Jake O’Brien został zwolniony z UFC. Agent zawodnika Ken Pavia jest bardzo zaskoczony obrotem sytuacji ponieważ Jake ostatnio podpisał nowy kontrakt z UFC i wg niego miał do stoczenia jeszcze dwie walki. Wiadomo że powodem zwolnienia jest styl walki zawodnika którzy wygląda mniej więcej tak : obalenie, leżenie, zero akcji. I tak w każdej rundzie. W ten właśnie sposób Jake wygrał z Herringiem i to samo chciał zrealizować w walce z Arlovskim na UFC 82. Ken Pavia upiera się że UFC nie widziało jeszcze prawdziwego Jake i robi błąd zwalniając go :

“Jake naprawdę chciał walczyć na UFC 82. Jednakże gdybyśmy wiedzieli jakie ryzyko niesie za sobą walka z Arlovskim może podeszlibyśmy do tej walki inaczej. Nie wydaje mi się że UFC widziało prawdziwego Jake. To cały czas jest dzieciak, jeszcze się uczy. Ma brata bliźniaka który jest mistrzem Golden Gloves i Jake jedzie z nim w stójce. Jednak w walce kiedy jest pod duża presją w walce z znanym zawodnikiem, jak większość zawodników wraca do tego w czym czuje się dobrze. Jego podstawą są zapasy”

O’Brien nie będzie się jednak długo nudził ponieważ podpisał kontrakt na walki w Palace Fighting Championships. Pierwsza walka 19 lipca z nieznanym jeszcze przeciwnikiem

1 KOMENTARZ

  1. Dokładnie tak samo jest wszędzie, facet wytrzyma walkę z Buakawem i obraża się że nie wygrał to w K-1 Max, w ciężkim K-1 to samo, wytrzyma z Schiltem…wiadomo wygrał (Choi), w MMA jest podobnie…tylko kto chce to oglądać?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.