Legendarny Mike Tyson chętnie dzieli się wiedzą z innymi. „Bestia” w przeszłości znany był ze swojego agresywnego stylu walki, którym demolował rywali w ringu bokserskim. Teraz z jego doświadczenia korzystają zawodnicy MMA. Jakiś czas temu pokazywał on akcje bokserskie Justinowi Gaethjemu. Teraz Tyson spotkał się ze świetnym uderzaczem, jednym z najgroźniejszych zawodników w MMA, Francisem Ngannou, któremu także udzielił kilku wskazówek.

Ngannou nadal czeka na ogłoszenie swojej walki w UFC. Zawodnik kategorii ciężkiej zabiega o kolejny pojedynek w oktagonie, lecz organizacja na ten moment nie spełnia jego życzenia. Francis chciałby zmierzyć się ze Stipe Miociciem o pas mistrzowski, lecz ten prawdopodobnie trzeci raz zawalczy z Danielem Cormierem.

34 KOMENTARZE

 1. Mike 53 lata, a rusza się nadal sto razy lepiej niż Ubuntu. Jakby mu zajebał gonga, to ten by odwiedził rodzinę w Kamerunie bez kupowania biletów lotniczych.

 2. Miki wygląda przy Gugusu jak Cejudo :crazy:

  On zawsze przy przeciwnikach tak wyglądał. W prime takiego Gutanabe by ordynarnie zgwałcił.

 3. Fajnie, Mike pokazuje wszystkim zawodnikom to samo i jest material na nowego newsa. W sumie to mozecie przerobic tylko video i wkleic kolejna twarz i bedzie to samo.

 4. On zawsze przy przeciwnikach tak wyglądał. W prime takiego Gutanabe by ordynarnie zgwałcił.

   

  No raczej, jak mawiała młodzież piętnaście lat temu. Czyli my.

 5. Kurwa, jakby Francis mial takie ruchy jak Mike to by tych ludzi zabijal w tej klatce 😕

  Jakby miał takie ruchy jak Mike to by go obalali jak worek ziemniaków.

 6. Fajnie, Mike pokazuje wszystkim zawodnikom to samo i jest material na nowego newsa. W sumie to mozecie przerobic tylko video i wkleic kolejna twarz i bedzie to samo.

  No i w czym problem? Czy Twój komentarz wniósł więcej niż mój wpis? Komu Tyson czegoś nie pokażę to zrobię z tego news. Ludzi to interesuje i chuj. To nie jakiś zenek pokazuje sztuczki tylko pierdolona legenda. Nie przekona mnie nikt żeby nie robić z tego wpisów.

 7. Jakby mu zajebał gonga, to ten by odwiedził rodzinę w Kamerunie bez kupowania biletów lotniczych.

  :mjsmile:Zloto!

 8. No i w czym problem? Czy Twój komentarz wniósł więcej niż mój wpis? Komu Tyson czegoś nie pokażę to zrobię z tego news. Ludzi to interesuje i chuj. To nie jakiś zenek pokazuje sztuczki tylko pierdolona legenda. Nie przekona mnie nikt żeby nie robić z tego wpisów.

  Wniosl dokladnie tyle samo. Dalej wole takie wpisy niz wszystko zwiazane z polskim mma.

 9. On zawsze przy przeciwnikach tak wyglądał. W prime takiego Gutanabe by ordynarnie zgwałcił.

  „Gwałciłby go tak długo i mocno, że aż by to polubił.”

 10. No i w czym problem? Czy Twój komentarz wniósł więcej niż mój wpis? Komu Tyson czegoś nie pokażę to zrobię z tego news. Ludzi to interesuje i chuj. To nie jakiś zenek pokazuje sztuczki tylko pierdolona legenda. Nie przekona mnie nikt żeby nie robić z tego wpisów.

  Dawaj! Im więcej Tysona tym lepiej, gość się nie nudzi!

