Marcin Wójcik w wywiadzie udzielonym podczas II Forum MMA.

33 KOMENTARZE

 1. Bardzo fajny wywiad, dzięki @Mateusz Smoter . Spoko się słucha Marcina, skromny, poukładany, z szacunkiem do rywala i innych zawodników. Życzę mu wygranej z całego serca, wiadomo, że Narkun jest mocny, ale liczę, że Wójcik mu przypierdoli srogo w sagan i trochę zamknie mordę.

 2. Jakiś mniejszy się wydaje Wójcik, może mi się wydaje. Trzymam kciuki za Marcina, ale marnie widzę jego szanse z Żyrafą.

  PS. To dziara na lewej dłoni ?

 3. @Gerard

  Fajny, skromny, sympatyczny chłopak wypowiadający się sensownie, aż zaczyna być mi szkoda, że obskoczy bardzo szybki wpierdol i trzeba będzie przerwać mu świetne pasmo ośmiu zwycięstw z rzędu 🙁 w każdej innej walce będę mu kibicował, chyba, że trafi znowu na któregoś z Berserkerów, to wiadomo.

 4. Tez zwrocilem uwage glownie na to ze Wojcik jakis maly… Ale do gali jeszcze kupe czasu tak wiec wiadomo o co chodzi:bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::fjedzia:

 5. Mały? Jest ogromny jak na LHW. Nie da się go nie lubić. Trzymam kciuki.

  Tak jest ogromny ale my mowimy o tym akurat wywiadzie jak stoi przy Loganie. Nie robi takiego wrazenia ale moze kamera klamie i stad to odczucie ze jakis mniejszy niz zawsze…

 6. Tak jest ogromny ale my mowimy o tym akurat wywiadzie jak stoi przy Loganie. Nie robi takiego wrazenia ale moze kamera klamie i stad to odczucie ze jakis mniejszy niz zawsze…

  Przecież z całym szacunkiem Logan wygląda przy nim jak gimnazjalista pod względem gabarytów, nawet mając na sobie obszerną bluzę.

 7. Przecież z całym szacunkiem Logan wygląda przy nim jak gimnazjalista pod względem gabarytów, nawet mając na sobie obszerną bluzę.

  Moze masz racje ale ogladajac na komorce wyglada to wszystko inaczej.

 8. @Mateusz Smoter zapytales Marcina o 5×5, on odpowiedzial, ze chcialby zeby wszystkie zasady z swiatowego mma (czytaj ufc imo) byly u nas. Wtedy brakowalo pytania o testy antydopingowe i sterydy. Ale tak to wywiad super jak i reszta z forum. Jak dla mnie jestes nr1 wsrod redaktorow mmarocks! Pozdrawiam!

 9. Wójcik urwie głowę Żyrafie:D Rzeczywiście w tym wywiadzie wyglada na mniejszego niż w rzeczywistości, widziałem go na ważeniu przed KSW kawał byka:D

 10. Marcin mówił chyba po ostatniej walce, że trochę się czuł spompowany i przesadził z siłownią, więc być może faktycznie delikatnie zredukował siłkę.

  Kibicuję Wójcikowi, bo jest typem zawodnika na wyginięciu. Dzisiaj wszyscy krzyczą, grają jakieś zmyślone postaci, wyskakują z każdej lodówki, bo "trzeba być wyrazistym", a Marcin się prowadzi na spokojnie. Może nie będzie się bujał Bentleyem, ale przynajmniej zachowa w tym wszystkim zdrowy rozsądek i taką zwyczajną, ludzką przyzwoitość.

 11. Kibicuję Wójcikowi, bo jest typem zawodnika na wyginięciu. Dzisiaj wszyscy krzyczą, grają jakieś zmyślone postaci, wyskakują z każdej lodówki, bo "trzeba być wyrazistym", a Marcin się prowadzi na spokojnie. Może nie będzie się bujał Bentleyem, ale przynajmniej zachowa w tym wszystkim zdrowy rozsądek i taką zwyczajną, ludzką przyzwoitość.

  Też jestem zdania, że nie każdy powinien robić z siebie McGregora, bo najczęściej wychodzi to słabo. Marcin wydaje się być całkowitym zaprzeczeniem takiej postawy. I dobrze.

 12. Też jestem zdania, że nie każdy powinien robić z siebie McGregora, bo najczęściej wychodzi to słabo. Marcin wydaje się być całkowitym zaprzeczeniem takiej postawy. I dobrze.

  Dokładnie. Nie zabraniam nikomu być królem mediów. Sam uwielbiałem Tysona, który robił zamieszanie gdzie się tylko dało, ale niektórym zawodnikom taka postawa przynosi więcej szkody niż pożytku (w skrajnych przypadkach zawodnicy robią z siebie błaznów).

 13. Dokładnie. Nie zabraniam nikomu być królem mediów. Sam uwielbiałem Tysona, który robił zamieszanie gdzie się tylko dało, ale niektórym zawodnikom taka postawa przynosi więcej szkody niż pożytku (w skrajnych przypadkach zawodnicy robią z siebie błaznów).

  Niekiedy najbardziej wyraziste osobowości są po prosu sobą -> Alex Emelianenko np. 😉

 14. Niekiedy najbardziej wyraziste osobowości są po prosu sobą -> Alex Emelianenko np. 😉

  Czyli pijakiem i gwałcicielem. No jest to jakiś pomysł na imidż :razz:enn:

 15. Czyli pijakiem i gwałcicielem. No jest to jakiś pomysł na imidż :razz:enn:

  Chodziło mi bardziej o wizerunek mnicha w rosyjskim zakonie, pieczącego chleb, no ale nie da się ukryć, że Alex trochę narozrabiał. To fakt.

 16. Pomijając fakt, że świetnie się ogląda Marcina w klatce jest też bardzo elokwentnym gościem, dobrze się go słucha 🙂 Liczę na to, że zdobędzie pas 😉

 17. Wojcik bardzo lubie tego zawodnika i juz na narodowym licyłem że rozjebie żyrafe;/

  ale co sie odwlecze na pewno Bedzie lepszym Mistrzem niz Narkun..:)

  Powodzenia !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.