Foto Adrenalina Fight CzęstochowaFoto Adrenalina Fight Częstochowa

9 czerwca w klubie Adrenalina Fight Częstochowa czołowy polski średni – Krzysztof Kułak (MMA 24-12-2) spotkał się z dziećmi ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego nr 5 w Cz-wie. Bardzo szlachetny i prosty gest – zwykłe spotkanie, przebywanie razem i wspólne zdjęcie wywołało uśmiechy na twarzach dzieciaków. Jak najbardziej popieramy taką inicjatywę i życzymy wszystkiego dobrego dla dzieciaków, ich rodzin i częstochowskiego fightera!

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

18 KOMENTARZE

  1. Szacun , mimo że za nim nie przepadam Materla go załatwi na następnym KSW

  2. Sajd ale Ty pierdolisz nie ma tutaj nic o walce z Michałem a Ty już o jakiś wymówkach piszesz. Zajebiste zachowanie i tyle.

  3. Sajd nie wiem co Cie łączy z Materlą ale piszesz bzdety,a swoją drogą ring to pokaże i żebyś się mocno nie zdziwił bo mma to nie warcaby.Pozdrawiam

  4. Szacun dla Krzyska. Wracaj do zdrowia i odbuduj formę 🙂
    „bambaryla” Ciekawy link….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.