Dana White po gali UFC 246, na której Conor McGregor wystąpił w kategorii półśredniej, nie ma zamiaru zestawiać Irlandczyka z mistrzem tej dywizji, Kamaru Usmanem, lub z Jorge Masvidalem. Prezydent organizacji potwierdził, że jest zainteresowany pojedynkiem Usmana z Masvidalem.

Tak. My, wy… Wszyscy wiedzą, że to jest walka, którą trzeba zrobić! To jest ten pojedynek. Usman vs. Masvidal.

Usman (16-1 MMA) w ostatniej walce obronił tytuł mistrzowski kategorii półśredniej na UFC 245 w pojedynku z Colbym Covingtonem. „Nigeryjski Koszmar” zdobył pas mistrza w pojedynku z Tyronem Woodleyem na UFC 235. Zawodnik jest niepokonany od maja 2013 roku.

Masvidal (35-13 MMA) miał niezwykle udany 2019 rok. Jorge nokautował kolejno Darrena Tilla, Bena Askrena i Nate’a Diaza. W ostatnim pojedynku zdobył unikalny pas „największego skur*ysyna w MMA”. „Gamebred” w starciu z Askrenem pobił rekord – w 5 sekund odprawił latającym kolanem „Funky’ego”, co było najszybszym nokautem w historii UFC.

21 KOMENTARZE

 1. UFC ma ciężki orzech do zgryzienia.

  Jeśli Jorge przejebie, stracą mega walkę z Conorem.

  Jeśli Jorge rozjebie Conora, stracą mega walkę z Khabibem.

  Usman będzie faworytem i dla jednego dużego PPV, mogą stracić Hype na Jorge. Z drugiej strony jeśli zestawią teraz Jorge – Conor to jeden z nich też musi przejebać.

 2. Czy Usman będzie BMF jak już pokona Jorge?

  Raczej dostanie pas BBN(Biggest Boring Nigga) po wąchaniu jaj Street Jesusa.:boystop:

 3. Rozłożyło mnie na łopatki ujęcie na Masvidala podczas dzisiejszej gali. Chłop dumny jak paw siedzi między ludźmi i ma na ramieniu zawieszony pas BMF. Poczułem przypływ uczucia żenady. Facet miał naprawdę dobry rok, nie można mu tego odebrać. Co ugrał to jego. Ale ten pasek to zwykły myk marketingowy by wykręcić kolejne PPV=$$$$. A on kurwa siedzi jakby był co najmniej mistrzem WW.  Zrobili z gościa marionetkę i co najgorsze on sam to łyka jak pelikan. W obecnej chwili niech trzymają go w kondonie i robią na nim kasowe walki. Pytanie tylko z kim, skoro Conor już siedzi w kondonie i zdaniem Dany do ich walki nie dojdzie. Może kłamie 😛 Do Usmana nie ma podlotu. Chciałbym, żeby ktoś mu pokazał ile jego madefakerski pasek znaczy.

 4. Raczej dostanie pas BBN(Biggest Boring Nigga) po wąchaniu jaj Street Jesusa.:boystop:

  z Konfiturą dobrze się pizgał w stójce. Może uwierzył w swoje jebnięcie w łapie i będzie się bił z Jezusem w stójce.

 5. z Konfiturą dobrze się pizgał w stójce. Może uwierzył w swoje jebnięcie w łapie i będzie się bił z Jezusem w stójce.

  Tu raczej sobie przypomni o przytulaniu i wąchaniu.

 6. UFC ma ciężki orzech do zgryzienia.

  Jeśli Jorge przejebie, stracą mega walkę z Conorem.

  Jeśli Jorge rozjebie Conora, stracą mega walkę z Khabibem.

  Usman będzie faworytem i dla jednego dużego PPV, mogą stracić Hype na Jorge. Z drugiej strony jeśli zestawią teraz Jorge – Conor to jeden z nich też musi przejebać.

  ufc nie zestawi conora z jorge za duze ryzyko przegranej, a rewanz z khabibem musi sie odbyc.

