Instagram Alexander Romanov

Marcin Tybura poznał nazwisko swojego kolejnego rywala w oktagonie UFC. Polski zawodnik kategorii ciężkiej występujący w największej organizacji MMA na świecie zawalczy na „Fight Island” z Alexandrem Romanovem. Dla Romanova będzie to debiut w organizacji UFC. Informację na temat zestawienia podano w programie „Oktagon Live”.

Dla Tybury (18-6 MMA) walka na UFC on ESPN+ 27 była 10 występem dla największej organizacji MMA na świecie. Jego bilans na ten moment wynosi 5-5. Polak wygrywał z m.in. Andreiem Arlovskim czy Luisem Henrique. W ostatniej walce „Tybur” pokonał Sergeya Spivaka przez jednogłośną decyzję sędziowską. Polak do następnej walki obecnie przygotowuje się w poznańskim Ankos MMA.

Romanov (11-0 MMA) swoje wszystkie pojedynki wygrywał przed czasem – 4 przez KO/TKO i 7 przez poddanie. Zawodnik głównie w swojej karierze występował w organizacji Eagles FC. Tam pokonał m.in. Sergio Freitasa i Sultana Murtazalieva. Walka z Tyburą będzie dla niego debiutem w największej organizacji MMA na świecie.

Na UFC 251 zobaczymy także takie walki jak Kamaru Usman vs. Gilbert Burns, Alexander Volkanovski vs. Max Holloway 2 czy Petr Yan vs. Jose Aldo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.