heraklesy2

Dziś prosimy wszystkich o oddanie głosu na Odkrycie Roku w Polskim MMA:

[total-poll id=122793]

Głosować można w powyższej ankiecie oraz w komentarzach na Facebooku pod tym zdjęciem. Czas na oddanie głosu to 3 dni. Następnie wszystkie głosy zostaną zliczone i ruszymy z kolejną kategorią.

Nadchodzi czas na podsumowanie i wybranie najlepszych zawodników oraz osób związanych z polską sceną MMA w 2015 roku. Poza elitarnymi Heraklesami, których laureaci zostaną wybrani przez naszą redakcję, zaproszonych ekspertów oraz Was, postanowiliśmy zorganizować głosowanie fanów, a zwycięzca dostanie dodatkowy głos w kategoriach, w których nie ma nagrody publiczności. Czyli w każdej poza „Zawodnikiem roku”, dla którego przypadnie jedna statuetka od fanów oraz jedna od redakcji MMARocks.

Gala Heraklesy 2015 odbędzie się pierwszy raz na obiekcie PGE NARODOWY podczas głównego spotkania branży FORUM MMA. Bilety do nabycia Na Forum MMA oraz Galę Heraklesy: www.Forum-MMA.pl

ZŁOTY SPONSOR GALI: Pit Bull West Coast

logopitbull

Partner Gali: Ofensywa

00001

Partner Gali: Sensei Shop

download

Zapraszamy na Heraklesy 2015!

2016-02-02 PLAKAT WEB HERAKLESY MMA

20 KOMENTARZE

 1. Shajs

  Co to za dziwna strona? Pewnie piniondze wyłudzajo :blank:

  Lepiej nie wchodź, bo pornowirusy spalą Ci płytę główną!

 2. Marian Ziółkowski? Ja myślałem że on jest już znany od lat. Powinniście więcej PLMMA oglądać 😛

 3. Leszek moim zdaniem wygrywa nikt nie wierzył w jego wygrana z Winnerem bo wczesniej rekord budował na kelnerach.Mimo wszystko rekord 10-0 dobry menager i jakaś wygrana może z UFC kontrakt podpisze.

 4. Odkrycie to tylko Roman! Ale niektóre nominacje to całkiem z dupy np Mariana. Przecież to czołowy lekki w Polsce to jakie to odkrycie tamtego roku?

 5. Według mnie w tej kategorii wyróżnić należy 3 zawodników: Michał Michalski, Roman Szymański i Marcin Wójcik. I wcale nie jestem jakoś w 100 % przekonany, że to właśnie Roman musi wygrać, bo np. na mnie większe wrażenie zrobił Michalski, o którym kompletnie nic się nie słyszało a zaskoczył w tym roku solidnie 🙂 Roman też wiadomo klasa, ale o nim już było wiadomo, że to obiecujący zawodnik i wgl, natomiast o Michalskim czegoś takiego nie było i właśnie dlatego skłaniałbym się na wybór tego drugiego 😉

 6. Dla mnie Roman.

  W odkryciu powinna być definicja: 01.01.2015 – nie kojarzyłem gościa, 31.12.2015 – uznany zawodnik na polskim rynku

  Łebkowski równie dobrze może być odkryciem 2013, 2014, 2015 i już 2016. nie pasuje do zestawienia tak jak kilku innych

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.