Heraklesy2

Dziś prosimy wszystkich czytelnikó o oddanie głosu na kategorię: Zawodnik roku MMA!

[total-poll id=189107]

Głosować można tylko i wyłącznie w powyższej ankiecie. Czas na oddanie głosu to 3 dni. Następnie wszystkie głosy zostaną zliczone a zwycięzca ogłoszony podczas rozdania Heraklesów w Łodzi.

Nadchodzi czas na podsumowanie i wybranie najlepszych zawodników oraz osób związanych z polską sceną MMA w 2017 roku. Poza Heraklesami, których laureaci zostaną wybrani przez naszą redakcję oraz zaproszonych ekspertów postanowiliśmy zorganizować głosowanie fanów w którym zwycięzca dostaną najcenniejszą statuetkę czyli Heraklesa od fanów MMA w Polsce!

65 KOMENTARZE

 1. Serio jest Aslambek, Wieczorek, Karol Celiński, a nie ma Mameda i Cipka? Czemu tak?

  Drobny falstart, już dodani do listy.

 2. Serio jest Aslambek, Wieczorek, Karol Celiński, a nie ma Mameda i Cipka? Czemu tak?

  Materla pokonał tylko starego Thiago . SERIO?

 3. Jeśli to wybór publiczności to nie powinno na liście zabraknąć zawodników KSW, którzy przyciągają najwięcej publiczności :

  Pan Pudzian

  Pan Popek

 4. Jeśli to wybór publiczności to nie powinno na liście zabraknąć zawodników KSW, którzy przyciągają najwięcej publiczności :

  Pan Pudzian

  Pan Popek

  Strachu – Rookie of the Year

  Strachu – Upset of the Year

 5. Janek albo Piotr Strus. Obaj zrobili na mnie wrażenie przemianą, jaka się w nich dokonała. Nawet abstrachując od porażki Janka z Cumminsem

 6. Szacunek dla Janka i Strusa za świetne "powroty" ale jak głosuję na Oskara – świetny debiut, wspaniała druga walka, zero presji, nawet po angielsku elegancko nawija.

 7. Wahałem się między Piechotą, Strusem i Błachowiczem. Ostatecznie głos poszedł na Janka, ze względu na jego przemianę. Strus też pozytywnie w tym roku zaskoczył, ale jednak UFC to UFC. Liczę jednak na to, że w przyszłym roku Oskar już tak się rozpędzi, że to na niego pójdzie głos.

 8. Materla pokonał tylko starego Thiago . SERIO?

  Ale to jest jak sam tytuł wskazuje zawodnik publiczności a nie zawodnik roku pod względem sportowym. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, zaufaj.

 9. @defthomas  mogłeś dodać obok zdjęcia wyniki walk danego zawodnika w 2017, byłoby szybciej i łatwiej a tak to trzeba robić risercz :sos:

  No tak było w oryginalnej liście – krótkie podsumowanie z Sherdoga, niestety przy publikacji coś się pieprzneło i musiałem przygotować od nowa ;/

 10. Ale to jest jak sam tytuł wskazuje zawodnik publiczności a nie zawodnik roku pod względem sportowym. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, zaufaj.

  Co nie zmienia faktu , ze nominowani powini być tylko najlepsi w danym roku a nie zawodnik który pokonał tylko przeciętnego Thiago .

  Myślenie nie boli .

  Ja zagłosowałem na Strusa .

 11. Tylko Strus. Od gościa, którego wszyscy uważali za najnudniejszego fightera i życzyli mu końca kariery do czołówki kategorii 84…

 12. Ciężki wybór między Strusem, Błachowiczem i Piechotą. Z mojej strony poszedł głos na Piotrka, bardzo udany powrót, obrót w karierze o 180 stopni i aż 4 miłe dla oka i udane walki.

 13. Głos poszedł na Tybure. Heraklesy są za 2017, wiec walki z Lewisem nie liczę i uważam, że on się najlepiej ze wszystkich Polaków zaprezentował w tamtym roku.

 14. Janek, za to, że jako dojrzały zawodnik potrafił zmienić podejście do tego sportu i kariery.

  Też tak poszedł głos. Ciężej wrócić na zwycięską ścieżkę niż mieć te kilka zwycięstw z rzędu. Szkoda, że nie ma głosów na trójkę, bo wybór na szczęście w tym roku trudny.

 15. Ballasy ja sie pytam gdzie jest Różal mimo że jedną walke miał to o międzynarodowe mistrzostwo wagi ciężkiej KRS 1 🙂

 16. Głos na Janka. W tym roku dostarczył mi najwięcej pozytywnych emocji, jest moim ulubionym zawodnikiem od lat. No i ma dzisiaj urodziny. Sto lat Jano:beer:

 17. W grę wchodzą tylko zawodnicy, którzy walczą w najtrudniejszej lidze. Bez sensu jest porównanie z ligą drugą, czy czwartą bo tam inny poziom umiejętności.

  Oskar

  Jano

  Tybur

 18. Gdzie jest Karol Bedorf na którego w tamtym roku nie można było powiedzieć złego słowa odnośnie jego walk? :beczka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.