Aktualny mistrz od razu wziął się do roboty i skrócił dystans, łapiąc klamrę i zamykając Darrena Tilla przy siatce. Po chwili sędzia rozerwał klincz i przeniósł walkę na środek oktagonu, a tam zawodnicy przez chwilę badali się wzajemnie, po czym Woodley postraszył Liverpoolczyka swoim prawym. Zajmujący środek oktagonu Till głównie czaił się na kontrę, jednak Amerykanin zamiast podjąć próbę ataku ponownie skrócił dystans i przyszpilił zawodnika z Wielkiej Brytanii do siatki. Po wznowieniu na środku klatki końcówka rundy należałą do pretendenta, który zepchnął mistrza na siatkę przy pomocy ciosów.

Na początku drugiej rundy Woodley skontrował swoim prawym, po którym Darren Till osunął się na matę. The Chosen One ruszył aby dobić rywala i nawet udało mu się wsadzić kilka młotków i łokci na głowę pretendenta, ale mimo to zawodnik z Liverpoolu zdołał wciągnąć mistrza do gardy, tym samym nieco stabilizując swoją nieciekawą sytuację. Mistrz przeszedł do półgardy, skąd wciskał raz po raz solidne łokcie na głowę Tilla, a pod koniec rundy Woodley przeszedł do duszenia brabo, które bezradny Darren Till zmuszony był odklepać.

5 KOMENTARZE

  1. Dziękuję , dobranoc. . Woodley taki chujowy niby jest a czyści dywizje aż miło. Nie ma się co spodziewać , że Covington mu odbierze pas czy kto kolwiek w polsredniej… Niestety kurwa.

  2. Serio? Dopiero teraz się dowiedziałem, że Till był faworytem…Po wygranej ze starym Kowbojem i po 5 ciosach w gówno-walce z Thompsonem?  Do tego z brodą wyżej niż Conor wychodzący z sądu? To musiało się tak skończyć z kimś kto ma nokautujący cios jak Tyron.

  3. Kolejny Hype Train po Ngannou się wykoleił i dobrze. Jeszcze tylko wpierdol od Romera dla Costy i git. Co do GSP to wiadomo , że gość walczy zachowawczo i znokautować się nie da raczej , jeśli by obalił Woodleya to nie wiadomo jakby było bo nie wiadomo jak walczy z placów Tyron. W stójce raczej lekka przewaga Kanadyjczyka no ale to jest tylko taki gdybanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.