Grzegorz Szulakowski podczas Forum MMA opowiedział nam o swoim następnym starciu dla federacji KSW, które będzie miało miejsce na gali KSW 38. Jego rywalem będzie  Renato Pezinho Gomes.  

28 KOMENTARZE

 1. Dobry wariat, zawsze pozytywny, bez napinek, a z jajem. Życzę mu dobrego występu. I widzę, że kulturka progres, pewnie dziewczyna ciśnie:D

  Są muły heh

 2. Pamiętacie ten program – MMAMasters czy jakoś tak ? 🙂 gdzie Szuli odpadł jako zupełny noname , i powiedział na odchodne : " jeszcze będzie o mnie głośno – zobaczycie ! " 🙂 dotrzymał słowa skubany 🙂 Szacuneczek :redford:

 3. Ustawcie następnym razem podczas renderowania bitrate na max 16 to nie będzie takich skoków czasami. Materiał na plus, od pierwszych wywiadów do obecnych skok pani redaktor kolosalny że niedługo jakaś telewizja się zgłosi 🙂

 4. Szuli to ma gębę zakapiora i jakbym nie wiedział kto to jest a spotkał go na ulicy to bym pomyślał że wyszedł właśnie z puchy gdzie siedział pół życia… Dobry świr jak zawsze!!! Jak pokona brazola to następna walka z Gamerem o pas a nie walka o nic z Kamilem… Wójcik dostał swoją szansę tak wiec w tym wypadku też tak musi być.

 5. Pamiętacie ten program – MMAMasters czy jakoś tak ? 🙂 gdzie Szuli odpadł jako zupełny noname , i powiedział na odchodne : " jeszcze będzie o mnie głośno – zobaczycie ! " 🙂 dotrzymał słowa skubany 🙂 Szacuneczek :redford:

  No pamiętamy. Najbardziej to jak się obsrał i zagłosował na "nie" w kontekście powrotu do programu innego uczestnika.

  Bez szacuneczku.

 6. ech jaki to jest patus…

  Patologia (z języka greckiego πάθος "pathos – cierpienie" i -λογία "-logia" – przyrostek tworzący rzeczowniki oznaczające gałęzie nauki) – nauka o chorobach albo stan chorobowy, w ogólniejszym znaczeniu nieprawidłowość (również w odniesieniu do nauk społecznych).

  Tak więc patologią w tych czasach jest struganie "normalnego" ty PATOLU !

 7. No pamiętamy. Najbardziej to jak się obsrał i zagłosował na "nie" w kontekście powrotu do programu innego uczestnika.

  Bez szacuneczku.

  Chyba tylko ten gość z Arrachionu i Skibiński zagłosowali na "tak". Z resztą Szulakowski przyznał wtedy otwarcie, że się ucieszył z kontuzji uczestnika.

  Edit:

 8. Chyba tylko ten gość z Arrachionu i Skibiński zagłosowali na "tak". Z resztą Szulakowski przyznał wtedy otwarcie, że się ucieszył z kontuzji uczestnika.

  Edit:

  Dokładnie. Ja to będę zawsze wypominał. Udaje wielkiego prawilniaka a zachował się wtedy jak pizda.

 9. Szuli w porządku gościu, po wygranej na KSW 38 powinien dostać walkę o pas, ale kompletnie nie widzę go z Gamerem

  Naprawde uwazasz, ze w przypadku gdy zarowno Szymuszowski jak i Szulakowski wygraja swoje starcia, to ten drugi bedzie bardziej zaslugowal na TS ?

 10. Naprawde uwazasz, ze w przypadku gdy zarowno Szymuszowski jak i Szulakowski wygraja swoje starcia, to ten drugi bedzie bardziej zaslugowal na TS ?

  W przypadku wygranych obu, zestawiłbym ich o TS.

 11. Naprawde uwazasz, ze w przypadku gdy zarowno Szymuszowski jak i Szulakowski wygraja swoje starcia, to ten drugi bedzie bardziej zaslugowal na TS ?

  A ile walk wygrał Szymuszowki w wadze lekkiej ?

 12. Szuli w porządku gościu, po wygranej na KSW 38 powinien dostać walkę o pas, ale kompletnie nie widzę go z Gamerem

  Jeżeli będzie powtórka takiej chujowej walki jak z Kurczewskim to powinni go wyjebać jak Rosholta z UFC.

 13. Jeżeli będzie powtórka takiej chujowej walki jak z Kurczewskim to powinni go wyjebać jak Rosholta z UFC.

  W takim razie Szymuszowski dawno powinien zostać wyjebany za te chujowe walki które dawał

 14. W takim razie Szymuszowski dawno powinien zostać wyjebany za te chujowe walki które dawał

  Nie mam nic przeciwko

  :fjedzia:

 15. A ile walk wygrał Szymuszowki w wadze lekkiej ?

  Wazniejsze z kim, pokonal min. poprzedniego mistrza. To ze walczyl kategorie wyzej nie powinno miec wiekszego znaczenia w organizacji w ktorej TS masowo dostaja debiutanci.

 16. Wazniejsze z kim, pokonal min. poprzedniego mistrza. To ze walczyl kategorie wyzej nie powinno miec wiekszego znaczenia w organizacji w ktorej TS masowo dostaja debiutanci.

  Po cichu liczę, że Piraev pokona Szymuszowskiego, a nawet jakby wygrał to i tak do Gamera nie ma podjazdu. Ale wiadomo, lepszy ktoś z oranizacji, niż tak jak napisałeś debiutant

 17. Nie mam nic przeciwko

  :fjedzia:

  to może najlepiej wszystkich wyjebać ? :DC: Bedorfa za tą ostatnią chujową walkę :DC: Khalidowa za uciekanie przed Karaoglu ? :mamed: no bez jaj :śmiech: Szuli to dobry zawodnik , jego parter stoi na prawdę wysokim poziomie jak na KSW a Szymuszowski jest skuteczny mimo że daje w większości nudne walki , ale bilans to bilans:deniro::deniro:

 18. to może najlepiej wszystkich wyjebać ?

  No i rozwiązać KSW. Tańczyłbym kankana z radości :fjedzia:

 19. to może najlepiej wszystkich wyjebać ? :DC: Bedorfa za tą ostatnią chujową walkę :DC: Khalidowa za uciekanie przed Karaoglu ? :mamed: no bez jaj :śmiech: Szuli to dobry zawodnik , jego parter stoi na prawdę wysokim poziomie jak na KSW a Szymuszowski jest skuteczny mimo że daje w większości nudne walki , ale bilans to bilans:deniro::deniro:

  Jakby mieli więcej zawodników to wypierdalać takich w chuj!

  Rosholt też miał dobry bilans 😉

  Oczywiście troszkę śmieszkuję z tymi zwolnieniami.

  Ale moim zdaniem Szuli to słaby zawodnik, ale póki co nie ma kto tego udowodnić. Z kim on walczył tak naprawdę? Z Grudniewskim? Błagam. Z Kurą? Również poziom nie za wysoki. No i teraz Pezinho. Nie wydaje mi się żeby stanowił on przeszkodę nie do przejścia któremukolwiek zawodnikowi kategorii lekkiej w KSW.

  Ale spoko, niech wygrywa z nimi wszystkimi, niech dostanie TS i ostatecznie baty od Gamera. Chętnie to zobaczę bo serio nie lubię go bardzo za to na kogo się kreuje a co pokazał w mmasterze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.