Do skandalicznych scen doszło na dzisiejszej gali GLORY 80 w Hasselt w Belgii. Podczas rewanżowej walki Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim, będący na arenie kibice wywołując bójki doprowadzili do przerwania pojedynku przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Wrzosek i Hari po raz pierwszy zmierzyli się we wrześniu ubiegłego roku w walce wieczoru gali GLORY 78 w Rotterdamie. Polak sprawił wtedy ogromną sensację pokonując Badra Hari`ego przez nokaut. Przed rewanżem, większość fachowców stawiała na zwycięstwo marokańskiego „Bad Boya” ale Wrzosek w trakcie dwóch rund walki pokazał się z bardzo dobrej strony. Polak wyszedł do ringu z bojowym nastawieniem i  szybko pokazał, że tego wieczora będzie równym rywalem w ringu dla dużo bardziej doświadczonego Hariego. Pod koniec drugiej rundy, Wrzosek pięknym latającym kolanem posłał przeciwnika na deski:

Według dziennikarza Aaron Bronstetera, Wrzosek prowadził 19 do 18 na wszystkich kartach sędziowskich przed rozpoczęciem trzeciej rundy. Kiedy zawodnicy wrócili na przerwę do swoich narożników, zebrani na hali kibice zaczęli według obecnych na miejscu dziennikarzy rzucać krzesłami i wszczynać bójki.

Doprowadziło to do przedłużającej się przerwy podczas której zawodnicy czekali w narożnikach na rozpoczęcie ostatniej odsłony pojedynku.

Ponieważ sytuacja nie poprawiała się, organizatorzy zwrócili się między innymi do Arkadiusza Wrzoska oraz do Melvina Manhoefa aby z ringu zaapelowali do kibiców o spokój. Niestety ich słowa oraz innych osób z organizacji GLORY nie uspokoiły areny i organizatorzy wydarzenia zdecydowali się na przerwanie pojedynku oraz po chwili na odwołanie całej gali ze względów bezpieczeństwa.

Jak można się było spodziewać, decyzja ta nie pomogła w uspokojeniu sytuacji na hali i doprowadziła do eskalacji zamieszek:

Według krótkiej relacji Arkadiusza Wrzoska na jego mediach społecznościowych, problemów na hali mieli nie wywołać kibice z Polski: