Organizacja FAME MMA opublikowała zapowiedź przed ósmą galą, podczas której w walce bokserskiej w małych rękawicach zmierzą się Marcin Najman oraz Kasjusz Życiński.

Najman wejdzie po raz czwarty do klatki FAME MMA. Jak zapowiada, będzie to jego pożegnalny występ, jednak jak sam ostatnio przyznał „tylko krowa nie zmienia zdania”, w związku z czym nie możemy wykluczyć jego powrotu do walk ze sportowej emerytury.

W dotychczasowych walkach w organizacji FAME MMA „El Testosteron” pokonał Piotra Witczaka i Dariusza Kaźmierczuka, przegrał natomiast z Piotrem Piechowiakiem.

Dla „Don Kasjo” będzie to również czwarty występ w FAME MMA. W walkach na zasadach MMA pokonywał Adriana Polanskiego i Macieja Rataja, natomiast w kickboxingu wypunktował Dawida Ambroziaka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Najman prezentuje formę przed walką z „Don Kasjo” na FAME MMA 8. „Najmniejsza waga od lat!”

Karta walk gali FAME MMA 8:

Walka wieczoru:

Kacper „Blonsky” Błoński vs Marcin Dubiel

Karta główna:

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Marcin Najman – boks w małych rękawicach
Piotr „Szeli” Szeliga vs Piotr „Bestia” Piechowiak
Michał „Sobota” Sobolewski vs Filip „Filipek” Marcinek
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – walka K-1
Paweł „Tybori” Tyburski vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi
Piotr Pająk vs Alan „Alanik” Kwieciński
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs Gamou Fall
Zusje Astafiewa vs Dagmara Szewczyk
Mariusz „Hejter” Słoński vs Patryk „Mortalcio” Baran

21 KOMENTARZE

 1. Sam jestem ciekaw czy el Progesteron ogarnie tego świerszcza, czy już jest totalnie miękkim wackiem.

  Jak wejdzie cepami, na pełnej pizzy, to powinien go uwalić samym impetem.

 2. Jakiej walki???? W przypadku nejmana możemy mówić o komicznych występach w ringu lub oktagonie, porównywalnych do występów klauna.

  Rozumiem potrzebę wrzucania takich tematów, ale czy portal o tematyce sportowej nie powinien trochę rzetelniej przedstawiać wydarzeń z udziałem tego pajaca?

 3. Sam jestem ciekaw czy el Progesteron ogarnie tego świerszcza, czy już jest totalnie miękkim wackiem.

  Jak wejdzie cepami, na pełnej pizzy, to powinien go uwalić samym impetem.

  A kiedy on nie był miękkim wackiem?

  :no no:

  Stawiam na kontuzję bo w boksie raczej nie ma klepania

  😆

  Może niech El Tost wyp…dala już do TVPiS robić za eksperta albo obrońcę Jasnej Góry i zniknie już ze świata sportów walki.

 4. Wcale się nie zdziwię, jak Najman ogłosi kontuzję po dzisiejszym obsraniu się przed udziałem F2F.

  https://sportowefakty.wp.pl/boks/757423/kostyra-apeluje-do-najmana-przegrales-proces-oddaj-dlug

  Sprawę nagłośnił Andrzej Kostyra za pośrednictwem swojego wideo bloga. Dziennikarz "Super Expressu" zdradził, że cztery lata temu Marcin Najman przegrał proces z jego redakcyjną koleżanką Martą Rawicz-Kosecką. "El Testosteron" pomówił ją o romans z Przemysławem Saletą.

  – Mam prośbę do Marcina. Zwróć dług, który masz w stosunku do mojej koleżanki redakcyjnej Marty Rawicz-Koseckiej. Przegrałeś z nią proces, jest prawomocny wyrok polskiego sądu za to, że sugerowałeś, iż ona pisze dobrze o Przemysławie Salecie, ponieważ jest jego kochanką. Żaden sąd nie dał temu wiary i takie oszustwo jest ohydne – mówi Kostyra.

