ksw 56 filip pejić nokaut

Filip Pejić lepszy od Sebastiana Rajewskiego! Polak został ciężko znokautowany przez rywala w pierwszej rundzie pojedynku na gali KSW 56.

Pojedynek potrwał zaledwie dwanaście sekund. W jednej z początkowych akcji „Nitro” precyzyjnie trafił w szczękę Rajewskiego ciosem z prawej ręki, posyłając Polaka go na deski. Pejić zadał jeszcze jedno uderzenie w parterze i sędzia ringowy przerwał walkę.

68,5 kg: Filip Pejić pok. Sebastiana Rajewskiego przez KO, runda 1, 0:12

Pełne wyniki gali KSW 56

24 KOMENTARZE

 1. Janisz z Jurkowskim w swoim stylu.Chłop już leży na ziemi a Ci jeszcze pierdolą, że Rajewski potrafi usadzić kopnięciem.

  Tempo reakcji niczym internet explorer.

 2. Janisz z Jurkowskim w swoim stylu.Chłop już leży na ziemi a Ci jeszcze pierdolą, że Rajewski potrafi usadzić kopnięciem.

  Tempo reakcji niczym internet explorer.

  Ale nie było łooooooo :benny:

 3. Janisz z Jurkowskim w swoim stylu.Chłop już leży na ziemi a Ci jeszcze pierdolą, że Rajewski potrafi usadzić kopnięciem.

  Tempo reakcji niczym internet explorer.

  Jurkowski to już nie ma nawet formy do komentowania. Za dużo sadła, estrogen wjebało w kosmos i mózg nie chce funkcjonować.

 4. Jurkowski to już nie ma nawet formy do komentowania. Za dużo sadła, estrogen wjebało w kosmos i mózg nie chce funkcjonować.

  Tam chyba zawsze estrogen był wyjebany w kosmos

 5. I bardzo dobrze, sędzia mógł pozwolić na jeszcze kilka ciosów.

  Gamrot i Mańkowski tak napompowali ten balonik z braćmi Rajewskimi, że to musiało Jebnąć.

 6. Janisz z Jurkowskim w swoim stylu.Chłop już leży na ziemi a Ci jeszcze pierdolą, że Rajewski potrafi usadzić kopnięciem.

  Tempo reakcji niczym internet explorer.

  Hah.. taki dostali rozkaz od miszcza kawulskiego. Generalnie całe to ksw i stronnicze komentowanie dwóch panów zaczyna już konkretnie męczyć.

 7. Jedyny Jopek z talii reda potrafiący się bić. O czym od dawna pisałem.

  Seba wróci silniejszy na rewanż z Sobiechem który teraz ma sens.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.