Tomasz Oświeciński, znany też jako „Strachu z Pitbulla” w rozmowie z MMARocks.pl o swoim debiucie w największej polskiej organizacji Mieszanych Sztuk Walki:

4 KOMENTARZE

  1. Nie mam nic do jego debiutu, serio. Niech walczy. W ogóle do freaków nic nie mam. Ale ja szczerze mówiąc, przed tym, jak się zaczęło gadać, że Strachu wystąpi w ksw, to nie wiedziałem kim on jest.

  2. No niby sympatyczny gość jednak ciężko mu zawierzyć jeśli chodzi o te ciężkie przygotowania. Wielu już takich było i wychodząc do walki ruszali się pokracznie lub wręcz komicznie. Obawiam się, że i w tym przypadku tak być może. Obym się mylił. Poza tym sam wspomniał o swoim wieku, regeneracji także z kondycją problemy pojawią się już pewnie po 2-3 minutach walki.

  3. Jak na cyrk to i tak wysoki poziom sportowy. Zadna tam walka dziwolagow. Batalia o top3.

  4. TO BĘDZIE FREAK FIGHT 🙂 🙂 :)Jeśli ktos jego pokroju dostanie, zapewne, walkę wieczoru lub co main event, a jest debiutantem, który nie był znanym pięściarzem lub zapaśnikiem, to znaczy że jest freakiem. A freak nie dostanie zawodowca, tym bardziej jeśli ma 44 lata.Paaaaaaanie, z czym do ludzi???

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.