Szef KSW Maciej Kawulski opowiada o aferze z Alfie Davisem, dalszej karierze Popka w KSW, fabularnym filmie którego jest reżyserem, pieniądzach jakie zarabia w biznesie MMA oraz kolejnych projektach organizacji KSW.

61 KOMENTARZE

 1. "POPEK dla MOJEGO PORTFELA zrobił to co PUDZIAN tylko w krótszym czasie" – SZEF KSW Maciej Kawulski

  #poprawilem

 2. Panie Popku, dziękuje Panu.  Gdyby nie Czopek, nigdy bym tego sportu nie poznał od tak cudownej strony:DC::DC::DC:

 3. Mam nieodparte wrażenie, że najwięcej to Popek zrobił dla Fame MMA, bo to chyba w większości ten sam segment odbiorców.

 4. Już widzę nowe pokolenie fanów MMA dzięki Popusiowi ten sport będzie Sportem nieskalanym narkotykami sterydami alkoholem…

 5. Popek ukazał świetlista, jasna stronę MMA. Niczym najlepszy coach pokazał że można coś robić kompletnie tego nie potrafiąc, że nawet można na tym zarabiać. Że da się załatwiać sprawy bez stosowania przemocy, a także że nie potrzebujesz idealnych warunków i najlepszych trenerów – bo jak widać nawet wtedy można być cienkim. Wzór!

 6. O kurla, dawno nie było wywiadu z Mistrzem Kawulskim. Wieczorem zasiądę w fotelu, ze szklanką alkoholu i odpalę tę poezję, żeby się delektowac złotymi myslami. Już nie mogę się doczekać.

 7. Żałosne.

  kawulski, GÓWNO zrobił co najwyżej. Idź się leczyć, albo na odwyk. Miejsce ksw sportowo jest tam, gdzie ostatnio wylądował wasz puchar.

  Pudzian dał z siebie wszystko, chciał zostać mistrzem świata i choć się to nie udało, to jest tytanem pracy i pod tym względem można go śmiało naśladować.

  A ciebie typie jedynie jako wzór naśladowania, jak pierdolić głupoty dla marketingu.

  Idź się leczyć, zjebany ćpunie mentalny.

  Starał się, ale to i tak by nic nie dało.

  :razz:udziaonicbyniedao:

 8. Kawulski czeka na przeprosiny, gdyż żal mu kasy na adwokatów.

  wybulić przynajmniej 100 tysi funtów, tylko po to, aby otrzymać przeprosiny?

  haha, chcę widzieć, jak Alfie Davis mówi sprawdzam i czeka na rozprawę, hehe

 9. Pudzianowi to KSW i krajowe mma powinno postawić pomnik, bo oprócz rozpoznawalności i pieniędzy wniósł ze sobą do mma niewyobrażalną dyscyplinę, zaangażowanie i poświęcenie. Rzeczy, które mógłby zacząć kojarzyć się z tym sportem dzięki niemu jeszcze bardziej, bo często o tym wspominał. To są wartości, na których można budować i o których można mówić w perspektywie kolejnych pokoleń i wzorców. Można sobie żartować z jego powiedzeń, ale konsekwencji nie można mu odmówić. Sportowiec, biznesmen, wzór.

  Popek to do organizacji wniósł wpływy finansowe i nic więcej. Można by jeszcze budować jakąś historię o mma wyciągającym z nałogu, ale za pół roku, o ile pop skończy karierę, jego zdjęcia będą na pudelku jak nafurany bełkocze pod remizą w której grał koncert. Wniósł tyle, że chcecie alkohol na imprezach wycofywać, zamiast przyznać, że ten czub sprowadza na widownię albo patodzieciaki do lat 20, albo patodorosłych, którym umysł się zatrzymał w okolicy lat 16stu, wielki kurwa wkład, psioczyć na takie fame mma, a z popka robić Jezusa, to już trzeba mieć tupet.

 10. Kawulskiego zawsze dobrze posłuchać, podoba mi się to jak mówi o swojej firmie.

  Panowie rozwijają nowe aktywności, bary, kluby fitness, filmy, i dobrze. Ale najciekawsze jest jaka będzie przyszłość core biznesu? Mam obawy, że przyszłość mma, wbrew wypowiedzi Kawula już nie jest najważniejsza…

 11. Kawulski czeka na przeprosiny, gdyż żal mu kasy na adwokatów.

  wybulić przynajmniej 100 tysi funtów, tylko po to, aby otrzymać przeprosiny?

  haha, chcę widzieć, jak Alfie Davis mówi sprawdzam i czeka na rozprawę, hehe

  Ta grozba wstrzymania wypłaty dla Davisa to ten sam motyw co "puszczenie" Zawady i Lipski do UFC. Maciek sam przyznaje, że skupił się na filmie i daje się to zauważyć.

 12. Nawet nie słuchałem ,gdyż się obawiam .ze reszta wypowiedzi jest podobna.

  Nie mieszkam w Polsce ale interesuje się co się w Kraju dzieje.Pamietam ,że gdy Pudzian walczył nagle było głośno w Polsce na temat MMA.

  Rownież media branżowe za granicą wspominały o tym.Wiele osób tutaj na forum wspominało,że zaczęło interesować się MMA dzięki Pudzianowi.Nie przypominam sobie takiego zjawiska przy Popku .

 13. A weź kawul spierdalaj z takim pierdoleniem, masz ludzi za debili? Kurwa stawianie tego żałosnego czopka na równi z Mariuszem który jest prawdziwym sportowcem to totalny brak szacunku dla Mario. Co za typ.

