Już 20 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędzie się KSW 73. Podczas tego wydarzenia dojdzie do wielu naprawdę emocjonujących pojedynków, które śledzić będą sympatycy mieszanych sztuk walki z całej Polski. Kto wystąpi na gali KSW 73? Jakie wydarzenia obstawiać?

Karta walk KSW 73

Walką wieczoru będzie konfrontacja dwóch zawodników znanych głównie z fenomenalnych umiejętności kick-bokserskich, a więc Arkadiusza Wrzoska (0-0) i Tomasza Sarary (1-0). Starcie odbędzie się w limicie wagowym przeznaczonym dla kategorii ciężkiej. Oprócz tego zestawienia na karcie walk znajdą się takie pojedynki jak:

  • 65,8 kg: Daniel Rutkowski (13-3, 1NC) vs Reginaldo Vieira (15-6)
  • 83,9 kg: Radosław Paczuski (4-0) vs Jason Radcliffe (17-9)
  • 93 kg: Damian Piwowarczyk (5-1) vs Bogdan Gnidko (7-0)
  • 82,1 kg (catchweight): Ion Surdu (11-3) vs Krystian Bielski (8-4)
  • 56,7 kg: Karolina Owczarz (4-2) vs Natalia Baczyńska (6-2)
  • 83 kg (catchweight) : Borys Borkowski (4-1) vs Dominik Humburger (3-0)
  • 65,8 kg: Patryk Likus (2-0) vs Pascal Hintzen (7-1)
  • 61,2 kg: Miłosz Melchert (2-0) vs Carl McNally (1-0)

Możliwość obstawiania zakładów na walki, które odbędą się 20 sierpnia na gali KSW 73 w Warszawie przewidują m.in. zakłady bukmacherskie STS. Lider branży bukmacherskiej w Polsce posiada w swojej ofercie opcje tworzenia kuponów dotyczących nie tylko zwycięzców pojedynków, ale również długości trwania walki i także sposobu jej zakończenia. Przy okazji zakładania konta u bukmachera STS warto użyć kodu MMAROCKS, który dale wiele korzyści dla osób rozpoczynających przygodę z obstawianiem.

Kursy na galę KSW 73

73. gala KSW to bogata oferta atrakcyjnych kursów w zakładach bukmacherskich. Największą uwagę przyciąga oczywiście walka wieczoru, w której Arkadiusz Wrzosek (kurs na wygraną w STS: 1,40) zmierzy się z Tomaszem Sararą (kurs na wygraną w STS: 2,95). W przypadku tego zestawienia warto rozważyć również zakład, że walka zakończy się przed czasem (kurs w zakładach bukmacherskich STS: 1,55).

Oprócz tego bardzo ciekawie zapowiada się również zestawienie Radosława Paczuskiego (kurs na wygraną w STS: 1,30) z Jasonem Radcliffem (kurs na wygraną w STS: 3,55). To właśnie Wrzosek i Paczuski uważani są za największych faworytów podczas sierpniowej odsłony KSW.

Dużym zainteresowaniem będzie cieszyć się również konfrontacja Daniela Rutkowskiego (kurs na wygraną w STS: 1,30) z Reginaldo Vieirą (kurs na wygraną w STS: 2,92), który w przeszłości występował między innymi pod sztandarem organizacji UFC.

To właśnie Wrzosek, Paczuski i Rutkowski uważani są za jednych z większych faworytów podczas sierpniowej odsłony KSW.

Większe ryzyko, ale i większa wygrana jest możliwa w przypadku wyrównanego starcia w kategorii koguciej pomiędzy Miłoszem Melchertem (kurs na wygraną w STS: 1,90) i Carlem McNallym (kurs na wygraną w STS: 1,90). Pojedynek ten zapowiada się na bardzo wyrównany, wobec czego kursy bukmacherskie na wygraną są równie wysokie w przypadku obu zawodników.

To właśnie te trzy zdarzenia będą wzbudzać największe emocje w Warszawie!

MMAROCKS, czyli bonusy na start w STS

Zakładając konto w zakładach bukmacherskich STS możesz skorzystać z kodu MMAROCKS, dzięki któremu możesz zyskać do 1500 zł bonusu od depozytu! Pierwszy może wynieść maksymalnie 300 zł, drugi 500 zł, a trzeci 700 zł. Kod daje także możliwość skorzystania z promocji zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Szczegółowe informacje dotyczące promocji powitalnej dla nowych graczy znajdziesz na stronie STS.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.