Niepokonany Kamil Oniszczuk, który na początku roku podpisał kontrakt z ACA powróci do klatki już 24 kwietnia na gali w Warszawie. Jego rywalem będzie Litwin Mindaugas Verzbickas. Trwa przedsprzedaż biletów na galę ACA 108 na Torwarze!

Kamil Oniszczuk (7-0) to niepokonany zawodnik kategorii półśredniej. Wojownik z klubu Ankos MMA Poznań ma na swoim koncie siedem walk zawodowych. Kamil wraca po sporej przerwie, ostatni pojedynek stoczył w styczniu 2019 roku. Walka z Verzbickasem będzie dla niego największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze.

Mindaugas Verzbickas (14-7) to doświadczony zawodnik z Litwy, znany już polskim fanom organizacji. Na gali ACB 63 pokonał Kamila Gniadka, a podczas FEN 10 poddał Pawła Kiełka. Verzbickas krzyżował też rękawice z Andrzejemem Grzebykiem i Kamilem Szymuszowskim, przegrywając te pojedynki decyzją sędziów.

ACA to jedna z najmocniejszych organizacji MMA z przeszło setką gal zorganizowanych na całym świecie. Gala ACA 108 będzie dziewiątą galą organizacji w Polsce. W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka (23-9) z Dagestańczykiem Salimgireyem Rasulovem (18-7). Do klatki wejdzie też Piotr Strus (15-5). Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie.

Bilety na wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży, a ceny zaczynają się od 50 zł. Więcej na www.eventim.pl/aca108

KARTA WALK ACA 108:

Daniel Omielańczuk (23-9) vs Salimgirey Rasulov (18-7)
Piotr Strus (15-5) vs TBA
Kamil Oniszczuk (7-0) vs Mindaugas Verzbickas (14-7)

10 KOMENTARZE

 1. W sam raz na debiut.

  Jeśli chodzi o Kamila to będę pompować balonik, bo w nikogo w tym kraju tak nie wierzę jak w niego.

  Także moim zdaniem to będzie łatwa walka i albo skończy przed czasem albo 30-25.

 2. W sam raz na debiut.

  Jeśli chodzi o Kamila to będę pompować balonik, bo w nikogo w tym kraju tak nie wierzę jak w niego.

  Także moim zdaniem to będzie łatwa walka i albo skończy przed czasem albo 30-25.

  Za skończenia przed czasem dają 5 koła zielonych więc…

 3. Jak na debiut to może być ten Verzbickas chociaz niz specjalnego, ciekawe kogo dadzą Paczuskiemu i Łazowskiemu czy dalej im beda dobierac rywali tak żeby lokalni kibice byli zadowoleni na torwarze czy jakies mocniejsze wyzwania.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.