Lucie Pudilova (MMA 10-6-0) odniosła drugie zwycięstwo z rzędu pokonując niejednogłośną decyzją sędziów Martę Waliczek (MMA 4-3-0) w jednej z głównych walk gali OKTAGON 21.

Pojedynek rozpoczął się od kontroli Pudilovej w stójce. Momentami pojedynek przenosił się również do klinczu. W drugiej rundzie Polka starała się atakować kopnięciami, które robiły wrażenie, jednak jej rywalka odpowiadała na to kolejnymi ciosami. Pojedynek był bardzo wyrównany. Trzecią odsłonę Waliczek rozpoczęła od mocnych ciosów, jednak Pudilova szybko przeszła do klinczu pod siatką. Końcówkę odsłony zaznaczyła klinczem i kopnięciami Pudilova.

Waliczek weszła do klatki po półtorarocznej przerwie. W ostatniej walce w MMA została poddana w 30 sekund balachą przez Juliję Stoliarenko. Wcześniej „Wadera” kontynuowała serię czterech zwycięstw z rzędu, podczas której pokonała Judytę Rymarzak, Yulię Kutsenko, Karinę Vasilenko i Zairę Dyshekovą.

Pudilova w zawodowym MMA zadebiutowała w lutym 2014 roku. Po trzech latach trafiła do organizacji UFC, gdzie pokonała Sarah Moras i Ji Yeon Kim, przegrywała natomiast z Liną Lansberg, Irene Aldaną, Liz Carmouche, Antoniną Shevchenko i Justine Kish. Po zwolnieniu z UFC Pudilova wróciła do klatki na gali OKTAGON 19, gdzie decyzją sędziów pokonała Cornelię Holm.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.