 11. Tyson za 20 lat bedzie sie tak samo ruszal… Po prostu ma to we krwi.

  Potwierdzam! Tyson jest jak Kosedowski z "chłopaki nie płaczą"

 12. On zawsze przy przeciwnikach tak wyglądał. W prime takiego Gutanabe by ordynarnie zgwałcił.

  W boksie to by może i dzisiaj zgwałcił, ale w mma nigdy. W mma to może i ja bym rozjebał prime Tysona, proste.

 13. W mma to może i ja bym rozjebał prime Tysona, proste

  Jeśli nic nie ćwiczysz to padlbys po pierwszej próbie skrócenia dystansu. Chyba że jesteś szpecem od bjj/parteru/zapasów to może

 14. Jeśli nic nie ćwiczysz to padlbys po pierwszej próbie skrócenia dystansu. Chyba że jesteś szpecem od bjj/parteru/zapasów to może

  A jeśli jest specem od kutarate?

 15. Mike 53 lata, a rusza się nadal sto razy lepiej niż Ubuntu. Jakby mu zajebał gonga, to ten by odwiedził rodzinę w Kamerunie bez kupowania biletów lotniczych.

  Każdy wie że do Kamerunu się nie lata tylko płynie na trawie

 16. Jeśli nic nie ćwiczysz to padlbys po pierwszej próbie skrócenia dystansu. Chyba że jesteś szpecem od bjj/parteru/zapasów to może

  Byłem z dziesięć razy na treningu mma i 2 razy na treningu Capoeiry 12 lat temu, bo dziewczyna mnie namówiła  :mamed:

  Zapraszam do dyskusji, rozwalę was argumentami :coffeepc::tysoncoffe::enterthehorwitch:

 17. Fajnie, Mike pokazuje wszystkim zawodnikom to samo i jest material na nowego newsa. W sumie to mozecie przerobic tylko video i wkleic kolejna twarz i bedzie to samo.

  Ludzie po prostu boją się mu powiedzieć: "Majk, to już było".

 18. Byłem z dziesięć razy na treningu mma i 2 razy na treningu Capoeiry 12 lat temu, bo dziewczyna mnie namówiła  :mamed:

  Więcej pokory. To o czym piszesz to typowe "pochodziłem 2 miesiące to się wypowiem". Ja trenuje od 19 lat minimum 2-3 razy w tygodniu i nie powiedziałbym nigdy, że nastukam Tyson'a

 19. Więcej pokory. To o czym piszesz to typowe "pochodziłem 2 miesiące to się wypowiem". Ja trenuje od 19 lat minimum 2-3 razy w tygodniu i nie powiedziałbym nigdy, że nastukam Tyson'a

  Istotne co trenujesz i jeszcze w jakiej wadze chodzisz, i ile masz krzepy.

 20. Mike ciągle w formie,

  ale co za buty ma ten Mutombo???

  ::clintdis::

  To buty z Jacare,

  niedługo cieszyński Janello będzie miał podobne

  EDIT.

  nie zauważyłem na miniaturce tych świecidełek i lubrykantu. To jednak buty z Dawida Ozdoby

  :robertmakeup:

 21. WIDEO: Mike Tyson spotyka Francisa Ngannou – "Predator" dostaje lekcję od "Bestii"

  Legendarny Mike Tyson chętnie dzieli się wiedzą z innymi. "Bestia" w przeszłości znany był ze swojego agresywnego stylu walki, którym demolował rywali w ringu bokserskim. Teraz z jego doświadczenia korzystają zawodnicy MMA. Jakiś czas temu pokazywał on akcje bokserskie Justinowi Gaethjemu. Teraz Tyson spotkał się ze świetnym uderzaczem, jednym z najgroźniejszych zawodników w MMA, Francisem Ngannou, któremu także udzielił kilku wskazówek.

  Ngannou nadal czeka na ogłoszenie swojej walki w UFC. Zawodnik kategorii ciężkiej zabiega o kolejny pojedynek w oktagonie, lecz organizacja na ten moment nie spełnia jego życzenia. Francis chciałby zmierzyć się ze Stipe Miociciem o pas mistrzowski, lecz ten prawdopodobnie trzeci raz zawalczy z Danielem Cormierem.

  Tyson chyba ta sama lekcje kazdemu " spotkanemu" daje

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.