  Ekspert od sportów walki ujawnił, że dług Najmana jest bardzo wysoki, a w dodatku przez lata narosły odsetki. Kostyra liczy, że pięściarz wykorzysta fakt, że zarobił podczas Narodowej Gali Boksu, którą sam organizował na stadionie PGE Narodowym.

  – Sąd przyznał Marcie dwadzieścia tysięcy złotych i od czterech lat nie może uzyskać tych pieniędzy. Z odsetkami to jest już ponad 30 tys., ale żaden komornik nie może od ciebie odzyskać tych pieniędzy. Zapewne za walkę, w której się za bardzo nie napracowałeś, bo doznałeś kontuzji, jakieś honorarium dostałeś. Bądź honorowy, zwróć te pieniądze i niech dziewczyna, którą obraziłeś, ma satysfakcję, bo przecież jej nawet nie przeprosiłeś – dodaje dziennikarz.

  Najman pomawiał w ten sam sposób dziennikarkę o romans z Saletą  a teraz sam wielce pokrzywdzonego udaje. Himalaje hipokryzji:latajacaslomkaptysiowa:

 5. Sam jestem ciekaw czy el Progesteron ogarnie tego świerszcza, czy już jest totalnie miękkim wackiem.

  Jak wejdzie cepami, na pełnej pizzy, to powinien go uwalić samym impetem.

  Ten świerszcz swojego czasu na poważnie się zajmował kickboxem. 190cm 89 kg wagi i niemałe umiejetnosci. Na papierze Marcin chuja ma na niego

 6. Ten świerszcz swojego czasu na poważnie się zajmował kickboxem. 190cm 89 kg wagi i niemałe umiejetnosci. Na papierze Marcin chuja ma na niego

  Nigdy nie trenował kickboxingu, tylko boks amatorki w KS SAKO w Gdańsku.

 7. Nigdy nie trenował kickboxingu, tylko boks amatorki w KS SAKO w Gdańsku.

  No to boks. Na pewno umie zadać poprawnie cios w przeciwieństwie do el cholesterola

 8. Moim zdaniem jakby Najman był młodszy z 5-6 lat jeszcze jakieś szanse by miał i faktycznie jakby ciężko trenował.Zawsze tak jest że El Testosteron dużo gada a mało robi.Obstawiam taki scenariusz że Kasjusz znokautuje Najmana w 1 lub 2 rundzie albo Marcin złapie jakąś kontuzje i będzie po wszystkim.

 9. Moim zdaniem jakby Najman był młodszy z 5-6 lat jeszcze jakieś szanse by miał i faktycznie jakby ciężko trenował.Zawsze tak jest że El Testosteron dużo gada a mało robi.Obstawiam taki scenariusz że Kasjusz znokautuje Najmana w 1 lub 2 rundzie albo Marcin złapie jakąś kontuzje i będzie po wszystkim.

  Zobaczymy. Obaj to urodzeni mordercy, także pośmiejemy się.

 10. Zobaczymy. Obaj to urodzeni mordercy, także pośmiejemy się.

  Widziałem Kasjo walki w boksie skróty to jakiś tam potencjał miał kiedyś,ale to było kupe lat temu,Natomiast Marcin to raczej się poddaje gdy dostanie cios nie ma zacięcia.

 11. Moim zdaniem jakby Najman był młodszy z 5-6 lat jeszcze jakieś szanse by miał i faktycznie jakby ciężko trenował.Zawsze tak jest że El Testosteron dużo gada a mało robi..

  Jakby Najman nie był Najmanem.

  Tak się składa że on całe życie gada a nic nie robi.

  Ta tak zwana ,,kariera" którą kończy co roku to mielenie jęzorem i występy w reality-show.

  Koleś zrobił z udawania sportowca sposób na życie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.