Walka Jana Błachowicza z Dominickiem Reyem już w ten weekend w nocy z soboty na niedzielę. To najważniejsza walka w historii polskiego MMA, a na drodze naszych marzeń stoi już tylko jeden rywal, którego Janek będzie musiał jutro przejść.

Transmisja

 • Karta wstępna będzie dostępna na platformie FightPass od 00:00 (wymagane jest podpięcie karty  płatniczej oraz wykupienie płatnej subskrypcji)

 

 • Karta główna transmitowana będzie na kanale Polsat Sport od godziny 4:00.

W zależności od tego jak toczyć się będą walki, Jan Błachowicz do klatki wychodzić będzie w okolicach 5:30. Dla tych więc co będą się budzić tylko na walkę Jana, radzimy wstać o 5:00 i pilnować.

Rozpiska UFC 253

Walka wieczoru

 • 185 lbs: Israel Adesanya (19-0) vs Paulo Costa (13-0) – walka o pas kategorii średniej UFC

Karta główna

 • 205 lbs: Jan Błachowicz (26-8) vs Dominick Reyes (12-1) – walka o pas kategorii półciężkiej UFC
 • 125 lbs: Kai Kara-France (21-8) vs Brandon Royval (11-4)
 • 135 lbs: Sijara Eubanks (6-4) vs Ketlen Vieira (10-1)
 • 145 lbs: Hakeem Dawodu (11-1-1) vs Zubaira Tukhugov (19-4-1)

Karta wstępna

 • 155 lbs: Brad Riddell (8-1) vs Alex da Silva (21-2)
 • 170 lbs: Diego Sanchez (30-12) vs Jake Matthews (16-4)
 • 145 lbs: Shane Young (13-4) vs Ludovit Klein (16-2)
 • 205 lbs: Aleksa Camur (6-0) vs William Knight (8-1)

Karta przedwstępna:

 • 265 lbs: Jeff Hughes (10-3) vs Juan Espino (9-1)
 • 205 lbs: Khadiv Ibragimov (8-3) vs Danilo Marques (9-2)

33 KOMENTARZE

 1. Jak dasz rade odciąć się od mediów i być na tyle silnym charakterem aby nie sprawdzić wyniku przed to jest to jak najbardziej opcja dla ciebie. Ja dziś nie śpię :bleed:

  Wiadomo mordo:conorsalute:

  Łogiń!!!!!11!

 2. Czy ja dobrze widzę że o 7:30 zaczyna się retransmisja gali na Polsat Sport więc nie trzeba wstawać w nocy?

  Jak dasz rade odciąć się od mediów i być na tyle silnym charakterem aby nie sprawdzić wyniku przed to jest to jak najbardziej opcja dla ciebie. Ja dziś nie śpię :bleed:

 3. Moim zdaniem warto pokazać, że Polacy chcą oglądać Janka, dlatego Polsat Sport fajnie jakby miał największą widownię w historii gal UFC. To daje sygnał i telewizji i UFC by inwestować w MMA u nas w kraju. Pisanie więc, że się będzie oglądać na streamie bo nie lubi się Jurasa i Janisza to tylko robienie na złość Jankowi.

  Przy oglądalności chińskich zawodników to ziarenko piachu. Ufc już dawno pokazało w jakim będzie chciało iść kierunku i podejrzewam ,ze tylko i wyłącznie COVID trzyma Dankę na uwięzi aby połowa zawodników nie gadała po chińsku :lesnarhappy:

 4. Czyli wstajemy na 5 na dwie walki wieczoru , bo reszta słabiutko w chuuuj :facepalm: Janek i Costa przez nokaut i będę szczęśliwy w niedzielę

 5. Jezeli tylko nie masz jakiegos dziadowego lacza to powinno chodzic bez zarzutu tym bardziej, ze gala bedzie odbywac sie w nocy. Ja przez ostatni rok sporo z IPLI korzystalem i nie przypominam sobie jakichs wiekszych problemow.

  No łącze mam po światłowodzie to nie powinno być problemu. Taka gala, że wole mieć pewność, że mi nie wyjebie strima, dlatego rezygnuje z nielegali

 6. Kurwa jutro mam dzień sądu. Rano o 11 egzamin, potem wesele kumpla I jeszcze Jan. Prawdziwy rollercoaster Ale jedziemy :bleed:

 7. Moim zdaniem warto pokazać, że Polacy chcą oglądać Janka, dlatego Polsat Sport fajnie jakby miał największą widownię w historii gal UFC. To daje sygnał i telewizji i UFC by inwestować w MMA u nas w kraju. Pisanie więc, że się będzie oglądać na streamie bo nie lubi się Jurasa i Janisza to tylko robienie na złość Jankowi.

  Polski rynek mma jest spatologizowany przez KSW. UFC w Polsce nie przejdzie, Janek niech buduje swoja marke na miejscu – w stanach.

 8. @Cloud nie na miejscu bo stream czy dlatego, że Mostowiak i Janusz?

  Moim zdaniem warto pokazać, że Polacy chcą oglądać Janka, dlatego Polsat Sport fajnie jakby miał największą widownię w historii gal UFC. To daje sygnał i telewizji i UFC by inwestować w MMA u nas w kraju. Pisanie więc, że się będzie oglądać na streamie bo nie lubi się Jurasa i Janisza to tylko robienie na złość Jankowi.

 9. Jak doświadczenie z IPLA? Bo nie mam polsatu w tv i myśle, żeby sobie wykupic na ipli. Nie laguje tam ani nic?

  Nie polecam, szczerze.

  Dałem się pare razy namówić na ksw i fen, i za każdym razem czułem się jakbym oglądał transmisje wystruganą w korze bukowej.

 10. Jak doświadczenie z IPLA? Bo nie mam polsatu w tv i myśle, żeby sobie wykupic na ipli. Nie laguje tam ani nic?

  Jezeli tylko nie masz jakiegos dziadowego lacza to powinno chodzic bez zarzutu tym bardziej, ze gala bedzie odbywac sie w nocy. Ja przez ostatni rok sporo z IPLI korzystalem i nie przypominam sobie jakichs wiekszych problemow.

 11. Jak doświadczenie z IPLA? Bo nie mam polsatu w tv i myśle, żeby sobie wykupic na ipli. Nie laguje tam ani nic?

 12. Jan Błachowicz do klatki wychodzić będzie w okolicach 5:30. Dla tych więc co będą się budzić tylko na walkę Jana, radzimy wstać o 5:00

  Kurwa mać myślałem że po 6 wyjdzie. No ale chuj, wstanę. Prędko walki o takim znaczenii nie zobaczymy.

 13. Radzimy więc wstać o 5:00

  :mamedwhat:

  i pilnować

  Kraść będą?

  prawdziwy hardkor ogląda od północy non stop, kurwa!:bleed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.