Zapowiedź walki wieczoru gali KSW 67: Phil de Fries vs Darko Stosic.

26 lutego w warszawskiej hali Global EXPO odbędzie się gala KSW 67. Najważniejszą walką wydarzenia będzie starcie o pas dywizji ciężkiej pomiędzy panującym mistrzem, Philem De Friesem i Darko Stosiciem.

Niepokonany od 2017 roku mistrz wagi ciężkiej, Phil De Fries, podczas gali KSW 67 stanie do szóstej obrony tytułu. Anglik ostatni raz walczył w kwietniu 2021 roku, kiedy rozbił przed czasem Tomasza Narkuna, mistrza wagi półciężkiej. Wcześniej w okrągłej klatce siłą pięści De Friesa ulegli: Michał Kita, Luis Henrique, Karol Bedorf i Michał Andryszak.

Rywalem De Friesa będzie niebezpieczny Darko Stosić, który rozbił wszystkich dotychczasowych rywalki w klatce KSW. Stosić wkroczył do organizacji KSW brutalnie nokautując Michała Włodarka. W kolejnym boju już w pierwszej rundzie znokautował Michała Kitę. Podczas gali KSW 63 wygrał natomiast z Michałem Andryszakiem. Serb wszystkie trzy zwycięstwa zanotował w 2021 roku, czym zapracował na miano pierwszego pretendenta do tytułu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of dssport
dssport

PRIDE FC
Welterweight

6,601 komentarzy 8,117 polubień

Nie o jedzenie chodzi w tym sporcie

Odpowiedz polub

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Strawweight

7,450 komentarzy 16,332 polubień

Niezłą metaforę rzucił Stošić na początku :mamed: . Trochę się zaczepiali w mediach społecznościowych, trochę się pośmiali, ale w walce będą się naparzać. Naprawdę doceniam ludzi mających poczucie humoru i potrafiących podejść do swojego zawodu profesjonalnie

Odpowiedz 2 polubień