Organizacja FEN potwierdza pojedynek, który został po raz pierwszy upubliczniony przez Kanał Sportowy. Już 13 czerwca Michał Kita (MMA 18-11-1) skrzyżuje rękawice z Igorem Pokrajacem (MMA 29-14).

W 2019 roku „Masakra” stoczył trzy pojedynki w MMA. Na kolejnych galach Babilon MMA pokonał decyzją sędziów Artura Głuchowskiego, zremisował na punkty z Łukaszem Brzeskim oraz przegrał niejednogłośną decyzją z Ednaldo Oliveirą.

Wcześniej Kita przegrywał między innymi z Viktorem Pestą, Michałem Andryszakiem czy Karolem Bedorfem, wygrywał natomiast z Michałem Włodarkiem, Mike’iem Wesselem i DJ Lindermanem.

Pokrajac po przegranej z Janem Błachowiczem na UFC Fight Night 86 nie walczył przez ponad trzy lata. Do MMA powrócił w maju 2019 roku, jednak w pierwszej rundzie został odprawiony przez Maiquela Falcao. W kolejnych pojedynku Chorwat udanie zrewanżował się Brazylijczykowi, pokonując go przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Aktualna karta walk:

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo FEN w wadze lekkiej
Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva

Karta główna:

Krystian Pudzianowski vs TBA

Pojedynek o mistrzostwo FEN w wadze ciężkiej
Szymon Bajor vs Oli Thompson

Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
Michał Kita vs Igor Pokrajac
Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski
Marcin Sianos vs Adam Pałasz
Łukasz Charzewski vs Kacper Formela
Dominik Zadora vs Piotr Sokół (walka K-1)
Anita Bekus vs Sylwia Firlej

21 KOMENTARZE

 1. Cala kasa poszla juz na na brata pudziana tak wiec nie oczekujcie juz hitow. Ta karta jest troche lepsza niz jutrzejsza Babilonu:usunto:

 2. Jeszcze do tego Pudzianowski walczacy  3 rundy po 3 minuty :juanlaugh: , Marian Kmita bedzie ciagnal dalej mma w polsat sport na Pudzianowskich do konca świata a nawet jeden dzien dlużej :DC:

 3. Dla mnie niezła ta karta mimo wszystko, tylko ten brat Pudziana kompletnie od czapy. Nie wyobrażam sobie, żeby im się ta inwestycja zwróciła. Za czapkę gruszek przecież nie walczy.

  No i K1 jebane, ale o tym to już mi się nawet nie chce gadać.

 4. Chciałem to wykupić, w sumie, bardziej żeby ich wspomóc, ale mnie tym Pudzianowskim Jóźwiak wku…ł.

  Jeśli on robi imitację, to przecież za te same pieniądze jest oryginał.

  Polecam w następnym kroku namówić do walki Andrzeja Janisza,  żeby również mieć komentatora.

 5. jozwiak chcial sciagnac omielanczuka ale, ze w fenie zawodnicy walcza za poldarmo to nie wypalilo, tylko nie wiem czy mial byc rywalem dla kity czy dla bajora

 6. jozwiak chcial sciagnac omielanczuka ale, ze w fenie zawodnicy walcza za poldarmo to nie wypalilo, tylko nie wiem czy mial byc rywalem dla kity czy dla bajora

  To ze chcial to nie znaczy ze sie rozbilo o kase. Daniel bedzie walczyl teraz o pas tak wiec zapewne o to sie rozbilo bo Baysangur by go przeciez i tak nie puscil.

 7. To ze chcial to nie znaczy ze sie rozbilo o kase..

   w programie u borka powiedzial, ze za drobne to on nie walczy

  Daniel bedzie walczyl teraz o pas tak wiec zapewne o to sie rozbilo bo Baysangur by go przeciez i tak nie puscil.

  no wlasnie chcial go puscic bo walka o pas to moze byc za dobre pare miechow…

 8. w programie u borka powiedzial, ze za drobne to on nie walczy

  no wlasnie chcial go puscic bo walka o pas to moze byc za dobre pare miechow…

  Widzialem wypowiedz Baysangura z programu Borka i mowil ze Daniel bedzie walczyl o pas i walka ma byc sierpien/wrzesien to i tak by sie nie wyrobil.

 9. Widzialem wypowiedz Baysangura z programu Borka i mowil ze Daniel bedzie walczyl o pas i walka ma byc sierpien/wrzesien to i tak by sie nie wyrobil.

  słuchałeś daniela? ja to inaczej zrozumiałem…

 10. słuchałeś daniela? ja to inaczej zrozumiałem…

  Nie Daniela nie tylko Baysangura i to czytalem streszczenie. Tej ziomus nie twierdze ze Daniel tak nie powiedzial bo jak sluchales to wiesz lepiej ja sie tylko odnosze do wypowiedzi Baysangura ze gadal o walce o pas dla Daniela za 2-3 miechy to walka z Kita czy Bajorem raczej lekka by nie byla to by sie chlop nie wyrobil i pewnie dlatego tez Baysangur ucial szybko temat. Jest na kontrakcie z ACA to co go interesuja sumy od Jozwiaka jak musi i tak miec zgode od ACA.

 11. Jest na kontrakcie z ACA to co go interesuja sumy od Jozwiaka jak musi i tak miec zgode od ACA.

  to fen miał mu zapłacić a nie aca, posłuchaj daniela:wink:

 12. to fen miał mu zapłacić a nie aca, posłuchaj daniela:wink:

  No wiem to pisalem wlasnie ale co go interesuja kwoty Jozwiaka jak ACA i tak by go nie puscilo nigdzie. Zwykle gdybanie na ktore szkoda czasu i Jozwiaka i Daniela. No jeszcze tego by brakowalo zeby walczyl na FEN i ACA by mu mialo placic:wink: kazda organizacja tak by chciala.

 13. To zestawienie Kity z Pokrajacem nie jest najgorsze, dwóch gości z innej epoki mma.

  Na jakiej platformie ma być to ppv? fen.tv zrobią jak KSW?

Comments are closed.