Były mistrz KSW w wadze piórkowej, Marcin Wrzosek w rozmowie z Filipem Lewandowskim opowiada o kontraktach w MMA, ostatniej walce Anity Bekus, projekcie „Szkoła MMA”, ofercie jaką dostał od organizacji FAME MMA na walkę z Marcinem Najmanem oraz o konflikcie Mirosław Okniński vs MMA Polska.

24 KOMENTARZE

 1. Zombie mówi, że Stowarzyszenia MMA Polska bardzo dobrze działa i wygląda, kiedy to stowarzyszenie nie poczyniło do tej pory żadnych znaczących ruchów. Jak można ocenić coś, co tak naprawdę jeszcze nie działa?

 2. Zombie mówi, że Stowarzyszenia MMA Polska bardzo dobrze działa i wygląda, kiedy to stowarzyszenie nie poczyniło do tej pory żadnych znaczących ruchów. Jak można ocenić coś, co tak naprawdę jeszcze nie działa?

  Widze, ze u Sharkow etap lizania dupy i szykowania sobie ciepłych posadek w pełni.

 3. Zombie mówi, że Stowarzyszenia MMA Polska bardzo dobrze działa i wygląda, kiedy to stowarzyszenie nie poczyniło do tej pory żadnych znaczących ruchów. Jak można ocenić coś, co tak naprawdę jeszcze nie działa?

  Ale co oni maja mowic, jesli sa leszczami i mowie to bedac gorszym , powiedzmy niz oni??? Czego oczekujecie? Jak tutaj wjada konkretne chlopy, ktorzy trenuja, to ich wszystkich wyjebia w kosmos. Jedynie posiadacze AK47 beda w stanie cos zrobic. Przeciez juz kilku wposcili z poza KRS i polowa wypadla. Moi byli koledzy, ktorzy nie maja parcia na szklo, to by wyjebali cale to mma w Polsce w powietrze.

 4. Polska 2019, najman najbardziej rozchywytywanem zawodnikiem. Kurwa dramat krs rozjebał ten biznes strasznie. Nadęte włodarzyki zrobiły 3f bo chciały podbierać Fame publike to sie okazało że Fame zacznie podbierać zawodników krs. Ale w sumie co tam Lewi pajac ma tam 180 zawodników, co tam taki Wrzosek.

 5. Zombie mówi, że Stowarzyszenia MMA Polska bardzo dobrze działa i wygląda, kiedy to stowarzyszenie nie poczyniło do tej pory żadnych znaczących ruchów. Jak można ocenić coś, co tak naprawdę jeszcze nie działa?

  Mystica zombiak :wow:

 6. Czy tam Wrzosek Leviemu niezbędny to nie wiem. Akurat KRS chciałby Polaków, którzy wyczyszczą obcokrajowców, a Zombie kasuje tylko naszych, od obcych regularnie w łeb. Inna kwestia, że w jego wadze na Seledynka raczej nie znajdą nikogo i muszą poczekać aż Francuz sam odejdzie.

 7. Wrzosek myśli, że jest popularny ?????

  Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby FAME nawet nie było zainteresowane Wrzoskiem. Kontrakt z KSW się kończy więc trzeba zrobić trochę dymu w mediach i pokazać włodarzom jakie zainteresowanie budzi jego osoba. Inaczej na podwyżkę nie ma co liczyć.

 8. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby FAME nawet nie było zainteresowane

  Jest bardzo i to każdym. Takie info że Fame podkupuje zawodników krsu będzie bardzo, ale to bardzo miedialne :jjsmile: Jeszcze Gola wyjdzie ubrany w kostium lewiego numer 3 i ogłosi nowego fajtera do organizacji, a godzine później Lewi powie że w sumie to Wrzosek jest słaby i nie wykorzystał szansy jaką od nich otrzymał.

 9. Mialbym beke jakby ktos zadzwonil do gosci z fame i sie zapytal czy naprawde zlozyli mu propozycje a tam odpowiedz- :whodefuk:

 10. Jest bardzo i to każdym. Takie info że Fame podkupuje zawodników krsu będzie bardzo, ale to bardzo miedialne :jjsmile: Jeszcze Gola wyjdzie ubrany w kostium lewiego numer 3 i ogłosi nowego fajtera do organizacji, a godzine później Lewi powie że w sumie to Wrzosek jest słaby i nie wykorzystał szansy jaką od nich otrzymał.

  FAME ma same korzyści z tego, że cały czas się o nich mówi. W łatwy sposób promują swój własny biznes na marce KSW. Nawet jak zainteresowani są jego osobą, to wszyscy dobrze wiedzą, że do szczęścia nie jest im potrzebny taki driver biznesu jak Marcin Wrzosek.

 11. FAME ma same korzyści z tego, że cały czas się o nich mówi.

  Fame kontrakuje Zombiaka

  – Mogą spokojnie na konfie dopierdalać krsowi :jarolaugh:

  – Otoczka medialna były mistrz krs świetnie sie sprzedaje, wywiady w którym Zombiak mówi o pieniądzach i jeszcze by pocisnał beke ze sportowych wyzywań krsu.:antonio:

  – Krs musi znowu robić z mordy dupe, Lewi sie dalej kompromituje, Kawul ucieka do Bangladeszu do odnaleźć tamtjeszego Harrego z Tybetu.:kawulpokapoka:

  – Krs traci kolejnego ciepłego gracza do waleczek o intergalaktyczne pasy, zatruniją jakiegoś rogerio magodupedova brazyliskiego mistrza ceremonii karnawałowych o czeczeńskich korzeniach. :kawulzbani:

  – Wszyscy mają beke z krs że ora Fame, Lewi się obraża na caly świat.

  – Lewi tworzy związek mma i delegalizuje Fame.:kawulpokapoka:

  – Ludzie wychodzą na ulice i spontanicznie organizują manifestacje popierające wolne mma.:latajacaslomkaptysiowa:

  – Policja otwiera ogień do protestujących:najmancoty:

  – REWOLUCJA:dont_be_scared:

  – Rozszalały tłum wbija do siedziby krsu i z okien wyrzucają kwaula i lewiego.:razz:ociesznymirek:

  – Krs upada.:antonio::baldwinwhiskey:::snoopd::

  Same korzyści, a w dodatku się pośmiejemy. :jjsmile:

  Chyba aż zapłace tym freakom za ppv byle tym krsowym podludziom nie dać zarobić.

 12. Sportowa ambicja i chęć bycia najlepszym wylewa się litrami z tego wywiadu.

  To naprawdę jest ten sam zombiak, któremu ja tak mocno kibicowałem w tufie?

  :damjan:

  No nic, spierdalam sobie stąd, wywiady z pracownikami freakfederacji nie są na moje nerwy.

 13. Wrzosek kiedyś:

  – cel UFC

  Wrzosek po wpierdolu w ufc od jakiegoś anonima;

  – cel NAJMAN

  Coś poszło nie tak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.