 7. Rozłożyło mnie na łopatki ujęcie na Masvidala podczas dzisiejszej gali. Chłop dumny jak paw siedzi między ludźmi i ma na ramieniu zawieszony pas BMF. Poczułem przypływ uczucia żenady. Facet miał naprawdę dobry rok, nie można mu tego odebrać. Co ugrał to jego. Ale ten pasek to zwykły myk marketingowy by wykręcić kolejne PPV=$$$$. A on kurwa siedzi jakby był co najmniej mistrzem WW.  Zrobili z gościa marionetkę i co najgorsze on sam to łyka jak pelikan. W obecnej chwili niech trzymają go w kondonie i robią na nim kasowe walki. Pytanie tylko z kim, skoro Conor już siedzi w kondonie i zdaniem Dany do ich walki nie dojdzie. Może kłamie 😛 Do Usmana nie ma podlotu. Chciałbym, żeby ktoś mu pokazał ile jego madefakerski pasek znaczy.

  To się nazywa marketing,  amerykańce pasy WWF łykają a co dopiero hoho BMF.

  :razz:utinlaugh:

 8. ufc nie zestawi conora z jorge za duze ryzyko przegranej, a rewanz z khabibem musi sie odbyc.

  W grę wchodzi teraz albo Gejczi albo Masvidal. A wiemy która walka sprzeda się jak świeże bułeczki.

 9. W grę wchodzi teraz albo Gejczi albo Masvidal. A wiemy która walka sprzeda się jak świeże bułeczki.

  wg mnie conor to lekki w polsredniej nie ma co szukac i kolejna walka to bedzie docelowo w lekkiej.

 10. wg mnie conor to lekki w polsredniej nie ma co szukac i kolejna walka to bedzie docelowo w lekkiej.

  Podrażnione ego wypowiedziami Dany, który mówił że Jorge jest dla niego zbyt duży. IMO Masvidal nie jest wcale większy od Donalda.

  I walka dla Conora jest jak najbardziej realna do wygrania bo Jorge to bokser.

 11. Łysy znowu pozamiata.

  Jeżeli zestawią Masa z Usmanem, odpadnie jeden z potencjalnych przeciwników dla McGregora w półśredniej.

  Jeżeli wygrałby Mas (trudne ale nie niemożliwe) Irish idzie po pas w półśredniej żeby stać się hipersuper mistrzem trzech wag 😆

  W międzyczasie rewanż z emerytem Floydem w boksie.

  A Chabib albo przegra z Fergiem albo w końcu pójdzie na emeryturę.

  W każdym razie Łysy pilnuje kury która znosi wielkie złote jaja.

 12. Podrażnione ego wypowiedziami Dany, który mówił że Jorge jest dla niego zbyt duży. IMO Masvidal nie jest wcale większy od Donalda.

  I walka dla Conora jest jak najbardziej realna do wygrania bo Jorge to bokser.

  zgadza sie, tylko jesli conor celuje w rewanz z khabibem, a wszystko na to wyglada, to walka z jorge to spore ryzyko, jorge nie byl nigdy znokautowany i powiedzemy szczerze, nie zabierajac nic z dobrej wygranej grzegorza, to donald byl dla niego stylistycznie idealnym przeciwnikiem. Jorge bije i wytrzymuje wiecej nic donald.

 13. Mas to złe zestawienie dla Konora, techniczny boks, mobilny, mega wtrzymaly i brutalny, myślący, ciężki do ubicia, z psychika pojeba i w formie życia.

  Mas Tko do 3ej tak to widzę.

 14. Dana chce jak najszybciej zorganizowac wakke Masa z Usmanem bo moze jak wygra mas to wteny na 100% Conor z nim zawalczy. Conora nie dadza z Usmanem bo wiemy jak to sie skonczy. Teraz oczekiwanie na walke kabiba z Fergim ..

 15. Dana chce jak najszybciej zorganizowac wakke Masa z Usmanem bo moze jak wygra mas to wteny na 100% Conor z nim zawalczy. Conora nie dadza z Usmanem bo wiemy jak to sie skonczy. Teraz oczekiwanie na walke kabiba z Fergim ..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.