 14. Dla odmiany gorąco polecam ostatni "Ciosek na wątrobę" z Tomaszem Babilonskim. Mam nadzieję, że jeśli komuś uda się w końcu uszczuplic nieco wpływy KSW,  będzie to wlaśnie on. Ostateczne porzucenie projektu Liga KSW zdaje się wskazywać, że tak właśnie może być.

 15. Popek Mesjaszem polskiego mma. Mariusz i zawodnicy budujący tą markę muszą czuć się świetnie słysząc te słowa z ust swojego szefa.

  Juras to wiadomo że zinterpretuje to sobie tak "Pan ma zawsze rację" , a reszta musi zrozumieć że "to tylko biznes".

  No i kurwa właściciel "drugiej organizacji świata " mówi publicznie o tym u niego większą wartość ma piosenkarz narkoman jak Eddie Alvarez :mjsmile:

 16. Obejrzałem. To jest kurwa POEZJA! Mistrz Kawulski to człowiek renesansu- włodarz, zawodnik, poeta, reżyser kina akcji, mistrz marketingu. Przecież jak Mistrz Kawulski mówi ci żebyś spierdalał, to ty zamiast się obrazić, czujesz ekscytację przed zbliżającą się podróżą. Niesamowita postać, wielka klasa. I teraz porównajcie drugiego włodarza… Przecież drugi to zwykły parobek wyciągnięty z czworaków, który gumofilce zamienił na garnitur i został szopenfeldziarzem z pseudo gładką gadką. Czy Mistrz Kawulski powiedziałby do swoich fanów, że są biedakami i mają wymienić bebechy? W życiu. Mój ulubiony fragment wywiadu to ten o poliglotach. Polecam.

  Jak zawsze szanuję pana @Unscarred za wywiad, proszę o więcej z Mistrzem i zawsze zastanawiam się jak pan daje radę przez tyle minut zachować kamienną twarz, słysząc te brednie.

 17. Pudzianowi to KSW i krajowe mma powinno postawić pomnik, bo oprócz rozpoznawalności i pieniędzy wniósł ze sobą do mma niewyobrażalną dyscyplinę, zaangażowanie i poświęcenie. Rzeczy, które mógłby zacząć kojarzyć się z tym sportem dzięki niemu jeszcze bardziej, bo często o tym wspominał. To są wartości, na których można budować i o których można mówić w perspektywie kolejnych pokoleń i wzorców. Można sobie żartować z jego powiedzeń, ale konsekwencji nie można mu odmówić. Sportowiec, biznesmen, wzór.

  Popek to do organizacji wniósł wpływy finansowe i nic więcej. Można by jeszcze budować jakąś historię o mma wyciągającym z nałogu, ale za pół roku, o ile pop skończy karierę, jego zdjęcia będą na pudelku jak nafurany bełkocze pod remizą w której grał koncert. Wniósł tyle, że chcecie alkohol na imprezach wycofywać, zamiast przyznać, że ten czub sprowadza na widownię albo patodzieciaki do lat 20, albo patodorosłych, którym umysł się zatrzymał w okolicy lat 16stu, wielki kurwa wkład, psioczyć na takie fame mma, a z popka robić Jezusa, to już trzeba mieć tupet.

  W sedno :beer:

 18. To jest jakiś pierdolony policzek gigant dla Pudziana.

  Mario wjebaj go razem z tą czapeczka do sracza, tam gdzie jego miejsce.

 19. Popek dla MMA zrobił to co Pudzian tylko w krótszym czasie

  :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::lol::lol::lol::lol:

 20. Mistrz Kawulski to człowiek renesansu – włodarz, zawodnik, poeta, reżyser kina akcji, mistrz marketingu

  … a przede wszystkim filatrop.

 21. Jak on tak pierdoli to znaczy, że mu się leki skończyły, czy wręcz przeciwnie? :travolta:

  Ktoś popierdolił recepty

 22. Za tą potwarz, to Pudzian powinien złapać Kawula i zwinąć go w precla, tak aby głowa "włodarza" była na stale połączona z jego dupą. Obieg zamknięty, cyrkulacja gówna w obie strony.

 23. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że Pudzian już dla nich nie zawalczy. Niech budują dalej markę na Popku, tylko w krótszym czasie. . .

 24. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że Pudzian już dla nich nie zawalczy. Niech budują dalej markę na Popku, tylko w krótszym czasie. . .

  No, zapomniał wspomnieć o kolejnej gwieździe, Erce Juninie… W sumie niech "budują" w ten sposób. Najwidoczniej hajs się zgadza, skoro po kilku strzałach we własne kolano z gnata zmieniają zwykłą broń na maszynową… Niech im ten Popek promuje godnie biznes, pomijając całkowicie fakt, że Popek się zesłał i dużo więcej nie powalczy, a jak już – to na dotychczasowym poziomie. Do niedawna oglądałem ksw zamiast Bellatora, teraz się to zmienia. Bellator jest również w dupie, i w sumie wolę oglądać dupę niż kolesi, brandzlujących się i innych jednocześnie. Natomiast jeśli ktoś lubi takie słabe zagrania – ksw będzie grało szopkę do końca świata i jeden dzień dłużej.

 25. Pudzian powinien się za to obrazić i wywalić pytona na KSW i nie walczyć więcej. Daje KSW max rok i KSW = FEN, pod warunkiem że mamed zakończy karierę.

  Ta reszta ich gwiazdek to zwykłe wydmuszki weryfikowane przez odpady z ufc i nie tylko. Przyjechał taki Soldic z jakiejś Chorwacji totalny no-name i poskładał Borysa, którego niektórzy widzieli z pasem UFC. Na Gamrota też przyjdzie czas, Narkun to tam akurat żaden talent szybko go sprowadzą na ziemie, reszta już zweryfikowana.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.