalnie powołując się na same fakty. Omawia sytuacje z galą oraz odpowiada na słowa Lewandowskiego, informuje o swojej wcześniejszej działalności itp. Jeśli ten człowiek będzie w dalszym ciągu odpowiadał za FAME MMA to wróżę im świetlaną przyszłość, nie ma obecnie w polskim mma, drugiej takiej persony. Posłuchajcie bo na prawdę warto, 30 minut minęło jak 5.

 73. Z tym KRS to nie skojarzyłem o co biega, bo sie człowiek już odzwyczaił od tego skrótu w kontekście Krajowej Rady Sądowniczej. #krs1

  Krajowy Rejestr Sądowy

 74. Fame nie tylko wykazała się szczytem nieodpowiedzialności. To też pewien obraz desperacji. Jeśli kogoś wyganiają z miejsc a oni po prostu biegają, to jest desperacja i frajerstwo dekady.

  :danaillegal:

  Ciekawe czy Dana Biały i UFC także jest desperatem i frajerem dekady:zakręcony:

  #UFC249

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.