Jeden z najlepszych polskich lekkich – Piotr Hallmann (MMA 16-6, #4 w rankingu PL) jutro wejdzie do klatki Fight Exclusive Night podczas 17. odsłony tej gali zatytułowanej Baltic Storm.

W rozmowie przed galą przyznał, że doświadczenie które zebrał w UFC, będzie procentować w każdym kolejnym pojedynku. Wierzy też, że wciąż możliwy jest jego powrót do amerykańskiego giganta.

20 KOMENTARZE

 1. Ja tam oglądam od pewnego czasu jego wywiady jako studium urazów mózgu w sportach uderzanych, choć i tak ostatnio się poprawiło, szkoda chłopa

 2. Nie wiedziałem że Kamil Stoch został zawodnikiem MMA:mamed:

  A tak na poważnie, powodzenia Płetwal, oby ta walka była wyznacznikiem powrotu na dobrą drogę.

 3. Piotrek jako pierwszy, po dlugiej przerwie i wystepach w UFC Tomka Drwala, dal sygnal, ze jest w Europie taki kraj z ktorym trzeba sie liczyc w kontekscie swiatowego MMA na najwyzszym poziomie. Dzis uwage przyciagaja inni, ale prawdziwi kibice wciaz pamietaja. Powodzenia Pletwa.

 4. Zawsze można wrócić , na pewno przy 3-4 wygranych i dążeniach menago zupełnie inaczej będą na niego patrzeć . Już raz pisałem trzeba iść drogą Petera Soboty i umiejętnie rozłożyć walki min. turniej . Chciałbym aby wrócił do UFC ale dobrze by było żeby po coś wrócił a nie tylko "żeby" , i właśnie tu się koło chyba zakręca bo znowu większość zależy od finansów .

 5. Nie wiem jaką serie musiałbym teraz nabić Piotrek aby UFC ponownie się odezwało. Ponowny angaż jest mało realny. Przed Gdańskiem z pewnością ktoś dostanie kontrakt ale będą to nowe twarze, których UFC uzna jako perspektywicznych z możliwościami na coś więcej niż dwie walki i out.

 6. Ja tam oglądam od pewnego czasu jego wywiady jako studium urazów mózgu w sportach uderzanych, choć i tak ostatnio się poprawiło, szkoda chłopa

  Albo ja czegoś nie wyłapuję albo przesadzasz. Przecież Płetwa zajebiście skleja zdania, wydaje się inteligentny, ale po prostu jest lekko zamulony i ze stylu gadki bardziej przypomina no lifa, który zamiast rywali nakurwia bossy w gierkach. W gadce Piotrka nie ma życia, mówi trochę jak robot. Rozbitków w życiu kilku poznałem i jak na moje oko Piotrek na niego nie wygląda w ogóle.

 7. Dodam jeszcze, że chyba nikomu tak nie kibicuję jak Płetwie, żaden z Polaków nie bił się z tyloma mocnymi rywalami, od nikogo nie odstawał i mi do tej pory (pozdro Krzychu, zdobędziesz pas, wierzę) dostarczył najwięcej emocji jeżeli chodzi o naszych w UFC, na walce z Trinaldo to latałem po chacie jakbym był popierdolony. :bleed:

 8. Zobaczymy jak dzisiaj się zaprezentuje, ale raczej na ponowny angaż w UFC musiałby pokonać jakiegoś lepszego zawodnika, albo ze trzech słabszych 😉

 9. Nie wiem czy UFC ponownie zaangażuje Piotrka, choć w związku z galą w Polsce, to nie jest takie nieprawdopodobne, natomiast wiem na pewno, że Piotrek dawał naprawdę dobre i ekscytujące walki. Ba, właściwie poza Krzychem Jotko i Drwalem to inni póki co, to nawet startu nie mają. Trzeba też przyznać, że miał trochę pecha – jak nie niejednogłośna decyzja, to dziwne przerwanie walki przez lekarza, to prochy. Ja tam mu kibicuję. War Piotrek!!!

 10. Piotrek jako pierwszy, po dlugiej przerwie i wystepach w UFC Tomka Drwala, dal sygnal, ze jest w Europie taki kraj z ktorym trzeba sie liczyc w kontekscie swiatowego MMA na najwyzszym poziomie.

  VV, proszę Cię… Dali znać, że jest taki kraj, ale żeby zaraz się z nim liczyć?

 11. Yyy… Tadek. To nie ta sprawa…

  Piłeś, nie pisz :DC:

  Sorry, nie ta karta w przeglądarce mi się otworzyła :lol:.

 12. Piotrek Hallmann nie chcę Ci układać życia, bo mam co robić ze swoim ale lepiej wracaj do wojska póki możesz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.