ufc johnny walker

Johnny Walker udanie powrócił do oktagonu po dwóch porażkach w ostatnich występach. Brazylijczyk zwyciężył z Ryanem Spannem na gali UFC on ESPN+ 36 przez nokaut w pierwszej rundzie.

Walker trafił na początku walki niskim kopnięciem, po którym Spann od razu ruszył po nogi. Brazylijczyk obronił tę próbę obalenia, ale wylądował w klinczu z plecami przy siatce. Przez kolejne kilkadziesiąt sekund zawodnicy prowadzili pasywną walkę w zwarciu. Po rozerwaniu Ryan trafił świetnym lewym, którym posłał Walkera na deski! Johnny znalazł się na skraju nokautu, ale udało mu się przetrwać i wrócić na nogi. Spann po dobrym początku walki ponownie poszedł po obalenie, co skończyło się przyjęciem od Walkera serii mocnych ciosów przy siatce. Amerykanin został trafiony potężnymi łokciami, a po kolejnych kilku uderzeniach sędzia ringowy przerwał pojedynek.

205 lb: Johnny Walker pok. Ryana Spanna przez KO, runda 1, 2:43

Dla Walkera był to już szósty występ w oktagonie. Brazylijczyk podpisał kontrakt z UFC po występie w Dana White’s Contender Series i szybko dał się poznać jako niezwykle widowiskowo walczący zawodnik. Brazylijczyk przebojem wdarł się do rankingu, nokautując trzech rywali z rzędu w pierwszych rundach. Świetną serię Johnny’ego zakończył Corey Anderson, który znokautował go na gali UFC 244. Kolejną porażkę poniósł w starciu z Nikitą Krylovem i dzisiejszy występ z Ryanem Spannem był kluczowy w kontekście przyszłości Walkera w organizacji. Brazylijczyk aż 17 z 18 zwycięstw w karierze odniósł przed czasem.

Pełne wyniki gali UFC on ESPN+ 36

17 KOMENTARZE

 1. Poza tym LHW to chujowa dywizja jest. Ilu jest gości na tyle technicznych, żeby takiego dzikusa rozmontować? Pasa Walker nie zdobędzie, ale gdzieś tam w top10 może się bardzo długo bujać.

 2. Ja nie wiem co wy się jego czepiliście. Fakt że szklana ma szczękę ale wolę jego oglądać niż jakiegoś nudziarza coreya Andersona. Po za tym koleś pozytywnie wykręcony, mega sympatyczny wiec darujcie sobie te z dupy komentarze

 3. Poprawiłem.

  Odporny jest na ciosy podłaczyc go można , ale takiego czystego nokautu to jeszcze nie dostał , z Andersonem pływał co prawda ale tez nie odpłynał . Także lew jest grożny a bedzie jeszcze grożny :DC:

 4. Zahabi znalazł recepte na jego braki w zapasach i parterze , będzie dawał się nokautować w stójce.

  Poprawiłem.

 5. Ależ on jest słaby… Jak nie trafi czymś z dupy w pierwszych dwóch minutach walki, to każdy z TOP 15 robi z nim co zechce. A dodatkowo łatwo go skontrować, co pokazał już Spann.

  I dlatego dostał w pizde w pierwszej rundzie. Pierdole…

 6. Ależ on jest słaby… Jak nie trafi czymś z dupy w pierwszych dwóch minutach walki, to każdy z TOP 15 robi z nim co zechce. A dodatkowo łatwo go skontrować, co pokazał już Spann.

 7. Poprawy nie widać. Czołówki nie podbije. Dziurawy jak ser ten Łokier, ale ma chłop siłę i kowadło w każdej części ciała. Może jeszcze trochę fajnych nokautów zaserwować

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.