FAME MMA 7 – karta walk, transmisja

LINK DO TRANSMISJI GALI

FAME MMA 7 KARTA WALK – jacy zawodnicy zawalczą podczas gali?

Już w najbliższą sobotę, 5 września o godzinie 20:00 odbędzie się kolejne wydarzenie z udziałem popularnych Youtuberów i internetowych gwiazd które zmierzą się ze sobą w klatce podczas gali FAME MMA 7. Pełna karta walk znajduje się poniżej.

Główną atrakcją sobotniego wydarzenia FAME MMA 7 będzie starcie popularnego rapera „Popka” który po walkach w KSW, przeszedł do organizacji FAME MMA i zmierzy się w klatce z bohaterem kontrowersyjnego programu Warsaw Shore, Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Dla „Stiflera” będzie to debiut w formule MMA a do walki przygotowywał się między innymi w poznańskim klubie Ankos MMA.

Na wrześniowej gali FAME MMA 7 w jednej z dwóch pożegnalnych walk pojawi się również były bokser, Marcin Najman (MMA 2-5). Częstochowianin powróci do akcji po przegranej walce z Piotrem Piechowiakiem na gali FAME MMA 6. Przeciwnikiem Najmana w klatce będzie debiutujący w organizacji FAME MMA, Dariusz „Lew” Kazimierczuk.

Na FAME MMA 7 w pozostałych walkach zobaczymy również rewanżowe starcia Adriana Polaka (MMA 2-2) z Amadeuszem Roślikiem (MMA 0-2) oraz Kamila Hassana (MMA 1-1) z Maksymilianem Wiewiórką (MMA 1-1).

Walka wieczoru:

Paweł „Popek” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Karta główna:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs Wojciech Gola
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Marta „Martirenti” Rentel
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Łukasz Lupa vs Marcin „Mielonidas” Makowski
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs Mariusz „Hejter” Słoński
Paweł „Tybori” Tyburski vs Arkadiusz „Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Maciej Rataj

Fame MMA 7: Jak oglądać galę?

Gala FAME MMA 7 będzie dostępna w dodatkowo płatnym systemie pay per view na platformie FAMEMMA TV. Dostęp do gali Fame MMA 7 która zacznie się w sobotę równo o godzinie 20:00 kosztuje od 19,99 zł w zależności od wyboru rodzaju płatności. Link do transmisji gali znajduje się tutaj. Jak podkreślają organizatorzy, dostęp najlepiej wykupić sobie wcześniej, bo serwery w dniu gali mogą być przeciążone z powodu dużego zainteresowania galą FAME MMA 7.

Fame MMA 7: Kiedy gala?

Gala Fame MMA 7 odbędzie się już w sobotę, 5 września w Łodzi z mocno ograniczonym udziałem publiczności. Początek wydarzenia zapowiedziany jest na godzinę 20:00.

Wideo zapowiedzi gali Fame MMA 7

Poniżej oficjalny zwiastun siódmej gali FAME MMA która odbędzie się już 5 września.

Zapowiedź walki „Popka” ze „Stiflerem”:

Zapowiedź walki Polak vs Ferrari 2

6 KOMENTARZE

  1. Historia Linkiewicz chwyta za serce gotowy materiał na film dla Kawula i Vegi  od biednej, szarej  dziewczyny z autobusu do gwiazdy i pasjonatki mma w największej federacji w Europie.

  2. Oby ten spektakl był bardziej po pierdolony niż ostatnie Ksw, bo tam to serio można było z nudów zdechnąć

    O to się nie musisz martwic userze. Zero chłodnej taktyki , tylko czysta bitka, za to lubimy własnie freaki i to dostaniemy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.