Wygląda na to, że już wkrótce do klatki KSW ponownie wejdzie Damian Janikowski (MMA 4-3). Zawodnik pochodzący z Wrocławia ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych zapowiedział swój następny pojedynek.

Niedługo egzamin sprawności. Jesteście ze mną? Dobrego weekendu!

Janikowski to były zapaśnik stylu klasycznego, który w mieszanych sztukach walki zadebiutował w 2017 roku, przy okazji wydarzenia KSW na PGE Narodowym. 31–latek aktualnie przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatni raz w oktagonie był widziany na gali z numerem 52, gdzie przegrał z Szymonem Kołeckim przez TKO w drugiej rundzie.

Póki co, nie wiadomo, kiedy dokładnie reprezentant WCA Fight Team stoczy swoją kolejną walkę, ale przypuszczalnie będzie to na jednej z nachodzących gal największej polskiej organizacji. Niewykluczone, iż wystąpi on 10 października na KSW 55.

Co ciekawe, Janikowski zna już nazwisko oponenta, z którym przyjdzie mu skrzyżować rękawice. Szerzej na ten temat wypowiedział się w ramach audycji Jurasówka w zeszłym miesiącu.

Zobacz także: „Stójkowicz, dobry zawodnik” – Janikowski poznał rywala na kolejną walkę w KSW

27 KOMENTARZE

 1. Ciekawe jak potężnego ogórasa ściągną by Damiano mógł wygrać. Może POTĘŻNY rewanż z Ilicem zanim go każdy pokona w 84.

  Ale wiadomo Damiano to olimpijska siła, moc zasady, chłodna głowa, dobry gameplan, profesjonalizm, dynamika, motoryka, głowa pracuje, wnioski wyciągnięte… Szkoda, że w FEN I BABILON by go chłopaki składali a w KFC pyk 100000 za walkę na poziomie PLMMA.

 2. Materla za wysokie progi na tym etapie kariery dla Damiana, Ilic miał farta, Kolecki  świetny gamplay , strateg.  Damian swoja zawziętością , pracowitością  na pewno wyciągnął  wnioski. Wierze w niego i dopinguje bo to wzór sportowca i ma potencjał jak mało kto.

 3. Materla za wysokie progi na tym etapie kariery dla Damiana, Ilic miał farta, Kolecki  świetny gamplay , strateg.  Damian swoja zawziętością , pracowitością  na pewno wyciągnął  wnioski. Wierze w niego i dopinguje bo to wzór sportowca i ma potencjał jak mało kto.

  Sarkazm lvl. Hard.

  Pasujesz do tego forum:kis:

 4. Gość z którym ostatnim razem wygrał to wygrywa z typami z bilansem walk 0-13, 0-3, 0-0, 2-27, 1-16 itp. Także ten…

  :damjan:

 5. A ja kibicuję. Równy gość. Powodzenia Damiano

  Określając go jako równego gościa masz na mysli osobe wykreowana w socialach, czy prawdziwa twarz Damiana?

 6. Określając go jako równego gościa masz na mysli osobe wykreowana w socialach, czy prawdziwa twarz Damiana?

  olimpijczyk i z wca to musi być cool koleś :jjsmile:

 7. A co on do wojska czy policji się wybiera ( o Straż Miejska nie podejrzewam),że egzamin sprawności przed nim? A może jakies przygotowania do kadry skoków wzwyż?

 8. Gość z którym ostatnim razem wygrał to wygrywa z typami z bilansem walk 0-13, 0-3, 0-0, 2-27, 1-16 itp. Także ten…

  :damjan:

  Jak to było ? Gladiejtors , uoriors , fajters fajjjtersss fajtersssss :lesnarhappy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.