Potwierdziły się nasze wcześniejsze informację o udziale Krzysztofa Soszyńskiego w ósmej edycji The Ultimate Fighter Show ! Program mimo że statystyki oglądalności ma z sezonu na sezon coraz słabsze to i tak dla zwycięzcy i wyróżniających się fighterów jest milowym krokiem w karierze. Najlepszy chyba przykład to Forrest Griffin który zwyciężył w pierwszej edycji programu. Dziś jest super gwiazdą organizacji UFC, w obecnej edycji TUFa jest jednym z trenerów a po jej zakończeniu stoczy walkę o pas mistrza wagi LHW UFC z Quintonem Rapagem Jacksonem. Dość powiedzieć że przed telefonem z propozycją występu w TUF Forrest miał zamiar zakończyć karierę i przejść na emeryturę ponieważ nie widział już dla siebie przyszłości w tym sporcie.Dziś Forrest po wygranej walce z Shogunem z Pride kosi grube dolary z reklam i jest uznawany za jednego z najlepszych fighterów MMA na świecie.

Czy taki sam sukces stanie się udziałem naszego rodaka ? Czas pokaże, pewne jest że dla fanów z Polski TUF 8 będzie pełen dodatkowych emocji związanych z uczestnictwem Krzysztofa. TUF 8 gdzie trenerami będzie legendarny zawodnik PRIDE FC, obecny mistrz wagi ciężkiej UFC Antonio Nogueira i były mistrz UFC Frank Mir startuje 17 września.

Ciekawe info w kategoriach plotki które dotarło do naszych szpiegów to możliwość występu Krzysztofa na którejś z gal MMA organizowanych w Polsce. Wszystko zależy jednak od tego jak potoczą się jego losy w TUF 8 i UFC. Jeśli Soszyński przebije się do wielkiej ligi to jak wiemy występ dla innych organizacji będzie niemożliwy z powodu ograniczeń jakie nakłada UFC na swoich zawodników.

6 KOMENTARZE

  1. Ech tak w kwestii marzeń: Soszyński wygrywa TUFa i w nagrodę dostaje walkę o pas z Rampagem ….:) Masakra 😀

  2. No właśnie chyba zszedł do LHW. Zawsze był małym HW (jak Evans i Jardine) . No i TUF 8 nie będzie mieć wagi ciężkiej tylko właśnie LHW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.