ksw 56 robert ruchała domin

Robert Ruchała udanie zadebiutował w organizacji KSW. Podczas gali KSW 56 w Łodzi, Ruchała pokonał Michała Domina za pomocą balachy w pierwszej rundzie starcia.

Ruchała rozpoczął od kopnięć na korpus i nogę rywala. Domin zajął centralną część klatki i starał się wywierać presję na Robercie. Zawodnicy wymienili kilka uderzeń, po których Ruchała ruszył po obalenie. Michał zdołał obronić atak i samemu przeszedł do ofensywy zapaśniczej. Domin przycisnął przeciwnika do siatki, starając się przenieść akcję na ziemię. Ruchała w końcu skontrował i to on wylądował w górnej pozycji w parterze. Robert zajął półgardę, skąd rozpoczął rozbijanie Michała. Domin oddał plecy, co wykorzystał Robert. Domin miał wpiętego rywala za sobą i musiał bronić się przed próbami duszenia. Michał usiłował uciec z zagrożenia, ale Robert kontrolował sytuację i znalazł się w dosiadzie. Ruchała zasypał Domina gradem ciosów, po których ponownie starał się znaleźć drogę do duszenia. W ostatnich sekundach rundy Robert Ruchała zaatakował balachą, którą zmusił Michała Domina do odklepania tuż przed przerwą!

65,8 kg: Robert Ruchała pok. Michała Domina przez poddanie (balacha), runda 1, 4:59

Pełne wyniki gali KSW 56

14 KOMENTARZE

  1. Sasza Chlewicki juz nie trenuje z nimi ze go nie bylo w narozniku nawet?

    Ostatnio widziałem jakieś grupówki od nich i Saszy też nie dostrzegłem.

  2. Sasza Chlewicki juz nie trenuje z nimi ze go nie bylo w narozniku nawet?

    Saszka już od dłuższego czasu nie pojawia się na treningach. Nie było tego powiedziane oficjalnie ale odpuścił już sobie mma.

    Głównym trenerem na Grapplingu jest tera Rafał Lasota.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.